Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Doğa İçin Çal!

Merhaba,

arkadaşlar şöyle bir kliple karşılşatım;Harika ekip çalışması...Böyle güzel bir emeğin, elbette bir amacı olacak...
Kulağınız şarkıyı işitmesin sadece, ayrıca çevre bilincini duyun !

Önce konuyu anlamanız için burayı okumanızı,
http://www.dogaicincal.com/dicnedir.html

sonra şarkıyı dinlemenizi
http://www.dogaicincal.com/index.html

rica ediyorum.

...Sevgiler
Mesaj04.10.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğaymış, Hayvanlarmış, Bitkilermiş artık bu tür konular tutulmaz oldu. Tutulan konular ; Futbol, Eğlence, Gırgır, Oyun vb..Yani artık içimden bile gelmiyor böyle yararlı başlıklar açmak. Oysa ki ; Serbest bölge '' yararlı başlıklar ve öğretici başlıklar '' amaçlı açılmış bölüm.. Bu mesajımdan sonra tutulur artık başlık. Smile
Mesaj04.10.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten çok yararlı bir iş..! Bu arada klipte çok güzel,şarkılarda,seslerde,ekip çalışması da..! ve konuyu paylaşmış olan turkmayasına da teşekkürler Smile

Not : "Bu mesajımdan sonra tutulur artık başlık. "dediğin için yazmıyacaktım ama işin emeği var sonuçta yazmamak ayıptır Smile Razz Very Happy
Mesaj05.10.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında çıkar söz konusu ise tutmaz ... bu dayanışmalar.
Duyarlılık da çok önemli değil! Biraz inanç...İnancında tek birine dayanmamak.. Değil midir ? İnsanları kaosa sürükleyen bire (tek) dayatmak. O (kendisinden başka biri) da zaten kendisine yapılan eleştirileri kabul etmez,kendini de eleştirmez...
Köşeli anlatmayınca anlamadınız mı !
Mesaj05.10.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten güzel

teşekkürler turkmayasi Wink
Mesaj05.10.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Aslında çıkar söz konusu ise tutmaz ... bu dayanışmalar.
Duyarlılık da çok önemli değil! Biraz inanç...İnancında tek birine dayanmamak.. Değil midir ? İnsanları kaosa sürükleyen bire (tek) dayatmak. O (kendisinden başka biri) da zaten kendisine yapılan eleştirileri kabul etmez,kendini de eleştirmez...
Köşeli anlatmayınca anlamadınız mı !

Ya insanlar çıkarsız bir iş peşinde koşuyorlarsa bile artık koşmuyorlar..! Bi süre sonra bi verim alamayınca bırakıyorlar..! Olan da emeğe oluyor..!
Mesaj05.10.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Helal olsun..
Bunun için çok emek harcamışlar, belli oluyor (:

Helal olsun (:
Hala " doğası için çal " an varmıymış ? Mr. Green
Mesaj05.10.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten şarkı süper çok emek sarf ettikleri belli oluyor.. Wink
Mesaj05.10.2009, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler.. Smile
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Önceki mesajları göster: