Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Milli Takım'ı Versinler Havada Uçururum [ Spor & Haber ]

Milli Takım'ı Versinler Havada Uçururum

Milli Takım'da Fatih Terim döneminin sona ermesinin ardından gözler yerine gelecek teknik adama çevrildi. TFF Başkanı Mahmut Özgener ve Milli Takımlar sorumlusu Levent Kızıl, yaptıkları açıkalamada ''Terim kadar kariyerli ve tecrübeli bir hoca getireceklerini'' söylediler. Yerli mi yabancı mı olsun tartışmaları sürerken Milli Takım için sürpriz bir isim öne çıktı.

RIDVAN DİLMEN FARK ATTI

ntvmsnbc'nin anketinde Rumen teknik adam Mircea Lucescu ilk sırada yer alırken, ikinciliği Rıdvan Dilmen aldı. Dilmen yerli teknik direktörler arasında açık ara farkla en çok oyu alan isim oldu.

TEKLİF GELİRSE HAY HAY DERİZ

CNBC-e'nin canlı yayınına bağlanan Dilmen, konuya ilişkin olarak şunları söyledi: “Milli takımı herkes çalıştırmak ister. Bizi oraya yakıştıranlara çok teşekkür ederim. A Milli Takım'da çalışmak büyük onur.

Sonuçta bu işe sağlıklı karar verecek Futbol Federasyonu var. Kim gelirse gelsin desteğimizi esirgemeyiz. Bize böyle teklif gelirse biz ‘hay hay’ deriz. Bu ortamda Fatih Hoca’dan sonra böyle polemik konusu olmak istemiyorum, kamuoyu istediği için söyledim.

UZUN SÜRELİ SÖZLEŞMELER GEREKLİ

Milli takımda sınırsız transfer hakkınız var. Sezona girerken kulüpler 'şu kadar kadromuz var' diye bildiriyorlar. Milli takımda çalşımak kolay değil, 70 milylon insanın sorumluluğu sizde. Ancak Türkiye’de irdelenmesi gereken konu Rıdvan Dilmen, Ahmet, yabancı antrenör konusu değil. Bir ekol yerleşmesi lazım; uzun süreli sözleşmeler yapılması lazım.

Bugün bana milli takımı versinler havada uçarım. 'Terim’le devam edecek' desinler daha çok uçarım. Dünyada artık teknik adamların beşer onar yıl çalışması lazım.

ELEŞTİRİLERE HAZIRLIKLI İSE YERLİ OLSUN

UEFA şampiyonu yerli antrenör oldu, Avrupa üçüncülüğü, dünya üçüncülüğü yerliyle oldu. Medyamızın eleştirisine hazırlıklı bir adam varsa yerli olsun. Yerlinin öyle bir şansı yok; öyle bakınca yabancı olsun. Türk futbolunun geleceği için bakınca yerli olsun."
Mesaj14.10.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rıdvan Dilmen gelirse gerçekten süper olur.. Mr. Green Rolling Eyes
Mesaj14.10.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Rıdvan Dilmen gelirse gerçekten süper olur.. Mr. Green Rolling Eyes

Aynen Wink
Mesaj14.10.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben İlk Baştan Beri Rıdvan Dilmen'in Gelmesini İstiyorum..
Bunu Kaç Kerede Söyledim...
İnş Gelir.. Wink

Yorumlar İçin Teşekkürker.. Wink

Mesaj14.10.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodproduction yazmış:
Ben İlk Baştan Beri Rıdvan Dilmen'in Gelmesini İstiyorum..
Bunu Kaç Kerede Söyledim...
İnş Gelir.. Wink

Yorumlar İçin Teşekkürker.. Wink

İnşallah.. Wink
Mesaj14.10.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse Yabancı Hocanın Gelmesini İstemez..

Tamam Başarılı Olabilir Ancak Oyunda Oyuncularına o Milli Takım Duydusunu Aşılayamaz Wink

Mesaj14.10.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodproduction yazmış:
Kimse Yabancı Hocanın Gelmesini İstemez..

Evet doğru ama Rıdvan hocaya kadar gelebilecek çok kişi var.
Mesaj14.10.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yavaş uçur Rıdvan abi Very Happy
Mesaj14.10.2009, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rıdvan hoca bence yorumcu olarak iyi yorumcu olrak kalsın bu ülkenin erman toroğlu, ahmet çakar gibi yorumculara değil rıdvan gibi yorumculara ihtiyacı var teknik konuşan yani

ayrıca türk herhangi bi hoca fatih terim in yerini dolduramayacağı için yabancı hoca gelmesinden yanayım
Mesaj14.10.2009, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede yorumcu olarak kalsa daha iyi olur Wink Rolling Eyes
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj15.10.2009, 03:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi kötü oluru birakalim tamam büyük futbolcuydu kisiligi örnek alinabilir kendisi türkiyede ünlü sporcu vesayre bunlar güzel olan seyler..

fakat Milli takimin basina getirdildi digelim teknik direktör olarak kariyer varmi yok tecrübe varmi oda yok gecmiste basarisi varmi dogal olarak yok peki Milli takimda basarili olmasini büyük umutlarla beklemek dogrumu olur bence hayir teknik direktörlük lisansi var yok bunu söylemeye calismiyorum

daha agir basan isimler lazim bence yabanci olabilir bukadar milliyetci olmayin dunya´ya damga vuran milli takimlarin basindan kendi vatandaslari olmiyan cok ünlü teknik direktörler getirildi basarili oldu
milliyetci olmayin derken örnegin colin kazim aurelio milli takimda oynamadan önce cogumuz hayir olmaz türk degil musliman degil bizim kültürümüz degiler oynamasi yanlis olur iyi olmaz dedi bazi kisimlar hepimizin bildigi gibi 2008 deki tarihi basarida bu iki futbolcunun nasil basarili bir performans segilediklerini tüm dunya gördü,, bu nedenle bence yabanci ünlü futbola damgasini vurmus büyük bir teknik direktör getirilebilir,
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.10.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş gelir türkiyeye
Mesaj15.10.2009, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şenol Güneş Varken Ben Yabancı Bir Teknik Adam istemezdim..! (-ki kesinlikle şenol güneş gelecek)

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: