Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaramaz Tv e-çatlak olarak geri dönmüş :s

Arkadaşlar e-catlak olarak yaramaz tv gerdi dönmüş bıktım be geldiğinide hemen belli etti ! Forum kurallarına uymadan ve durmadan başlık açıyo ve başlıkları üstte çıksı diyo flood yapıyo biri şu adamı uyarsın ! artık.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj13.10.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

karışma arkadaşım ne floodu kafamı bozma
Mesaj13.10.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yaramaz Tv e-çatlak olarak geri dönmüş :s

gncity yazmış:
Arkadaşlar e-catlak olarak yaramaz tv gerdi dönmüş bıktım be geldiğinide hemen belli etti ! Forum kurallarına uymadan ve durmadan başlık açıyo ve başlıkları üstte çıksı diyo flood yapıyo biri şu adamı uyarsın ! artık.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

SEN KAFANI YORMA! BİZ ARKADAŞA GEREKEN UYARILARI YAPIYORUZ!

SAĞOLSUN ODA ELİNDEN GELDİĞİNCE UYMAYA ÇALIŞIYOR!

SEN BİLE BU BAŞLIĞI AÇMAKLA SUÇ İŞLEDİN YA O NE YAPSIN? Wink
Mesaj13.10.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vallahi bende bıktım.Bir hata yaptım yanlışlıkla oldu çok sinirlendim ve o terbiyesiz sözleri söyledim giderken bile çok özür diledim.Artık eskisi gibi değilim ne küfür ederim artık ayrıca floodda yapmıyorum sadece yorumlarınızı bekledim.Ayrıca forumda bu bölümde 10 günde en fazla 6-7 konu filan vardır.Sizde artık böyle konularla sizin gibiler yüzünden kaç site değiştirdim bir bilseniz bırakın peşimizi konuyu açan kişi bunu yazdında ne oldu hee...
Mesaj13.10.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
Vallahi bende bıktım.Bir hata yaptım yanlışlıkla oldu çok sinirlendim ve o terbiyesiz sözleri söyledim giderken bile çok özür diledim.Artık eskisi gibi değilim ne küfür ederim artık ayrıca floodda yapmıyorum sadece yorumlarınızı bekledim.Ayrıca forumda bu bölümde 10 günde en fazla 6-7 konu filan vardır.Sizde artık böyle konularla sizin gibiler yüzünden kaç site değiştirdim bir bilseniz bırakın peşimizi konuyu açan kişi bunu yazdında ne oldu hee...

Kardes Gene Foyun Ortaya Çikti xD

Senin Halin Ne Olcak Bilmiyorum

Ramazan Ayından sonra kimse senin

Yüzüne bile bakmadi
Mr. Green
Mesaj13.10.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğim gibi artık yapmayın böle bak yine siteyi silicem başka siteyle aranıza tekrar gelicem onca emek harcadım boşa gitti yine bir kişi yüzünden
Mesaj13.10.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
Dediğim gibi artık yapmayın böle bak yine siteyi silicem başka siteyle aranıza tekrar gelicem onca emek harcadım boşa gitti yine bir kişi yüzünden

Sen 1 kişi böle baslık açtı diyemi bosverya kim takar Smile
Mesaj13.10.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

cincocuk yazmış:
e-catlak yazmış:

Sen 1 kişi böle baslık açtı diyemi bosverya kim takar Smile
biliyorsun ki yaramaz tvyi kimse sevmiyor gitti ziyaretçiler siteye kimse girmediğimi ne ne yapacam arkadaşım.Zaten o yaramaz tvde küfür etmesi böyle kendini bilmez kişiler tarafından olmuştu.Kıskandı site açtı ve ben sizden daha eskiyim.Siz yokken ben vardı dedi forumda bizi kötülicek konu açtı.Hatta bizi dava etmeye kalktı.Bu yüzden küfür ettik.Orda benimde suçum var kendimi tutamadım.Onca emek boşa gittiğini görünce küfür ettim.Sonradan çok pişman oldum ama kimse yüzüme bakmadı
Mesaj13.10.2009, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya takma tek bir kişi yüzünden siteyi silmeye değer mi boşver sen devam et sitene hiç takma böylelerini
Mesaj13.10.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

HERKES 2'NCİ ŞANSI HAK EDER! Wink
Mesaj13.10.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
çok teşekkür ederim.Mesaj attım supporta yakında kendim sildiğim için yaramaztvyi geri vercekler galba verirseler yayına devam edicem kimseye karışmadan
Mesaj13.10.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
çok teşekkür ederim.Mesaj attım supporta yakında kendim sildiğim için yaramaztvyi geri vercekler galba verirseler yayına devam edicem kimseye karışmadan

Hayırlısı bakaLım.. (BU ŞANSINI İYİ DEĞERLENDİR..) Wink |Kendi adıma konuştum.|
Mesaj13.10.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
e-catlak yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Hayırlısı bakaLım.. (BU ŞANSINI İYİ DEĞERLENDİR..) Wink |Kendi adıma konuştum.|
çoık teşekkürler bundan sonra hiç küfür felan yok.

Bundan Sonra Cevap Yazmıyalım Forumu Çok Kitledi Bu konumoderatör kitlesin hatta
Mesaj13.10.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Ya Bosver Karısan olursa olsun
Sen Dinleme Onlardan sanane

Möderatör arkadaslar konu kilitlesinler
çünki gereksiz bir konu