Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Ufak Yardım ..

Benim Şimdi Sitem Yeni Direk CSS Tasarımı Yaptım Şuan Düzenlemekle Meşgulüm Ve Sayfa Açıyorum Ama Açtığım Sayfaları CSS'mdeki Menülerin Uzantısı İle Değiştirmem Gerekiyor Dimi ?

Örnegin .. ; Yeni Sayfa Oluşturdum İçine Yazı Yazdım AnaSayfa Oluşturdum Ve CSS Tasarımımda Üstte AnaSayfa Yazıyor Oraya Tıklayınca AnaSayfaya Ulaşması İçin Ne Yapmam Gerekiyor Oluşturduğım Sayfanın Kodunu Gerekli Yere Yapıştırdım Ama Olmuyor :S
Mesaj31.10.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne demek istediğini anladım.
Css tasarımlar butterfly ve red gibi değil

Yani siteye yapıştırdığın koddaki linkleri tek tek düzenlemen gerekiyor.Bunun programlarıda vardı.Düzenlerken dikkatli olmalısın.Bir anda her çey gidebilir
Mesaj31.10.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela Ben AnaSayfa Diye Konu Sayfa Oluşturdum Malum Bu Css'de Gözükmüyor Bu Sayfanın Linkini ALdım Ve Tasarımdaki Gerekli Yere Yapıştırdım Ama AnaSayfa Açılıyor Orda Sorun Yok Ama Yazdıklarım Vs. Gözükmüyor ?

Ne Yapmam Lazım Yardımcı Olursan Sevinirim .
Mesaj31.10.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğim gibi mesela kodda

a=href*** türü bir şeyler olması lazım kodda * yaptığım yerleri değiştirmeniz lazım mesela css tasarım diye başlık açtınız ana sayfa olarak kaydedin adresi kopyalayıp href=yanına yapıştırın yada onun gibi bir kod olması lazım
Mesaj31.10.2009, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Var Yanına Link Koyuluyor Ana Sayfamın Linkini Koyuyorum Açıyor Ama AnaSayfamda Yazdıgım Yazı Kod Vs. Gözükmüyor Sorun Bu Yani :S
Mesaj31.10.2009, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka bölümlerde deneyin Sad
Mesaj31.10.2009, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmuyor Sitemde Üst Kategoride Destekçimiz Vs. Onlar Düz Link Açıyor Ama Örnegin Ice Blue Tasarım Kodları Sayfasına Sayfa Düzenlemeden Yazılar Yazıyorum Linkini Koyuyorum Ama Sitemde Açıyor Fakat Oraya Yazdıgım Yazılar Veya Kodlar Gözükmüyor Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mesaj01.11.2009, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu: hiiiiiii

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii