Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Yuh olsun size

Arkdaşlar ya bs den bazı arkadaşlar Gizli ilimler sitesinden içerik çalıp kaynak belirtmeden yayınlatıyorlarmış ve google ilk onları indexlediğinden dolayı gizli ilimleri çalıntı site olarak görüyormuş yani demek istediğim helal olsun size bs nin devinide bıktırdınız ya sitesine girip daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ya hala aklım almıyor ya adam siteyi devrediyor olamaz böyle birşey Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj16.11.2009, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes madem böle bı sorun var supporta bıldır burada başlık açman mantıksız Wink
Mesaj16.11.2009, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu açmamın nedeni artık bs ne hale geldi görün eskiden böyle büyük emek hırsızlığı yoktu. Rolling Eyes
Mesaj16.11.2009, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
Bunu açmamın nedeni artık bs ne hale geldi görün eskiden böyle büyük emek hırsızlığı yoktu. Rolling Eyes

kısa ve öz gereken ilgi olmazsa sonucu bu olur
Wink
Mesaj16.11.2009, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
heraradiginburda yazmış:

kısa ve öz gereken ilgi olmazsa sonucu bu olur
Wink

Tam olarak anlayamadım
Mesaj16.11.2009, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@heraradiginburda daha fazla detaya gırmıcem yoksa gene forumdan banlanırım nedense cok konusanlar haklı olanlar cezasını cekıyor bosver kardes aldırma admın olmazsa b-s nın halı kötu bızde sıkayetcıyız ztn ama ne yapalım böle ıdare etcez artık edebıldıgımız yere kadar
Mesaj16.11.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
@heraradiginburda daha fazla detaya gırmıcem yoksa gene forumdan banlanırım nedense cok konusanlar haklı olanlar cezasını cekıyor bosver kardes aldırma admın olmazsa b-s nın halı kötu bızde sıkayetcıyız ztn ama ne yapalım böle ıdare etcez artık edebıldıgımız yere kadar

Zten şuana kadar biz idare ettik hep ve tek sonsahne modu foruma giriyor oda konuları kilitleyip gidiyor biraz forumun genel durumuna bakar insan ama doğru diyorsun doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
Mesaj16.11.2009, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

onun için ztn forumla ilgilenmiyorum çünkü haksız yere yapılan işler forumdan soguttu neyse gelelım senın durumuna supporta mail at eğer gereken olmazsa salla demekten baska bısı deyemem Wink
Mesaj16.11.2009, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
onun için ztn forumla ilgilenmiyorum çünkü haksız yere yapılan işler forumdan soguttu neyse gelelım senın durumuna supporta mail at eğer gereken olmazsa salla demekten baska bısı deyemem Wink

Yav sorun benim değil gizliilimler.tr.gg nin sorunu ama bugün ona yapılan yarın bana yapılır hatta yapıldı ama siteyi kapattırdım .
Mesaj16.11.2009, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

supportun adresını bılmıyorsan buyur Arrow

support-tr( at )webme.com

( at ) yerine @ olacak
Mesaj16.11.2009, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
supportun adresını bılmıyorsan buyur Arrow

support-tr( at )webme.com

( at ) yerine @ olacak

Önce yazdığımı görmedin galiba
Yav sorun benim değil gizliilimler.tr.gg nin sorunu ama bugün ona yapılan yarın bana yapılır hatta yapıldı ama siteyi kapattırdım
Mesaj16.11.2009, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

@heraradiginburda bu sorun hepimizin sorunu b-s adam olmazsa çok sayıda site silincek ve cok kısının emeklerı zıyan olacak forumda birçok arkadasımız konu açtı ama umursanmadı bıle neyse artık yapacak bısı yok en basta tahmın etmıstım ztn tr.gg den site alınmıcanı ama son pişmanlık fayda etmıyor
Mesaj16.11.2009, 23:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk başlarda her şey çok güzeldi ama ne olduysa admın fln bi değişti her sey orada koptu eskı dostlar kalmadı fln yanı bence artık sadece ya sitelerle ilgilencez yada