Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: TABLOLAMA VE SAYFA LINKI

Merhaba arkadaslar,
Tsarimda tablolama yaparken tablo icinden yeni sayfalara link vermem lazim. Bu yeni sayfalar ana menude gozukuyor. nasil gizlenebilir ??
Siteme bakabilirseniz orada arshive bolumu var. ona basinca tablo cikiyor. o tablo icinden yine sayfa linkleriyle yeni tablolar acilacak. Fakat her yeni sayfa ana sayfada gorunuyor. nasil gizleyebilirim ????
simdiden saolun.
CSS tyasarimi konusunda photoshopar sitesinden epey bilgi aldim ama bu konu yazilmamis bulamadim yada ..
lutfen yardim... tsklerr
Mesaj30.09.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer gözükmesini istemiyorsanız sayfayı ancak loginler girebilir diyerek gizlersiniz ancak siz ana sayfada gözükmesin ama köprü verdiğimde açılsın istiyorsunuz anladığım kadarıyla ve bildiğim kadarıyla bu mümkün deil
Mesaj30.09.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kazancgezgini yazmış:
eğer gözükmesini istemiyorsanız sayfayı ancak loginler girebilir diyerek gizlersiniz ancak siz ana sayfada gözükmesin ama köprü verdiğimde açılsın istiyorsunuz anladığım kadarıyla ve bildiğim kadarıyla bu mümkün deil

evet acilsin ama ana sayfada gozukmesin istiyorum. bunun baska yolu yokmu ? loginlerle yaptim evet ama o isimi gormuyo herkez kullanabilmeli.
Mesaj30.09.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

>sitene giris
>sayfalarimi degistir
>yeni sayfa ekle(mesela: adini gizli koyuuyosun)
>secenekleri göster
>bütün kullanicilara göster yazan yere tikliyoruz ve sadece admin ya veya adin baskaysa ona gösterioyyoz.
> kaydete basiyoruz.

sonra ana menüü de gözükmesini istemedigin sayfalaria girisun
ana sayfa yazan yere tiklayip...bunun alt sayfasina:gizliye basiosun
ve oluyo..(dikkat menüde gözükmesini istemedigin sayflari bütün kullancilara gösterde kalio...yoksa sadece üyeler gire bilir)bilmiyorum anlatabildimmi..
iyi eglenceler
Mesaj30.09.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizioyunchatt yazmış:
>sitene giris
>sayfalarimi degistir
>yeni sayfa ekle(mesela: adini gizli koyuuyosun)
>secenekleri göster
>bütün kullanicilara göster yazan yere tikliyoruz ve sadece admin ya veya adin baskaysa ona gösterioyyoz.
> kaydete basiyoruz.

sonra ana menüü de gözükmesini istemedigin sayfalaria girisun
ana sayfa yazan yere tiklayip...bunun alt sayfasina:gizliye basiosun
ve oluyo..(dikkat menüde gözükmesini istemedigin sayflari bütün kullancilara gösterde kalio...yoksa sadece üyeler gire bilir)bilmiyorum anlatabildimmi..
iyi eglenceler

ilgine tesekkur. ama ilk bolumde gizledik ikinci bolumde actik. tek farki ana sayfa yerine arshive in alt sayfaswi yapmis olduk. dediklerini tek tek 3 kez yaptim. ama yine de siteyi acince arshive bolumunun altinda gorunmesini istemediim baslik gozukuyor.
benim istediim orada gozukmesin ama tablo icinden basinca sayfa acilsin. ve tum kullanicilar tablodan butona basip yeni sayfalari yani tablo icinde tablolari acsin.
Mesaj30.09.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarımında olur zannedersem

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=129675 bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?
Mesaj01.10.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIM

Arkadaslar bu konuda bilgisi olan yok mu??? su ic ice tablolari ana sayfada kisayolu gozukmeden nasil yapilacak ????
Mesaj14.10.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

birine mzel mesaj atarak sor. yardım etmek isterdim ama ne dediini tam anlamadım.
Önceki mesajları göster: