Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Makale Yollandı Ama Sonuç Kilit..!

Arrow MAKALE : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=130750
Arrow SEBEB : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=130798

Evet moderatörler,bende meraklısıyım..! neden kilit aldı bu konu/konular..! Bi şikayetim olmadı..! Yada reklam göremedim..?

Konuyu kilitleyen mod.arkadaşım anlayışınız ne oldu da bu durumda oldu..? Hayır,bunu görüp kilitlemeyince MODERATÖRLÜK Kariyeriniz mi bitiyor..Anlamıyorum Smile

Net-Tr : Eyvallah bilmediğinden ötürü açmışsın konuyu ama yanlış yer..! Bedava-Sitem Forum Moderatörleri (Son Sahne Hariç) Anlayışlarını anlayamıyorum..! Ya ben bilgisiz-yetersizim yada mod.lar..!

Bu başlığa "Kişisel Başlık"Diyecek olanlar bilsinler ki bu onlara birşey kazandırmayacaktır..

Lütfen moderatör arkadaşlar ;

Eleştirileri duymayı istiyorum..Kim ne düşünüyorsa döksün artık içini..Yemişim TEKNİK FORUMUZ Klasiğini...Siz böyle yaptıkça Teknik Forum değil Tektik Forum Oluyoruz..Bunun farkındasınız..!

Bu Yazıdan sonra aşağıda linkini verdiğim konuyu açmanız dileği ile..!

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=130750

Not : Moderatörlere hakaretten yada kişisel başlık suçlamalarından ban yemessem sevinirim..!

Mesaj05.10.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Niye? ban yemekten mi korkuyorsun,,,, arkadaşım bak siz önce bedava sitemin kurallarını okuyunda sonra gelin bu foruma tamammı.ayrıca konu neden killitlendiği sohsahne modumuz yazmış cevap olarak bunun üstüne konu açılmaz
Mesaj05.10.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Yada reklam göremedim..?

GÖRMEDİN Mİ KARDEŞİM !!
YUHH ARTIK YAV.
ADAM DOLAYLI YOLLARDAN BİR SERVİS UZANTISININ REKLAMINI YAPIYOR,SEN GÖRMEDİM DİYORSUN !
İŞTE SEN BUNDAN ANLAYAMIYORSUN MODERATÖRLERİ !
KİLİTLEMEZSEK CANIMIZ ÇIKMAZ,VERDİĞİMİZ GÖREVE HİYANET ETMİŞ OLURUZ.BU FORUMU SİZLERDEN ÇOK BİZ DÜŞÜNÜYORUZ,ELİMİZDEN GELDİĞİNCE DE GÖREVLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ.
Mesaj05.10.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki yönetim anlayışınız çok harika...

download linki verek yasaktır.tamam biliyoruz.ancak bu kendi siteden veya keni upluoadın sa sorun yoktu..

forumda verdiğim linkler tamamen yardım amaçlı.

verdiğim download linknin sitesi paylasturka.net (reklam değil zaten boş site) whois bilgilerine bakılıdgında benım oldugu gayet net anlaşılır.
download dosyalarının uzantısı

.../hyperend/hyperendcss1.rar
.../hyperend/hyperendcss2.rar

uzantılardan anlaşıldgı gibi bunlarda benım.peki sorun nerde de hyperend.tr.gg forumda download linki vermek dolayından silindi...

Eğer haksızsam teşekkürler.bundan sonra uğramam.ama haklıyısam helal sizin yönetim biçiminize...

ayrıca kerimdj ilgili bir mesaj attım cevap dahi alamadım.oda güzel.
Mesaj05.10.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Alıntı:
Yada reklam göremedim..?

GÖRMEDİN Mİ KARDEŞİM !!
YUHH ARTIK YAV.
ADAM DOLAYLI YOLLARDAN BİR SERVİS UZANTISININ REKLAMINI YAPIYOR,SEN GÖRMEDİM DİYORSUN !
KİLİTLEMEZSEK CANIMIZ ÇIKMAZ,VERDİĞİMİZ GÖREVE HİYANET ETMİŞ OLURUZ.BU FORUMU SİZLERDEN ÇOK BİZ DÜŞÜNÜYORUZ,ELİMİZDEN GELDİĞİNCE DE GÖREVLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ.

Yine KİLİT Galiba Rolling Eyes
Mesaj05.10.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Alıntı:
Yada reklam göremedim..?

GÖRMEDİN Mİ KARDEŞİM !!
YUHH ARTIK YAV.

bunu üstüme alınıyorum çünkü diğer başlıkta kadir-58- yazmış:
fikraninadresi yazmış:
makaleden bişi anlamadım ama her kimse tr.gg de sitesi silinmiş bence ve bu gh.tc de gelişirse ordan devam ederiz artık hem reklamda yok ama ekstrası az Mr. Green

gh.tc yenı duyuyorum ama sımdı hemen acarım

buyrun sebep !

reklama kaçıyor.
böyle demişsin ama benim aklımdan reklam olacağı hiç geçmemişti espirsine yapıyorum emin olun ki o site bedava sitemin yerini tutamaz zodyakcemberi adlı sitenin sahibinin yazdıklarınada burdan cevap vermek istiyorum tabi ki okul gibi gördüğüm bs de devam etmek isterim ama daha iyisi olursa neden onu kullanmayayım ki ve eğer önceki konuda reklam yapmış isem özür diliyorum ama kanımca reklam yok orda ama bu başlıkta kiliitlenecektir eminim. Exclamation
Mesaj05.10.2009, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bişi Sorcam Bu Gh.Tc Bedava Sitemin Tr.Gg Si Gibi Bişi Mi Mesela De.Tl Gibi Bişi Mi ¿
Mesaj05.10.2009, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklemeyi unutmuşum bide bir çok konu sebebsiz yere kilitleniyor biz burda eğlence olsun istiyoruz ama konumuza kilit vuruyorlar özellikle şu net-tr adlı kişinin sitesine bari neden belirtinde bizde tamam diyelim bu arada şu makaleye bak sanki herşey planlanmış gibi ya resmen iç savaş başladı ya s de Mr. Green
Mesaj05.10.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitem-yardim yazmış:

download linki verek yasaktır.tamam biliyoruz.ancak bu kendi siteden veya keni upluoadın sa sorun yoktu..

verdiğim download linknin sitesi paylasturka.net (reklam değil zaten boş site) whois bilgilerine bakılıdgında benım oldugu gayet net anlaşılır.

uzantılardan anlaşıldgı gibi bunlarda benım.peki sorun nerde de hyperend.tr.gg forumda download linki vermek dolayından silindi...

Eğer haksızsam teşekkürler.bundan sonra uğramam.ama haklıyısam helal sizin yönetim biçiminize...

Alıntı:

Yönetim anlayışımızı oturup burada tartışamam ben !Defalarca dile getirildi bu durum.
Dikkat ediniz.Forumda DOWNLOAD LİNKİ VERİYORSUN SEN ARKADAŞIIIIM !!
FORUMDA KENDİ UPLOADIN BİLE OLSA DOWNLOAD LİNKİ VEREMESSİN.
DEFALARCA SÖYLEDİĞİMİZ KURALLARA RAĞMEN TABİRİ CAİZSE YIRTIK ÇORAPTATAN ÇIKAR GİBİ ÇIKIP BİZİM MODERATÖRLÜĞÜMÜZÜ SORGULUYOR,BİZDEN HESAP SORUYORSUNUZ..ÖNCE KENDİ YAPTIĞINIZIN DOĞRULUĞUNA BAKIN.DAHA SONRA GELİN BURADA BAĞIRA BAĞIRA İTİRAZINIZI YAPIN !
Mesaj05.10.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr adlı kişi haddini aşıyor.ve durmadan saçma sapan konular açtığı için (özellikle son konular) o yüzden başlıkları kilitleniyor.yoksa boşu boşuna başlıkların kilitlenmiyeceğini bizde biliyoruz . o yüzden başlık açarken kurallara uyalım. haa bide bu arada bu zodyakçemberi arkadaşımızla net-tr denen kişi her mesajının altına küçük yazı ile bu mesajımdan dolayı beni banlamassanız sevinirim yazıyor. korkuyorlar yani. ama işleri gelince ağızlarını açmayı biliyorlar
Mesaj05.10.2009, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
böyle demişsin ama benim aklımdan reklam olacağı hiç geçmemişti espirsine yapıyorum emin olun ki o site bedava sitemin yerini tutamaz zodyakcemberi adlı sitenin sahibinin yazdıklarınada burdan cevap vermek istiyorum tabi ki okul gibi gördüğüm bs de devam etmek isterim ama daha iyisi olursa neden onu kullanmayayım ki ve eğer önceki konuda reklam yapmış isem özür diliyorum ama kanımca reklam yok orda ama bu başlıkta kiliitlenecektir eminim.

Lafı üstünüze de alınabilirsiniz.O sizin bileceğiniz bir durum beni ilgilendirmez.
Ayrıca o konuda şaka niyetine de olsa,dolaylı yollardan reklam yapılmıştır.
Bunu diğer mod arkadaşım da belirtmiştim ben de tekrar belirtiyorum.
Sizce reklam değildir ama başkası tarafından reklam sayılabilir.
Forum kuralları gereğince de bu reklamdır ve konunun kilitlenmesi,başlığı açan kullanıcıya da ceza verilmesi gerekir.
Mesaj05.10.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
net-tr adlı kişi haddini aşıyor.ve durmadan saçma sapan konular açtığı için (özellikle son konular) o yüzden başlıkları kilitleniyor.yoksa boşu boşuna başlıkların kilitlenmiyeceğini bizde biliyoruz . o yüzden başlık açarken kurallara uyalım. haa bide bu arada bu zodyakçemberi arkadaşımızla net-tr denen kişi her mesajının altına küçük yazı ile bu mesajımdan dolayı beni banlamassanız sevinirim yazıyor. korkuyorlar yani. ama işleri gelince ağızlarını açmayı biliyorlar

bn hç görmedim öle küçük yazıyla felan yazdıklarını ha bir kere görmüştüm ama ne yapsınalr yane onlarda bıktılar artık
Mesaj05.10.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesela bu konuda yazıyor bide net-tr nin son konularında yazıyor nası görmessin
Mesaj05.10.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
bedavasitem-yardim yazmış:

Alıntı:

Yönetim anlayışımızı oturup burada tartışamam ben !Defalarca dile getirildi bu durum.
DEFALARCA SÖYLEDİĞİMİZ KURALLARA RAĞMEN TABİRİ CAİZSE YIRTIK ÇORAPTATAN ÇIKAR GİBİ ÇIKIP BİZİM MODERATÖRLÜĞÜMÜZÜ SORGULUYOR,BİZDEN HESAP SORUYORSUNUZ..ÖNCE KENDİ YAPTIĞINIZIN DOĞRULUĞUNA BAKIN.DAHA SONRA GELİN BURADA BAĞIRA BAĞIRA İTİRAZINIZI YAPIN !

o demekki öyle girin bakalım bölümlere bir bakın kaç tane download linki var.neden aradan benımki bulunuor??
Mesaj05.10.2009, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:

gokseen benim bildiğime göre forumda olan forumda kalır site silinmez yani forumda download linki koyduysa kişinin banlanması gerekir sitesinin silinmesi değil

@cengizhanayaz

senin nasıl bişi olduğunu hala anlamadım modluğamı özeniyosun yoksa başka bişeymi bilmiyorum neden her şeye atlıyosun ben bi konu açıyorum hemen bi bakıyorum sen başka bişi oluyo bi bakıyorum sen ne var yani neden mod gibi davranıyosun? sen ne karışıyosun modların işine seni ilgilendirmeyen konularda bile sen varsın