Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.11.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: acaba nasıl yapmıs (css forum)

http://sinifogretmenimiz.tr.gg/Forum/index.htm

forumu ayrı bır sayfada degıl de tam ortada acmıs nasıl yapmıs acaba arkadaslar lutfen yardımcı olumusunuz
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj13.11.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kımse bılmıyomu acaba arkadaslar:(
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj13.11.2009, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar yetkılı kımse yokmu yaa
Mesaj14.11.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene giriş ten ekstra ekle...Ordan forum u aktif et...Tamamdır...

Mesaj14.11.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam yaptım ancak benımkı css tasarım ayrı bır sayfada acılıyor hocamınkı ıse frame olmadan sıtesının ıcınde acılıyor onu nasıl yapabılırım dıye sormustum ben
Mesaj14.11.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarımdan dolayı bs nin ekstraları tasarım ile bütünleşmiyor..Benim siteme bakarsan bende de aynı problem olduğu için tasarımın sağ kısmını kldırmak zorunda kaldım...Ziyaretçi defterini aktif edebilmek için...

Bende ziyaretçi defterini aktif edince tasarımın en altında çıktı...Bu sorunu sağ kısmı kaldırark çözdüm...Sizde aynı şekil de yapabilirsiniz...

Mesaj14.11.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam ben yukarda oldugu gıbı ıstıyorum heralde anlatamadım
Mesaj14.11.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin sahibine sordun mu nasıl yaptığını?
Mesaj14.11.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

zıyaetcı defterıne yazdım ama bılmıyorum soylermıkı
Mesaj14.11.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

gorselsinif yazmış:
zıyaetcı defterıne yazdım ama bılmıyorum soylermıkı

Ziyaretçi Defteri yerine Ö.M'den söyleseydin ya.. Wink
Mesaj14.11.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz.tr.gg adlı ark. haklı yha gerçekten tebrik etmek lazım bir de login(giriş) bölümünü flnda değiştirmiş bnim bu adamla kesin konuşmam lazım süper yapmış...
Mesaj14.11.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya yazının seklını felan bende degıstırdım ancak forumu onun gıbı sıtnın ıcınde ne yaptıysam yapamadım arkadaslar frame olarak acarım ama goruntu bozuluyor ben bunu ıstemıyourm lutfen ya eskıden burası boylemıstı yaa ben tr.gg nın en eskı uyelerınden bırıyım yenıden buralara ugradık ama kımse kalmamıs bılen yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu??
Mesaj14.11.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz.tr.gg arkadaşım senin sitene daha yeni bakabildim gerçekten sninkide çok güzel banada css tasarımı-forum-tema konusunda yardımcı olabilirsen çok sevinirim..

iletişim için ö.m gnderebilirsin şimdiden teşekkürler..
Mesaj14.11.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam herseyı yaptım sadece su forum olayını halledemedım kafayı yıyecemmm valla gece uyuyamıyorum gece akıma gelıyor bıseyler ugrasıyırum yıne olmuyor bu adam nasıl yapmıs yaaa bırde meslektas olacazz:)Smile
Mesaj15.11.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar bu cok kolay aslıdna yapılan olay su cıft sutunlu menulu ı tasarım bulacaksınız ve sayfalarımı degıstır dıyıp oncelıkle foruma tıklayıp seceneklerı goster dıyeceksınız ardından orada welcome page yazıyor ona tıklayın ve artık sıtenız o arkadasın kı gıbı anasayfada forum gozukur hale gelsın tesekkur etmek ıcın http:/kings-bir.tr.gg adresine girip reklamalra tıklamanız yeterli