Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: " Özür Yazısı "

ÖZÜR YAZISI

Arkadaşlar son günlerde bedava-sitem 'i temizlemeye çalışmıştık ama (bende çalışmıştım, hakkımı yememek lazım) ki son günlerdede ilk olmak şartıyla forumu kirletmek zorundayım.. Artık moderatör arkadaşlar kusuruma bakmasın.. Saten kusuruma da pek bakmamaları lazım ! Geçen sebebsiz bir şekilde açtığım konu kilitlendi..

Neyse uzatmayacağım; bscity & byqraphix abi ve arkadaşıma yaptığım saygısızlıktan dolayı özür dilerim..

Aynı zamanda moderatör arkadaşlar ve sevgi & saygı duyduğum üye arkadaşlarda kusura bakmasınlar..

İyi günler (@rebulitew0w & @fc-beypazarigucu)

Mesaj09.10.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim..!

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj09.10.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz bi düşünce, gereksiz bir başlık... Açtığın konu yüzyılın konusu değildi herhalde ? Kendince intikam mı alıyorsun Smile.
Evet benimde bi konum kilitlendi,
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=130966&highlight=
Seninkinden daha önemli olduğunu düşünüyorum.Bencede bu forum kendi kuralarına ve forum "kültürü"yle pek uyuşmuyor.
Ama böyle bir başlığa hiç gerek yoktu...
Mesaj09.10.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Gereksiz bi düşünce, gereksiz bir başlık... Açtığın konu yüzyılın konusu değildi herhalde ? Kendince intikam mı alıyorsun Smile.
Seninkinden daha önemli olduğunu düşünüyorum.Bencede bu forum kendi kuralarına ve forum "kültürü"yle pek uyuşmuyor.

benim başlığım intikam amaçlı değil !
sadece yaptığım saygısızlıktan dolayı özürdiliyorum !
Mesaj09.10.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: " Özür Yazısı "

rebulitew0w yazmış:
ÖZÜR YAZISI

Arkadaşlar son günlerde bedava-sitem 'i temizlemeye çalışmıştık ama (bende çalışmıştım, hakkımı yememek lazım) ki son günlerdede ilk olmak şartıyla forumu kirletmek zorundayım.. Artık moderatör arkadaşlar kusuruma bakmasın.. Saten kusuruma da pek bakmamaları lazım ! Geçen sebebsiz bir şekilde açtığım konu kilitlendi..

Neyse uzatmayacağım; bscity & byqraphix abi ve arkadaşıma yaptığım saygısızlıktan dolayı özür dilerim..

Aynı zamanda moderatör arkadaşlar ve sevgi & saygı duyduğum üye arkadaşlarda kusura bakmasınlar..

İyi günler (@rebulitew0w & @fc-beypazarigucu)

Özür Dilemek Büyük Bir Erdemdir. Wink
Mesaj09.10.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu ne konusu şimdi özür yazısıymış Razz
şov yapmayın arkadaşlar şov yapmayın adam özür diliyorum diye konu açıyor hakkımı yememek lazım diye kendini övüyor Laughing
madem özür dileyeceksin git özle mesaj ile hata yaptıkların kişilere özür dile bunu forumda dillendirmenin alemi ne Question

neyse devam edin forumu güzelleştireceksiniz nasıl olsa değil mi Question

forumu güzelleştiriyoruz diye nutuk atanlar özel şahsi konuların açılmayacağını bile bile şahsi konu açıp konu fazlalığına sebep oluyorlar Very Happy

ama siz forumu güzelleştireceksiniz ya devam edin arkanızdayım Laughing
Mesaj09.10.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilisimhatti yazmış:
bu ne konusu şimdi özür yazısıymış Razz
şov yapmayın arkadaşlar şov yapmayın adam özür diliyorum diye konu açıyor hakkımı yememek lazım diye kendini övüyor Laughing
madem özür dileyeceksin git özle mesaj ile hata yaptıkların kişilere özür dile bunu forumda dillendirmenin alemi ne Question

neyse devam edin forumu güzelleştireceksiniz nasıl olsa değil mi Question

forumu güzelleştiriyoruz diye nutuk atanlar özel şahsi konuların açılmayacağını bile bile şahsi konu açıp konu fazlalığına sebep oluyorlar Very Happy

ama siz forumu güzelleştireceksiniz ya devam edin arkanızdayım Laughing

Ah bilişim hattı..! Vah bilişim hattı.. Smile Seninle ne yapacağız hiç bilmiyorum,sanırım yanlış yerden başlamışım "FORUM TEMİZLEME"İşlerine Smile Keşke senden başlasaydım..Ama sen şimdilik dur yerinde Smile giren bakan baksın sitene Smile

Bir hikaye vardır bilirmisin ? ama sana hikayeyi anlatıp vakit harcamak yerine ordan bi mini dipnot vereceğim yani hikayenin mini özeti gibi birşey Smile

Bak şu söz aynen şu şekilde ; "değil yanında ki arkadaşına babana dahi güvenme" Hani derler ya "Şeytan Yanımda olmasında Düşman Olsun"diye Smile o hesap Smile Sen Yanımdada,arkamdada durma bak gör Temiz Forum Felsefesini..! Wink Benim ki sadece lafta değil,icra etmeye çalışıyorum imkanım oldukça,ha ayrı bi sorunda var ; Nutuk Atmak..Yok be bilişim hattı ben nutuk atıcak olsaydım bedava-sitem forumunda değil Bi Kongre Kürsüsünde olurdum sanırım.Ben kime ne anlatıyorum ki Very Happy Konu tartışmaya dönmüş daha halâ senin deyimin ile "Nutuk Atmak"ya çalışıyorum..Yazık bana,yazık bu arkadaşlara,yazık bedava-sitem forumuna yeni katılan bu arkadaşlara.. Smile Ha bide şu var söylemeden edemeyeceğim
Alıntı:

Özür Dilemek Büyük Bir Erdemdir. Wink
Demiş Bscity kullanıcı isimli arkadaşımız..! Tamamen haklı FC Özür diledi ve "Senin gibi meydan savaşı açarak"KÜÇÜLMEK yerine benim ve bir çok arkadaşımın/kardeşimin/dostumun/abimin/ustalarımın gözünde Büyüklük Gösterdi..! Wink

Hadi bilişim hattı Smile Hep Birlikte el ele,tertemiz olsun artık bilişimhattısız tr.gg Wink Smile

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj09.10.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
interforce yazmış:

benim başlığım intikam amaçlı değil !
sadece yaptığım saygısızlıktan dolayı özürdiliyorum !

hatanı anlamışsın bravo kardeş herkes bol mesaj yazmak için saçma sapan konuşabilir bende açtığım başlıklarda çok karşılaştım Wink

Mesaj09.10.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

saçma sapan bir başlık ne temizlemesi bsyi s.çtınız artık tadı tuzu kalmadı
Mesaj09.10.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
saçma sapan bir başlık ne temizlemesi bsyi s.çtınız artık tadı tuzu kalmadı

Smile
(Sadece Gülünür Bu Yazıya !)
Önceki mesajları göster: