Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Konyada AT Eti Paniği [Haber]

Konya'nın Karatay İlçesinde, bir kişinin evinde at kesildiği ihbarını alan polis harekete geçerek zabıta ekipleriyle birlikte baskın yaptı.

Evde yapılan aramada bir ata ait olduğu ileri sürülen iç organ atıkları bulundu. Atın kesildiği ev sahibinin bir lokantası olduğu öğrenilince işyerinde arama yapıldı. Zafer Sanayideki lokantada ekipler tam 93 kilogram kaça et ele geçirdi.

İşyerindeki etlerin hangi hayvana ait olduğu yapılacak incelemeden sonra ortaya çıkacak. Karatay İlçesi Akabe mahallesindeki bir evde at kesildiği bilgisine ulaşan Karatay Araştırma ekipleri harekete geçti. Zabıtalarla birlikte eve baskın yapan polis, evde daha önce kesilmiş bir büyükbaş hayvanın iç organlarını buldu.

Belediyenin veteriner hekimi, organların bir ata ait olduğunu belirtirken evin çardak kısmında biri sakat iki atın daha bulunduğu ortaya çıktı. Ev sahibi Yusuf A. hemen gözaltına alındı. Şüpheli ifadesinde Selçuklu İlçesindeki Zafer Sanayide bir lokantası olduğunu söyleyince ekipler hemen buraya yöneldi. İşyerinde yapılan aramada bir büyükbaş hayvana ait 93 kilogram et bulundu.

Soğukkanlı hareketleriyle dikkat çeken Yusuf A.'nın işyerinde kaçak ete rastladıklarını belirten Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü İbrahim Aydın, işyerinin çalıştırma ruhsatının da bulunmadığını açıkladı. Kaçak etin imha edileceği belirten Aydın, yapılacak incelemenin ardından etin hangi büyükbaş hayvana ait olduğunun belirleneceğini söyledi. Şüpheli Yusuf A.'nın bir yıldır lokantayı işlettiği öğrenilirken, işyeri önündeki fiyatlar ise dikkat çekti. Şüphelinin bir ekmek arası kavurmayı iki buçuk liraya sattığı görüldü.

Etler imha edilirken, gözaltına alınan Yusuf A. Fatih Polis Merkezine götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

En son konia tarafından 13.10.2009 14:03:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.10.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

İnsanlara At Eti Yediriyormuş Onca Zamandır Mad
Mesaj11.10.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

KİM DEMİŞ KONYALILAR DİNİ BÜTÜN DİYE...
KONYA'DA BOZULDU ARTIK...
Mesaj11.10.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

Bana Bozulmamış Bir İl Söyle Desem
1 İl Bile Söyleyemezsin
Bu Üzücü Bir Durum
Herkes Kendi Çıkarını Düşünüyor...
Mesaj11.10.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

Bana Bozulmamış Bir İl Söyle Desem
1 İl Bile Söyleyemezsin
Bu Üzücü Bir Durum
Herkes Kendi Çıkarını Düşünüyor...

EVET ORASI DOGRU YAVAS YAVAS YOZLASIYOR TURKIYE 20 YIL ONCESINI HATIRLIYORUMDA DAHA GUZELDI INSANLAR HİÇ OLMAZSA DURUSTDULER HEPSİ..
ESKİ YURDUM İNSANINI ÖZLÜYORUM
Mesaj11.10.2009, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

İleride Daha Kötü Durumlara Gelebiliriz...
Bu Halimizede Şükredelim Wink
Mesaj11.10.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:

BENCEDE
BU GÜNÜMÜZEDE ŞÜKÜR...
...TANRI TÜRKÜ KORUSUN...
Mesaj11.10.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:

BENCEDE
BU GÜNÜMÜZEDE ŞÜKÜR...

ALLAH TÜRKLERİ VE MÜSLÜMANLARI KORUSUN! Wink
Mesaj11.10.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:

BENCEDE
BU GÜNÜMÜZEDE ŞÜKÜR...

ALLAH TÜRKLERİ VE MÜSLÜMANLARI KORUSUN! Wink

AMİN DUMAN'CI ARKADASIM...
KAĞAN DİNLEMEYİ SEVİYORMUSUN KAFAMI ŞİŞİRİYODU ASKERDE O BENİM Laughing Laughing Laughing
Mesaj11.10.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

şimdi sen bir kişinin yaptığı kötülüğü tüm konyalılara mal ettin ya sence bu mesajında haklılığın ne düzeyde Question

Konyada bozuldu artık ne demek ya Question

Konayda 1 milyon insan yaşıyor o 1 milyon insanı 1 kişiyle mi hesaplayıpta hemen bozdun Question

biraz bakın hiçbirşey demiyorum sadece biraz MANTIKLI düşünürek yorumlarınızı yapın biraz ya biraz birşey istemiyorum sizden sadece birz mantık biraz ahlak Wink
Mesaj11.10.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilisimhatti yazmış:
hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

şimdi sen bir kişinin yaptığı kötülüğü tüm konyalılara mal ettin ya sence bu mesajında haklılığın ne düzeyde Question

Konayda 1 milyon insan yaşıyor o 1 milyon insanı 1 kişiyle mi hesaplayıpta hemen bozdun Question

biraz bakın hiçbirşey demiyorum sadece biraz MANTIKLI düşünürek yorumlarınızı yapın biraz ya biraz birşey istemiyorum sizden sadece birz mantık biraz ahlak Wink

CANCAĞAZIM BEN KONYANIN ILGIN İLÇESİ MİLLİ EGEMENLİK MH. DE OTURUYORUM KONYALILAR İZMİRLİLERE GAVUR DİYOR AMA İÇKİ REKORU KONYADA...
AKŞEHİR GENELEVİ AÇILIRKEN KURBAN KESİLDİ BUNU BİLİYORMUSUN...
BANA KONYAYI ANLATMA BEN 27 YILLDIR KONYALIYIM ALTINIDA ÜSTÜNÜDE SENDEN İYİ BİLİRİM...
Mesaj11.10.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Teşekkürler
Mesaj11.10.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarist yazmış:
Paylaşım İçin Teşekkürler

EYVALLAH...
Mesaj13.10.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitbank yazmış:
bilisimhatti yazmış:
hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

CANCAĞAZIM BEN KONYANIN ILGIN İLÇESİ MİLLİ EGEMENLİK MH. DE OTURUYORUM KONYALILAR İZMİRLİLERE GAVUR DİYOR AMA İÇKİ REKORU KONYADA...
BANA KONYAYI ANLATMA BEN 27 YILLDIR KONYALIYIM ALTINIDA ÜSTÜNÜDE SENDEN İYİ BİLİRİM...

benden iyi bilirsin hemde altını üstünü Razz Razz Razz benide güldürdün ya saolasın gülüm benim babam emniyet mensubu KONYADA Kİ HER halttan hemen hemen haberin oluyor sen ne yoran kafanı Wink

akşehirde genelev açılmış kurban kesmişler senin pislik diye dediğin şey bumu Question

ben ne pislikler gördüm neler gördüm neler görsen gözlerin yorulurdu Cool

ılgında oturuyormuşun Razz ılgının taşı toğprağı sağlam insanla dolu yakın dişye bana akşehir üzerinden felsefe yapma gerice konyayı karıştırdın alakasız bir mesaj ile konuyu sapıttın. Wink

senden çok gördüm sen daha birşey görmemişin Wink

KonyALILAR izmirlilere gavur dermiş Razz bu kadar mı basit düşünceli olunur la olum burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ her toprağı TÜRK KANLARIYLA YIKANMIŞ TOPRAKLARDA ORADAN BURADAN DUYDUKLARIN İLE İZMİRLE KONYAYI İKİ DK DE DÜŞMAN ETME Wink

konyada daha çok içki içiliyormuş Laughing

sen meyhaneden çıkta konyanın ilçerleri gezx bakalım senin dediğin yerler akşehir erğli onun haricinde neresi içkili Question

iki ilçede görmüş bize satıyor Razz

nasıl olsa senden olmaz devam et Wink
Mesaj13.10.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilisimhatti yazmış:
hitbank yazmış:
bilisimhatti yazmış:
hitbank yazmış:
desingxxkod yazmış:
Bu Haberi İzledim..

İğrenç Bişi Bu

benden iyi bilirsin hemde altını üstünü Razz Razz Razz benide güldürdün ya saolasın gülüm benim babam emniyet mensubu KONYADA Kİ HER halttan hemen hemen haberin oluyor sen ne yoran kafanı Wink

akşehirde genelev açılmış kurban kesmişler senin pislik diye dediğin şey bumu Question

ben ne pislikler gördüm neler gördüm neler görsen gözlerin yorulurdu Cool

ılgında oturuyormuşun Razz ılgının taşı toğprağı sağlam insanla dolu yakın dişye bana akşehir üzerinden felsefe yapma gerice konyayı karıştırdın alakasız bir mesaj ile konuyu sapıttın. Wink

senden çok gördüm sen daha birşey görmemişin Wink

KonyALILAR izmirlilere gavur dermiş Razz bu kadar mı basit düşünceli olunur la olum burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ her toprağı TÜRK KANLARIYLA YIKANMIŞ TOPRAKLARDA ORADAN BURADAN DUYDUKLARIN İLE İZMİRLE KONYAYI İKİ DK DE DÜŞMAN ETME Wink

konyada daha çok içki içiliyormuş Laughing

sen meyhaneden çıkta konyanın ilçerleri gezx bakalım senin dediğin yerler akşehir erğli onun haricinde neresi içkili Question

iki ilçede görmüş bize satıyor Razz

nasıl olsa senden olmaz devam et Wink

sende HAKLISIN
Laughing