Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2009, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu: paypal hesabı nedir?

paypal hesabı nedir?arakdaşlar bilen varsa bilgi verebilir mi?teşekkür ederim.
Mesaj16.10.2009, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paypal, kredi kartı kullanmadan, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı ya da istediğiniz kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollayabilmenizi sağlayan, bir nevi online bankacılık sistemidir. Bu sistem hakkında, kayıt olmaktan tutun da para gönderip almaya kadar bilmeniz gereken her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Sistem nasıl çalışıyor:

Paypal Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yerel web siteleri bulundurarak, bu ülkelerde sorunsuz çalışıyorsa da Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 37 ülkedeki kişiler tarafından belli kısıtlamalarla kullanılabiliyor.

Dikkat edilmesi gereken nokta, Türkiye’nin de dâhil olduğu bir grup ülkede bulunan yerel bir banka hesabına ödeme yapılamaması.

Paypal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme alabilir veya yapabilirsiniz. Bu para birimleri arasındaki değişimleri Paypal otomatik olarak yaptığı için parite gibi detaylarla uğraşmanız gerekmiyor. Tabii bu işlemler için belirli bir ücret alınıyor.

alıntı :teknikportal.com
Mesaj16.10.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim . ben şunu anlamadım ben paramı nereden alıcam mesala buraya üye olurken ne kadar para yatırmam gerekli
banka hesap numaramı yada kredi kartı bilgilerini istiyorlar mı?
Mesaj16.10.2009, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi bankalarla çalışıyorlar ?
Mesaj16.10.2009, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

nettenparakazan1 yazmış:
hangi bankalarla çalışıyorlar ?

gerekli bilgiyi http://paypal.com.tr/ den bulabilirsin.
Mesaj16.10.2009, 23:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkür ederim Smile
Önceki mesajları göster: