Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

Arkadaşlar bugün bedava siteme giriş yaptıktan sonra bana bir mesaj gelmişti,konusu yeni banner boyutları gibi birşeydi aktive edip siteme girdiğimde en üst bölümde reklam oluşmuştu bunu deaktiv yapma imkanım varmı,varsa nereden deaktiv yapabilirim ?
Mesaj30.10.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=133423

5 kasımdan sonra o reklamlar sürekli gecerli olcaktır altında deaktive yazar ama 5 gün sonra yapıcak bişey yok serbest bölgelede cunobag hocamızın yazısı var Confused
Mesaj30.10.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım

ismetprizrenli yazmış:
Arkadaşlar bugün bedava siteme giriş yaptıktan sonra bana bir mesaj gelmişti,konusu yeni banner boyutları gibi birşeydi aktive edip siteme girdiğimde en üst bölümde reklam oluşmuştu bunu deaktiv yapma imkanım varmı,varsa nereden deaktiv yapabilirim ?

Siz deaktive yapsanızda yapmasanızda 05.11.2009 gününde B-S REKLAMLARININ boyutu değişecektir.. Wink

11.05 tarihine kadar deaktive edebiLirsiniz ondan sonra bir şey yapıpta kaldırma ekstrası gelmediği taktirde deaktive etme gibi bir yetkimiz yok! Crying or Very sad
Mesaj30.10.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım

benimsitem1993 yazmış:
ismetprizrenli yazmış:

Siz deaktive yapsanızda yapmasanızda 05.11.2009 gününde B-S REKLAMLARININ boyutu değişecektir.. Wink

11.05 tarihine kadar deaktive edebiLirsiniz ondan sonra bir şey yapıpta kaldırma ekstrası gelmediği taktirde deaktive etme gibi bir yetkimiz yok! Crying or Very sad

Turuncu ile yazılan tarihi yanlış vermişim."05.11.2009" olacaktır.. Wink
Mesaj30.10.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar
Mesaj30.10.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ismetprizrenli yazmış:
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar

Rica ederim.. Wink