Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2009, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Varmısın Yokmusun'da Bruss Rüzgarı

Varmısın yokmuusn dün sperdi arkadaşllar Bruss ve eşi Emma yeri geldi ağlattı yeri geldi güldürdü ma genelde hep gülen olduk..Emma Evren'i dinlerken gözleri dolmasına karşın kendisini zor tuttu.Bruss ise gülme krizlerine okstu sempatik tavırlarıyla kendini sevdiren Bruss tek tek yarışmacılarla tokalaştı ve öpüştü.Kemal
Evren'e yapılan fenerbahçe şakası ekranda gösterilirken gs atkısını alarak Bruss'a verdi daha sonra Acun'da bu durumda benimde birşey ypmam gerek dedi ve oda F.B atkısını verdi..Acun Bross ve Emma üçlüsü bir ara sohbet ettiler ve Acun Bross'a Türklerle Türkiye ile ilgili ne biliyosunuz diyince emma bruss tarihle çok ilgilidr ve sizin tarihinnizi ço iyi bilir uçakta gelirken hep bana anlattı dedi ve Acun'Da Bruss'a peki neleri sviyorsun sorusunu yönelti İstanbul muhtelem bir şehir ve kesinlikle yeniden gelmeyi planlıyoruz cevabını aldı.Acun daha sonra Emma'ya bir kolye hediye etti ikilinin kutusunda 50 milyar çıktı ama Hmdi bey bir 50 milyar daha üstüne ilave etti ve Emma-Bruss ikilisi Varmısın Yokmusun Finalinde 100 Milyarla ayrıldı ve finale damgasını vurdular..
Mesaj01.11.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Brussun Mimikleri Filan Manyaktı Very Happy
Mesaj01.11.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcibaba yazmış:
Brussun Mimikleri Filan Manyaktı Very Happy
Evet adam çok tatlı biri aslında..
Mesaj01.11.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tatlı ? Mr. Green
Sapıkmısn Olm xD
Mesaj01.11.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcibaba yazmış:
Tatlı ? Mr. Green
Sapıkmısn Olm xD

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj01.11.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baştan Sona İzledim.
Süperdi Mr. Green

Mesaj01.11.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlcibaba yazmış:
Tatlı ? Mr. Green
Sapıkmısn Olm xD
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green o anlamdamı dedim be Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: