Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik

Arkadaşlar sitemize üye olmak isteyenler üye olabilirler ve üye olduktan sonra kendi yazdığı senaryoları gönderebilirler(öm yoluyla)ama senaryoda küfür vb beğenmediğim şeyler olmasın kontrol ediceğim ama ömde kullanıcı adı ve şifrenizi belirtin aksi halde üye olup olmadığınızı bilemem üye olurkende lütfen adınızı soyadınızı doğru düzgün girin aksi halde senaryo gönderirseniz yazanı belirtemem gönderilern senaryoları senaryolar seyfasına ekliycem ama karıştırmayın senaryolarımız değil senaryolar sayfası

Mesaj25.10.2009, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embarassed

Mesaj25.10.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar üye olun sayfasından üye olabilirsiniz

Mesaj25.10.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood yapıyorsun.Ayrıca iyi bir yöntem.fakat pek üye almaz sanıyorum.Çünkü üyelere çok büyük ayrıcalık tanımamışın.
Mesaj25.10.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
flood yapıyorsun.Ayrıca iyi bir yöntem.fakat pek üye almaz sanıyorum.Çünkü üyelere çok büyük ayrıcalık tanımamışın.

Üyelerin sitelerini sitemde sonsuza kadar reklam yapacam.Ama siteleri düzgün olursa

Mesaj25.10.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

komedyenbakkali yazmış:
e-catlak yazmış:

Üyelerin sitelerini sitemde sonsuza kadar reklam yapacam.Ama siteleri düzgün olursa
güzel ozaman
Mesaj25.10.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte şimdi üye olmak isteyen Very Happy

Mesaj31.10.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

komedyenbakkali yazmış:
işte şimdi üye olmak isteyen Very Happy

Very Happy

Önceki mesajları göster: