Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2007, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: şarkımın url sini buldum da nereye yazmam gerekiyor

url si olan bi şarkıyı nereye yazmam gerek arkada çalması için arka plan müsiği diyorum olmuyor pek. lütfen yardımcı olun bana..
Mesaj03.09.2007, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: şarkımın url sini buldum da nereye yazmam gerekiyor

siyahbeyazbiraskhikayesi yazmış:
url si olan bi şarkıyı nereye yazmam gerek arkada çalması için arka plan müsiği diyorum olmuyor pek. lütfen yardımcı olun bana..

player kodunu istediğin yere ekleyebilirsin
herhangi bir sayfaya eklemek istersen sitene giriş yaptıktan sonra sayfalarımı değiştire tıkla koymak istedeğin sayfaya gir en üst sol köşede zarfa benzeyen bi simge vardır o kaynak demektir ona tıkla kodu yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer sağa eklemek istersene stene giriş yaptıktan sonra ayarlara tıkla en aşağıda yeni başlayanlar lütfen değiştirmeyin vardır oraya gel gelişmiş tasarım gibi bir seçenek vardır onu evet yap alttan gönderde.Daha sonra tasarım ayarlarına gir.orda 1.,2.,3.,... metin boşlukları vardır istediğine yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer sola eklemek istersen(her tasarımda olmaz) tasarım ayarlarında copyright yazan kısma yapıştır alttan değiştir de olur.
Eğer üstte koymak istersen tasarımın üstündeki metin kısmına yapıştırabilirsin.

urlyı de sitene giris>exstraları degıstır>arka plan muzıgı>arkaplan muzıgının url sı yazan kısma yapıstır degıstır
Mesaj03.09.2007, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: tamam da

peki ya abi bu işi site açılır açılmaz nasıl yapabiliriz kendiliğinden çalmaya başlasa.buarada msn nizi verir misiniz abi daha hiç bir şey yapamadım da.anlatırsanız çok memnun olurum.herşey için çok teşekkür ederim.
Mesaj04.09.2007, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: beni takip et

önce kodları kopyalıyosun ana sayfayı açıyorsun kaynak,i yıklıyosun oraya yapıştırıyorsun sayfayı değiştir diyorsun ve oluyor mp 3 kodlarını burdan bulabilirsin
http://kuzika53.tr.gg/
Mesaj14.08.2008, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: beni takip et

kuzika53 yazmış:
önce kodları kopyalıyosun ana sayfayı açıyorsun kaynak,i yıklıyosun oraya yapıştırıyorsun sayfayı değiştir diyorsun ve oluyor mp 3 kodlarını burdan bulabilirsin
http://kuzika53.tr.gg/

Malesef öyle bir kod yok görünmüyor. Smile

Rabbim, kalbimle ve dilimle adını zikretmeyi , Adını zikrederek yaşamayı ve ölmeyi nasib et...

Gerçek sahibine bağlanmayan şeyler sahipsiz demektir.
Mesaj06.02.2009, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu: ama

ee ben oraya bir url yapıştırdım ancak sitede müzilk fln çalmıyo
Embarassed Rolling Eyes
Mesaj06.02.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

url dıyıl kodu yapıstırcaksın
Önceki mesajları göster: