Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Mersin'de 17 Gol [SPOR]

Mersin'de 17 gol
Ali ŞEN/MERSİN, (DHA)

ZİRAAT Türkiye Kupası Play-Off maçında, Mersin İdmanyurdu normal süresi ve uzatma dakikaları 2-2 sona eren maçta Antalyaspor'a penaltı atışları sonunda 8-9 mağlup oldu.

Mersin İdmanyurdu'nda Ramazan, Zafer Şahin, Caner, Nurullah, Sami, Can penaltı atışlarını gole çevirirken Ozan, Faruk, Aytekin, Ahmet ve Levent penaltı atışlarını değerlendiremedi.

Antalyaspor'da ise Jedinak, Djiehoua, Santos, Veysel, Musa, Şenol ve Polat penaltı atışları gole çevirirken, Sedat, Hakan, Ali Zitouni ile Ertuğrul penaltı atışlarından yararlanamadı.

13'ncü dakikada ani gelişen Mersin İdmanyurdu atağında Faruk'un ara pasında Antalyaspor defansının arkasına iyi sarkan Nurullah'ın sert şutu defanstan döndü, dönen topa hareketlenen Tunç'un şutu az farkla auta çıktı.

16'ncı dakikada kazanılan serbest atışı kullanan Santos'un ceza sahasına ortasına iyi yükselen Jedinak'ın kafa şutunda top ağlarla buluştu: 0-1

23'ncü dakikada Faruk'un ceza sahasına ortasına iyi yükselen Zafer Şahin'un kafa şutunda top auta çıktı.

57'nci dakikada Antalyaspor defansında yaşanan karambolde topla buluşan Ahmet plase bir vuruşla skora denge getirdi: 1-1

70'nci dakikada Ozan'ın ceza sahasına ortasında topla buluşan Tunç sert vurdu: 2-1

75'nci dakikada Mersin İdmanyurdu ceza sahasında topla buluşan Ali Zitouni'nin ortasına iyi yükselen Jedinak kafayla kendisinin ve takımının ikinci golünü attı.

112'nci dakikada Ozan'ın sağ kanattan ceza sahasına ortasına hareketlenen Sami'nin vuruşunda top az farkla yandan auta gitti.

119'nci dakikada Santos'un ceza sahası dışından sert şutunu kaleci Levent kornere çeldi.

STAT: Tevfik Sırrı Gür

HAKEMLER: Hüseyin Sabancı (Cool, Ali Saygın Ögel (Cool, Birol Güldane (Cool

MERSİN İDMANYURDU: Levent (7)- Ahmet (6), Ozan (6), Zafer Şahin (7), Can (7), Aytekin (6), Nurullah (7), Mehmet (7)(Dk.79 Sami 6), Sertaç (7)(Dk.78 Ramazan 6), Tunç (7)(Dk.110 Caner 6), Faruk (7)

ANTALYASPOR: Polat (7)- Şenol (7), Jedinak (Cool, Ertuğrul (7), Korhan (6)(Dk.70 Hakan 6), Musa (7), Sedat (7), Santos (Cool, Balili (7)(Dk.85 Djiehoua 6), Ahmet (6)(Dk.60 Ali Zitouni 7), Veysel (7)

GOLLER: Dk.16 ve Dk.75 Jedinak (Antalyaspor), Dk.57 Ahmet, Dk.70 Tunç (Mersin İdmanyurdu)

SARI KARTLAR: Dk.49 Ahmet, Dk.64 Koray (Antalyaspor), Dk.71 Tunç Dk.84 Nurullah.

Mesaj28.10.2009, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

basligin konu iletisini okurken, dedim kesin Şike var macta sonra okudum penaltiya gitmis Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj28.10.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
basligin konu iletisini okurken, dedim kesin Şike var macta sonra okudum penaltiya gitmis Razz

aynen...
çünkü normalde bi maçta 17 gol şikesiz hayatta atılamaz Mr. Green
Ama penaltıya gitmiş Very Happy
Mesaj28.10.2009, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
ua1905ua yazmış:

aynen...

Bende bi' siteyi geziyordum. Milliyet'in haberlerine baktım, "MERSİN'DE 17 GOL" dedim kesin şike var. (: Baktım penaltılar yapılmış.
Mesaj28.10.2009, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi düsünsenize,
biri bu haberin basligini okurken hemen aklina şike geliyor bizde oldugu gibi,
sonra haberin iceriligini okumadan hemen nasil olur resmen şike yapilmis 17 gol atilamaz diyor nasil olurdu bee Sad Laughing

bunu neden diyorum ara sira böyle seylerle karsilasiyorum biri basligi okuyor hemen iceriligini a´dan´z´ye incelemeden yorum yaziyor sonra bi bakiyor isin asli o degilmis Mr. Green
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.10.2009, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
ua1905ua yazmış:

aynen...

tıklamadan önce bende dedim nasıl atmıslar dedim .

yinede kazanmıslar.
Mesaj06.11.2009, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Mersin'de 17 Gol [SPOR]

rebulitew0w yazmış:
Mersin'de 17 gol
Ali ŞEN/MERSİN, (DHA)

ZİRAAT Türkiye Kupası Play-Off maçında, Mersin İdmanyurdu normal süresi ve uzatma dakikaları 2-2 sona eren maçta Antalyaspor'a penaltı atışları sonunda 8-9 mağlup oldu.

Mersin İdmanyurdu'nda Ramazan, Zafer Şahin, Caner, Nurullah, Sami, Can penaltı atışlarını gole çevirirken Ozan, Faruk, Aytekin, Ahmet ve Levent penaltı atışlarını değerlendiremedi.

Antalyaspor'da ise Jedinak, Djiehoua, Santos, Veysel, Musa, Şenol ve Polat penaltı atışları gole çevirirken, Sedat, Hakan, Ali Zitouni ile Ertuğrul penaltı atışlarından yararlanamadı.

13'ncü dakikada ani gelişen Mersin İdmanyurdu atağında Faruk'un ara pasında Antalyaspor defansının arkasına iyi sarkan Nurullah'ın sert şutu defanstan döndü, dönen topa hareketlenen Tunç'un şutu az farkla auta çıktı.

16'ncı dakikada kazanılan serbest atışı kullanan Santos'un ceza sahasına ortasına iyi yükselen Jedinak'ın kafa şutunda top ağlarla buluştu: 0-1

23'ncü dakikada Faruk'un ceza sahasına ortasına iyi yükselen Zafer Şahin'un kafa şutunda top auta çıktı.

57'nci dakikada Antalyaspor defansında yaşanan karambolde topla buluşan Ahmet plase bir vuruşla skora denge getirdi: 1-1

70'nci dakikada Ozan'ın ceza sahasına ortasında topla buluşan Tunç sert vurdu: 2-1

75'nci dakikada Mersin İdmanyurdu ceza sahasında topla buluşan Ali Zitouni'nin ortasına iyi yükselen Jedinak kafayla kendisinin ve takımının ikinci golünü attı.

112'nci dakikada Ozan'ın sağ kanattan ceza sahasına ortasına hareketlenen Sami'nin vuruşunda top az farkla yandan auta gitti.

119'nci dakikada Santos'un ceza sahası dışından sert şutunu kaleci Levent kornere çeldi.

STAT: Tevfik Sırrı Gür

HAKEMLER: Hüseyin Sabancı (Cool, Ali Saygın Ögel (Cool, Birol Güldane (Cool

MERSİN İDMANYURDU: Levent (7)- Ahmet (6), Ozan (6), Zafer Şahin (7), Can (7), Aytekin (6), Nurullah (7), Mehmet (7)(Dk.79 Sami 6), Sertaç (7)(Dk.78 Ramazan 6), Tunç (7)(Dk.110 Caner 6), Faruk (7)

ANTALYASPOR: Polat (7)- Şenol (7), Jedinak (Cool, Ertuğrul (7), Korhan (6)(Dk.70 Hakan 6), Musa (7), Sedat (7), Santos (Cool, Balili (7)(Dk.85 Djiehoua 6), Ahmet (6)(Dk.60 Ali Zitouni 7), Veysel (7)

GOLLER: Dk.16 ve Dk.75 Jedinak (Antalyaspor), Dk.57 Ahmet, Dk.70 Tunç (Mersin İdmanyurdu)

SARI KARTLAR: Dk.49 Ahmet, Dk.64 Koray (Antalyaspor), Dk.71 Tunç Dk.84 Nurullah.
Mesaj07.11.2009, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
ua1905ua yazmış:

aynen...
Mr. Green
Mesaj07.11.2009, 01:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:

Biz Mahalle Maçlarında Atıoz , Kesin Biz Şike Yapıoz Smile
Mesaj07.11.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sgp-kajmer yazmış:
ua1905ua yazmış:

Biz Mahalle Maçlarında Atıoz , Kesin Biz Şike Yapıoz Smile

Mahalle maçıyla bu aynı mı Mr. Green
Mesaj07.11.2009, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben türkiye´ye tatile geldigimde anne tarafinin bütün erkek kuzenlerini toplardim ve hali sahaya giderdik herkes kanbagi öne gectigimizde birtane de atsin sevinsin hergele demisimdir kac kere SadSmile

fakat proffesyonel futbol icerisinde O-L-M-A-M-A-S-I gerekir.. Wink
Mesaj08.11.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Bende okuyunca şike var sandım hatta yorum ble yazmıycaktım haberi okuyunca Very Happy penaltılara gitmiş Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: