Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu: joomla ve .tr.gg

ben sitemi açtım ama joomla ile düzenlemek istiyorum veritabanı ayarları nasıl yapılıyor bir türlü tr.gg de yapamadım yardım edin lütfen nasıl joomla ile düzenliyecem sadece orası gösterin yeter bir türlü veri tabanı ayarlarını geçemdim yapanlşar var ama sölemiyorlar

cüneyt abi yardım et ne olur nasıl düzenlerinir bu site joomla ile bir yardım edermisin sana güveniyom abi
Mesaj09.10.2009, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana joomla kurulmayı yönetim ve tasarım yapmayı ögretecek kişiye bir adet com ve tk domian vercem yada sitesini yönlerdircem ulaşmak isteyenler drkmn20(at)hotmail.com At değil @ koyun o ve imleci silin bekliyorum saolun
Mesaj09.10.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

keremcetinkaya yazmış:
bana joomla kurulmayı yönetim ve tasarım yapmayı ögretecek kişiye bir adet com ve tk domian vercem yada sitesini yönlerdircem ulaşmak isteyenler drkmn20(at)hotmail.com At değil @ koyun o ve imleci silin bekliyorum saolun

Öncelikle Forumda mail adresi vermek yasak.!
Sitenize Joomla Teması kurmak istiyorsunuz sanırım.
Tasarım Ayarlarından Css Design'i seçersiniz..
Herhangi bir Joomla Tasarımının kodları ayırıp gerekli yerleri değiştirip siteye entegre ederseniz,yapmak istediginiz şey gerçekleşmiş olur... Wink

Mesaj25.08.2011, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

site yi açtım ama resim video ve diğer şeyleri eklemeyi ve düzenlemeyi beceremedim nasıl olacak
Mesaj25.08.2011, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

video-resim kodunu kaynak bölümüne yapıştırmalısın..
Mesaj25.08.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: video-resim

sayfalarımı değiştir->yeni sayfa ekle->ordanda resim video kayan yazı falan eklemek istiyorsan kaynağa tıklayıp ordanda o video resim kayan yazı vs... kodlaını bulup onları kopyalayıp yapıştırcaksın bu kadar kolay
Wink