Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu: site üzerindeki başlık

mehaba...

site başlığını tamamen kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim aradım ama bilgi bulamadım..

ayrıca google reklamları bu sitede çok büyük .ıkıyor nasıl daraltabilirim...şimdiden teşekkürler...
Mesaj15.10.2009, 05:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

site başlıgı tasarımını değiştirerek küçülte bilirsin ayrıca reklamları hiç bir şekilede bişey yapmazsın

yani orda kalcaklar ayrıca bedava sitem bu siteyi bize bedavaya vermiyor ya onlarda kazanısın ki site açık kalsın bana kalırsa arada bir reklama tıkla bak Smile
Mesaj15.10.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşlar iyi diyorsunuz da siz sitenizde dul kadınlar için tıkla diye reklam istermisiniz...

reklam var reklam var dimi

biraz da filtreleme olması lazım..

yoksa ben de reklama karşı deyilim ve nasıl sistem işler iyi biliyorum
Mesaj15.10.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitedeki Reklamların Kaldırılması Sitenizin Silinmesine Neden Olur. Fakat Eski Kullanıcılarda ve Mod.larda Reklam Çıkmıyor...

Wink

Mesaj15.10.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
Sitedeki Reklamların Kaldırılması Sitenizin Silinmesine Neden Olur. Fakat Eski Kullanıcılarda ve Mod.larda Reklam Çıkmıyor...

Wink

Kısa Bir Not: Sen Eski Kullanıcı Değilsin ! , Reklamı Eski Haline Getirirsen Siten Açısından İyi Olur ,Aksi Taktirde Siten Silinir
Mesaj16.10.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlatamıyorum galiba ya da siz okuma sorunlusunuz ve yahut okuduğunuzu anlamada problemler yaşıyorsunuz..

ben reklama karşı değilim sitemin her yeri reklam dolsun umrumda değil...

sitem üzerinden pezevenklik yapmak ya da alet olmak istemiyorum...

anlamıyormusunuz ne demek yaa DUL BAYANLAR İÇİN TIKLA DİYE BİR REKLAMI SİTEMDE İSTEMYORUM....
Mesaj16.10.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkbirdevgebze yazmış:
anlatamıyorum galiba ya da siz okuma sorunlusunuz ve yahut okuduğunuzu anlamada problemler yaşıyorsunuz..

ben reklama karşı değilim sitemin her yeri reklam dolsun umrumda değil...

sitem üzerinden *********** yapmak ya da alet olmak istemiyorum...

anlamıyormusunuz ne demek yaa DUL BAYANLAR İÇİN TIKLA DİYE BİR REKLAMI SİTEMDE İSTEMYORUM....

Lütfen Seviyeli Konuşun Yazdığınız Yeri ** Ladım Ne Demek İstediğimi Anlarsınız
Mesaj16.10.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ohhhh işe bak hem adam siteyi bedavaya alıyo hem reklamını beğenmiyo.madem öle reklam istimiyon git paralı site yap ozaman.bedava site alıcaksan katlanıcaksın
Mesaj16.10.2009, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Ya hiç kimse anlamıyor adamı

ya dediğini anladım ben en azından bedavasitemin reklamlarında biraz kısıtlama getirilirse gerçekten iyi olur
Mesaj16.10.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalikacanlitv yazmış:
ohhhh işe bak hem adam siteyi bedavaya alıyo hem reklamını beğenmiyo.madem öle reklam istimiyon git paralı site yap ozaman.bedava site alıcaksan katlanıcaksın

(+10.000) Katılıyorum.Ücret Ödemeden Alıyorsan Reklama Katlanıcaksın Wink
Mesaj16.10.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama Şuanlık Bedava-Sitem Reklamlarında Sorun Var Galiba
Choremeyi açtığımda reklamlar gözükmüyor arada Text Reklamı kadar bosluk kalıyor Smile

Mesaj16.10.2009, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

arbulek yazmış:
ya arkadaşlar iyi diyorsunuz da siz sitenizde dul kadınlar için tıkla diye reklam istermisiniz...

reklam var reklam var dimi

biraz da filtreleme olması lazım..

yoksa ben de reklama karşı deyilim ve nasıl sistem işler iyi biliyorum

%100 katılıyoru arkadaşa