Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Okuldaki Eğlenceli Zamanlarınız.. :))

Benim hikayelerim pek komik olmasada bir kac tane var.. Razz
Top ile laboratuarın camını kırdım.. Laughing
Bir hoca ile ilgili konusurken hakkında konustum hoca arkamlar geldi.. Mr. Green

Mesaj03.11.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİM OKUL HAYATIMDA TAMAMIYLE DEHSET:)ORTA OKULDA TURGUTLUDA İDİM BİR KERE HOCAMIZI DÖVDÜK ASIRIYA GİTMEDİK.LİSEDE SİYASET YÜZÜNDEN OKULDA PEK DURMADIM AMA COGU HOCALARIMLA KAFA KAFAYA GELDİM COGU KEMALİSTTİ BİRİ OSMANLI TARİHİ DERSİNDE İSTANBULUN FETHİNİ YANLIS LKANSE EDİNCE BAYAGI TARTISMITIK DİSİPLİNE GİTTİM DAHA FARKLI FARKLI COK SEY VAR:)

Mesaj03.11.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

menzililahileri yazmış:
BENİM OKUL HAYATIMDA TAMAMIYLE DEHSET:)ORTA OKULDA TURGUTLUDA İDİM BİR KERE HOCAMIZI DÖVDÜK ASIRIYA GİTMEDİK.LİSEDE SİYASET YÜZÜNDEN OKULDA PEK DURMADIM AMA COGU HOCALARIMLA KAFA KAFAYA GELDİM COGU KEMALİSTTİ BİRİ OSMANLI TARİHİ DERSİNDE İSTANBULUN FETHİNİ YANLIS LKANSE EDİNCE BAYAGI TARTISMITIK DİSİPLİNE GİTTİM DAHA FARKLI FARKLI COK SEY VAR:)

Laughing
Mesaj03.11.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Okuldaki Eğlenceli Zamanlarınız.. :))

istanbulife yazmış:
Benim hikayelerim pek komik olmasada bir kac tane var.. Razz
Top ile laboratuarın camını kırdım.. Laughing
Bir hoca ile ilgili konusurken hakkında konustum hoca arkamlar geldi.. Mr. Green

ben bi defa sında sınıfta top oynarken çerçeve kırıldı. hata parasını bile ödedim.

en çok hatıram cam kırmakla geçti Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.11.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bebelerle Kavga Edip Disiplinlik Olmak Kadar Güzel Bişi Var Mı Yaaaaa Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.11.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
Bebelerle Kavga Edip Disiplinlik Olmak Kadar Güzel Bişi Var Mı Yaaaaa Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

8 deyken kızın biriyle onun kabanına basmışım die kavga etmiştim.kız hayvan gibiydi. beni sıra cam şu bu ne varsa kırılmıştı xD sonuç ağırdı ama suçsuzdum xP
Mesaj03.11.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabikide boş dersler en eğlenceli zamannn Laughing Laughing Laughing
Mesaj03.11.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.başka okula gidip kavga edip disiplin Razz
2.bayan hocayı ağlatmaktan disiplin
3.en garibide bu...ellerim cebimde gezdim diye disiplin.
4.bebelerin topunu kaçırıp kesmekten disiplin.
5.nerdeyse her gün okuldan kaçıp halı sahaya gitmekten dayak Mr. Green
Mesaj03.11.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sınıfta smackdown oynayıp sırayı ikiye böldüğümüz hatırlıyorum sınıfta hoca varken isyan çıkardığımız hatırlatıyorum sınıfın lambasını topla indirdiğimi hatırlıyorum daha bir sürü sey var Very Happy Very Happy
Mesaj03.11.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özellikle ilk okul çok eğlenceliydi en iyi arkadaşlarımı orda tanıdım ve hala görüşürüz arkadaştan öte olduk kardeş gibi...

Tabi bu kardeşlik çok fazla olay getirdi başımıza.

1) M. yardımcısının arkasından hareket yaptım 25 metrelik koridor inledi ertesi gün m.yardımcısının odasındaydım Very Happy

2) Bi hocamıza okulda olan kameralar çalışıyormu diye sorduk çalışıyor dedi gittik toplu halde kameraya hareket çektik.Hiçbişey olmadı demekki çalışmıyormuş Smile

3) Aynı soruyu tekrar farklı hocaya sorduk bu sefer ise " çalışıyo tabi hatta ses bile alıyor" dediler.Hemen teste gittik tabii.Kameranın altına geçtik tam okul dağılırken küfürlü şarkılardan seçmeceler...2.test sonrası yine bişey olmadı Smile

4) Okul başkanlığı için aday oldum şansıma aynı seçime birde eşcinsel ayarında bi arkadaşımız katıldı.Nası oldu bilmiyorum ama seçimi o kazandı.Buna hala gülerim...

5) Birde bizim okulda basket kadrosu vardı her.Kesinlikle maç bitmeden sınıfa girilmezdi.Tabii artık hocalarda alışmış kapıyı çalar "hocam biz geldik der yerimize otururduk" nerdesiniz diyincede hocam merdivenler çok kalabalıktı ekmek kuyruğumu desem bilmiyorum bi türlü çıkamadık üst kata sanki hoca farklı bi yerden geliyormuş gibi Smile

Bunlar top5 listem sayılabilir hepsi çok güzeldi gerçekten
Mesaj03.11.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
sınıfta smackdown oynayıp sırayı ikiye böldüğümüz hatırlıyorum sınıfta hoca varken isyan çıkardığımız hatırlatıyorum sınıfın lambasını topla indirdiğimi hatırlıyorum daha bir sürü sey var Very Happy Very Happy
Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.11.2009, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lisede Bir kızı camdan aşağı attık Very Happy 1 inci kattan yakındı ya Smile tabi sonucu ağır oldu kıza bişey olmadı ama bizim yanaklar kızardı. Dersde hocayla kavga ettik ( 3 e tek ) Hesapı ama bagırıştık sonucu gine kötü oldu 2 kere disipline giddim 3 üncüsü daha yok Laughing
Mesaj03.11.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
1.başka okula gidip kavga edip disiplin Razz
2.bayan hocayı ağlatmaktan disiplin
3.en garibide bu...ellerim cebimde gezdim diye disiplin.
4.bebelerin topunu kaçırıp kesmekten disiplin.
5.nerdeyse her gün okuldan kaçıp halı sahaya gitmekten dayak Mr. Green

diğer arkadaşlardanda katıldıklarım var ama ha bir kerede kaçıp parti yapmıştık diye disipline gitmiştik Mr. Green
Mesaj03.11.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

lisenin tuvaletine elimi yıkamak için gittim bi sigara içiyolardı varya tuvaletin olduğu yer hep sigara izmaritleri sigara paketleriyle doluydu. Smile
Mesaj03.11.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
lisenin tuvaletine elimi yıkamak için gittim bi sigara içiyolardı varya tuvaletin olduğu yer hep sigara izmaritleri sigara paketleriyle doluydu. Smile

maceraya bak acaip heyacanlı Mr. Green Mr. Green