Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2007, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu: LÜTFEN ARKADAŞLARIM BİR BAKIN BU KADARI BİRAZ FAZLA DEĞİLMİ

LÜTFEN BAKIN ARKADAŞLR

Yorum sizin.Eleştiri yapsın ama öyle olmaz.Gördüm.İğrençlik nerede sizde girin görün kararı siz verin ve gerekeni siz yapın.
Ben sitemde Atatürkü.Ülkemizi,Dinimizi,Ve bunun gibi nice bilimsel konuları işlerken.Arkadaşımız sitesinde kız MSN leri yayınlıyor.Bakarsanıız görürsünüz.
ÖZELLİKLE YORUM BEKLİYORUM. ve Arkadaşa gereken cevabın verilmesini.
Bu tip mesajların sebebinden sitemde sayfaların yorum bölümlerini kapattım.1-2 sayfa bıraktım onlarıda her bilgisayarı açtığımda kontrol edip yorumlardan siliyorum.
Ziyaretci defterindeki mesajları kontrol edip öyle yayınlıyorum..
Biri yazıyor sen müslümanmısın layikmisin.bu sitenden birşey anlamadım.Hem cumhuriyeti hem Atatürkün düşüncelerini hemde Dini işlemişsin. bunlar bir arada nasıl oluyor.ya müslüman ol.Ya layık..
Ben buna ne diyeyim.

Artık formumuzu ve sitelerimize gönderilen bu mesaj sahiplerini deşifre edip gereken cevabı verelim.

ŞİMDİ BİR ÖRNEK SUNUYORUM.
YORUMU SİZ YAPIN.
AMACIM FORMUMUZUN VE GURUBUMUZUN ÖRNEK OLMASI.

Hepinize başarılar diliyor en güzel geleceklerin sizin olmasını temenni ediyorum

BENİM SİTEM : http://orhanyildiz.tr.gg

AŞAĞIDAKİ YORUMU YAPANIN SİTESİ: http://sesliasiler.tr.gg

yaf orhan kardeş senden başka bişi yokmuı senin sitede site senin diye hertarafa resim koymuşsun irenç www.sesliasiler.tr.gg girbak site nasıl olurmuş
Mesaj05.09.2007, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten gayet güzel
Mesaj05.09.2007, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu: MERHABA

Sağol arkadaşım,fakat konu hakkında düşüncelerimizi yazalım
başarılar dileğiyle
Mesaj05.09.2007, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Orhan Bey,

msn kiz adresleri veriyorum gibi siteler, gördügümüz zaman tarafimdan kapatilir, ama yorumlar vs. icin yapabilecegimiz birsey yok, malesef herkes belirli bir seviye de olmayabilir, ama sikayetleriniz olurza, hakaret vs yorumlar yapan kisilerin siteleri tarafimdan hemen silinir, özel mesaj atmaniz yeterli olur...

Sevgiler.
Mesaj05.09.2007, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence çok iyi
Mesaj05.09.2007, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence çok iyi
Mesaj05.09.2007, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ayıp etmiş ama manken resimleri falan hani yoktu böyle içerik
seslisailler
Mesaj05.09.2007, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: bu siteye bakmayana yazık

[/url]
Mesaj05.09.2007, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ASLINDA FENA BİR SİTE DEĞİL

AMA BU TEMAYI KULLANAN O KADAR ÇOK SİTE VARKİ ARTIK KARIŞTIRMAYA BAŞLADIM.bEN DAHA FAZLA DEĞİŞİK TEMASI OLAN SİTELERE BAKIYORUM.sİYASİ GÖRÜŞÜNÜ DEĞİLDE KİŞİNİN ÖZÜNÜ VEREBİLEN,İÇ DÜNYASINI YANSITMAYI BAŞARABİLDİĞİ SİTELERDEN SÖZEDİYORUM.ELİNE SAĞLIK,GÜZEL.dİĞERLERİ GİBİ...
Mesaj05.09.2007, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Merhaba Orhan Bey,

msn kiz adresleri veriyorum gibi siteler, gördügümüz zaman tarafimdan kapatilir, ama yorumlar vs. icin yapabilecegimiz birsey yok, malesef herkes belirli bir seviye de olmayabilir, ama sikayetleriniz olurza, hakaret vs yorumlar yapan kisilerin siteleri tarafimdan hemen silinir, özel mesaj atmaniz yeterli olur...

Sevgiler.

Orhan YILDIZ Kardeşim bu olayların Selinhanımın dediği gibi önüne geçemeyiz ama siz gibi herkezinde bukonulara duyarlı olmasını istiyoruz tr.gg ailesinin belli bir kuralları vardır ve bunu tr.gg kullanıcılarının çoğu biliyor zaten.
tüm tr.gg kullanıcılarından isteğimiz daha seviyeli olmak biz moderatörler olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz sizlerden istediğimiz bu foruma hep birlikte sahip çıkalım yalnış olan şeyleri bizleri bildirirseniz bizlerde sizlere en iyi şekilde hizmet verebiliriz....

saygılarımla.....

[img:4bdbfd0dc4]http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_160544765.jpg[/img:4bdbfd0dc4]
Mesaj05.09.2007, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: bu site terbiyesiz

showradyo.tr.gg
Önceki mesajları göster: