Forum'da ara:
Ara

Sizce Anket Çıkartılsın mı ?
Evet
  73%
[ 14 ]
Hayır
  26%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 19

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu: BS Dergi diye bir dergi çıkarmayı planlıyoruz ltfen yrumlar

Arkadaşlar Bedava-sitemdeki arkadaşlığı geliştirmek için Bs Dergi diye internet üzerinden yayın yapacak bir dergi çıkarmay planlıyoruz..Dergimiz tıpkı bir dergi gibi olucak 50-60 sayadan oluşacak tek fark gözünüzün önünde bir kitap değilde monitörün olması..Siz istesenizde istemesenizde biz dergiyi çıkaramayı planlıyoruz amacımız BS'deki dostluğu arttırmak ayrıca derimiz ayda bir internette mail olarak ya msn adreslerinize gönderilecek yada sitede okuyabileceksiniz..Ayda 3 kişi ücretsiz sitesin relamıda yapabilecek dergimizde başkada reklam olmuycak reklam vermeniz için ya msn adreserimize mail atmanız yada öm ile mesah atmanız yeterli oluycak kura yardımlarıyla aranızdan 3 kişiyi seçip sitesinin reklamını yapacağız..

İsim ve logo arıyoruz !

Arkadaşlar dergimize isim ve logo arıyoruz lütfen yardımcı olunuz..Yaptığınız logoları burada paylaşırsanız seviniriz burdan paylaştığınız logoları ve isimleride anket sonucunda siz beliriyeceksiniz...

Gönüllü çalışn arıyoruz..

bu işe 3 kişi atıldık ama yeterli değiliz gönüllü arkadaşlar arıyoruz yapmanız gereken tek şey isterseniz kendinize ait olan bir yazı göndermek isterseniz bs'den haber yapmak istersenizde internette gördüğünüz bir haberi (Teknoloji,bilim,tarihi ve ilginç bilgler olmak üzere) bize gndermeniz yeter..

Dergi nasıl birşey olucakk içinde neler olucak ?

Dergimiz öğretici bir dergi olsun istiyorum nedden derseniz bir birinden güzel yazılar yazıyorum ama kimse yorum göndermiyordu birçok arkadşımızdanda destek aldığım için dergiyi açmak istedim.İçinde sizin ve benim yazılarımızın olucağı,haberlerin olucağı,spor,bilim,tarih,teknoloji gibi dalların ele alınacağı her hafta bir ülke ve bir şehirin tanıtılacağı öğretici bir dergi olmasını istiyoruz lütfen arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz...
Mesaj01.11.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar heyecandan anket sorsunu sizce anket çıkartılsın mı ? yazmışım özür dilerim sizce dergi çıkarılsın mı ? olucaktı.. Very Happy Embarassed Embarassed
Mesaj01.11.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı olsun diyem kurbanım inş.Smile

Mesaj01.11.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

menzililahileri yazmış:
hayırlı olsun diyem kurbanım inş.Smile
SAol kardeş ama ben yorum değilde isim,logo,çlışan gibi katkılar bekliyorum.VE kursakmı kurmasakmı bu gibi düşüncelerinizi yazın lütfen ben burda reklam yapmadımki hyrılıs olsun felan demeyin ltfen Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj01.11.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Kurun.
Hayırlısı Olsun..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj01.11.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Bence Kurun.
Hayırlısı Olsun..
Kurulsun tabi Doğukan ama destek lazım sadece benimle zor anlatabiliyomuyum hem bu bs'nin dergisi olucak hepimizin...
Mesaj01.11.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kurulması taraftarıyım bende..
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj01.11.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

İYİ BEN YARDIMCI OLURUM İNŞ. NE ETCEZ BENDEN GÜSEL KAPAK OLUR:)Smile
SAKA BİYANA NE YAPILACAK ONUDA ANLAT HERKES KENDİ ARASINDANBİŞEYLER PAYLASIR....

Mesaj01.11.2009, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Kurulması taraftarıyım bende..
SAol Mert...

menzililahileri yazmış:
İYİ BEN YARDIMCI OLURUM İNŞ. NE ETCEZ BENDEN GÜSEL KAPAK OLUR:)Smile
SAKA BİYANA NE YAPILACAK ONUDA ANLAT HERKES KENDİ ARASINDANBİŞEYLER PAYLASIR...
Öncelikle desteğin için saol..Yapmanız gerkenleri anlatmıştım ama bir daha anlatıyım..

1-)İsterseniz kendi yazınızı paylaşabilirsiniz..
2-)İsterseniz nette görüğünüz bir haberi paylaşabilirsiniz..
3-)İsterseniz bir ülkeyi ve şehiri tanıtıcı haberler ve resimler bulup kendi ilavelerinizi ekleyip bizimle payşaşabilirsiniz..
4-)Tnoloji haberleri olabilir
5-)Bs'den haberler...

Dergi 6 kısımdan oluşak 60 sayfa olucak..Bunun 5 Sayfası reklam olurken.10 Sayfası Bedava-sitemden haberler..
10 sayfası teknoloji mesela ilk sayıda Burj Dubai ele alınabilir..
10 Sayfası sizin ve benim yazılarım
5 sayfası bi şehir 5 sayfası bir ülke tanıtacak..
10 sayfası nette gördüğünüz haberler
5 syfada öyle değişik haberler olabilir..
Mesaj01.11.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

logoyu ben yaparım nasıl birşey olsun?
Mesaj01.11.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
logoyu ben yaparım nasıl birşey olsun?
Bilmem dergiye uygun birşey olsun sana kalmış bir kaç daha logo bekliyorum arkadaşlar sonra sizin yatığınız logoları ankete vereceğiz ve siz oyluycaksınız yani logolar size kalmış hemen yaparsna sevinirm kardeşim Very Happy saol bu arada Razz Yorumlarınız ve destekleriniz beni svindiriyor
Mesaj01.11.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne yazsın slogan ne? bilgi ver? xD
Mesaj01.11.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:

Biz Bulcakmışız Biraz Bişiler Üretelim...
Mesaj01.11.2009, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
tekfurdag yazmış:

Xxxkod'un dediği gibi arkadaşlar siz fikirlerinizi bir ortaya atın biz seçicez diyorum Very Happy
Mesaj01.11.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
iceblueking yazmış:
tekfurdag yazmış:

Xxxkod'un dediği gibi arkadaşlar siz fikirlerinizi bir ortaya atın biz seçicez diyorum Very Happy

Xxxxxxx Diye Çoğaltma 2 tane x olsun yeter Smile