Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2009, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Proje Uygulanırsa Ziyaretçi Sayısı Kaç Olur

Projeyi Anlatayım YeniSiteler.Tr.GG Domainiyle Kayıt Oldum Yeni Sitelerin reklamları gibi haberlerini Yapmayı onların içeriği hakkında biraz Bilgi vermeyi planlıyorum 2.bölümde popüler siteler ile ilgili biligi vermeyi onların yaptıklarını duyurmayı planlıyorum vede anasayfamda top 10 teknoloji haberleri koymayı planlıyorum ve suan size sormak istiyorum bu projeyi gerceklestirsem katılacak ziyaretçi sayısı ve bu proje tutarmı tutmazmı diye soruyorum saygılarımla...
Mesaj15.11.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence güzel bir fikir tasarım ve içeriken düşündüğüm gibi olursa Tüm Bedava-sitem ailesininn gönlünde taht kurursun ve günde en azında 100 Ziyaretçi alırsın gibime geliyor.Fakat bu site sadece Bedava-Sitem ailesini ilgilendirdiğinden Bedava-sitemle alakası olmayan kişilerin ilgisini çekmiyeceğini düşünüyorum. Very Happy Başarılar
Mesaj15.11.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

asında .comlu acsam her kıtleye hıtap eder bıde wordprees tema kurdukmu güzel bir proje olur ilk bi bs ile deniyeyim diyorum sonra .comlu domaine gecmeyi düşünürm
Mesaj15.11.2009, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaltuvalet yazmış:
asında .comlu acsam her kıtleye hıtap eder bıde wordprees tema kurdukmu güzel bir proje olur ilk bi bs ile deniyeyim diyorum sonra .comlu domaine gecmeyi düşünürm
gerçekten zor bir iş olacak senin için sürekli araştırmacı olman gerekiyor.Her gün uğraşman gerekecek fakat siteyi oturturduğun an gayet iyi yerlere ulaşırsın diye düşünüyorum başarılar....
Mesaj15.11.2009, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolun teşekürler başka arkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum.
Mesaj16.11.2009, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bence güzel bir fikir tasarım ve içeriken düşündüğüm gibi olursa Tüm Bedava-sitem ailesininn gönlünde taht kurursun ve günde en azında 100 Ziyaretçi alırsın gibime geliyor.Fakat bu site sadece Bedava-Sitem ailesini ilgilendirdiğinden Bedava-sitemle alakası olmayan kişilerin ilgisini çekmiyeceğini düşünüyorum. Başarılar Wink

Ek oLarak TaSaRımını ve içeriğini çabucak düzenLe.. Wink
Mesaj16.11.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapıcam elımde wordprees bır tane tema var ama onu nası tr.gg ye dünleyeceğimi bilmiyorum daha ılk bs yi kullanıorm onu bana kodlarına ayıran bir arkadas bulmam gerek yapacak varsa msnımı eklesın m3design( at )windowslive.com
Mesaj16.11.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaltuvalet yazmış:
yapıcam elımde wordprees bır tane tema var ama onu nası tr.gg ye dünleyeceğimi bilmiyorum daha ılk bs yi kullanıorm onu bana kodlarına ayıran bir arkadas bulmam gerek yapacak varsa msnımı eklesın m3design( at )windowslive.com

Arkadaşım unutmadan Forumda Msn vermek yasaktır.. Wink
Mesaj16.11.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

okey bılmıodum k.bakmyın
Mesaj16.11.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben denedim
www.trggciler.tr.gg

Ama fazla destek ve ilgi olmadığı için iptal ettim dostum.
Ama gene de dene sen.

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj16.11.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi deniyelim olmassa kaparız
Mesaj17.11.2009, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tunaberkbo yazmış:
Ben denedim
www.trggciler.tr.gg

Ama fazla destek ve ilgi olmadığı için iptal ettim dostum.
Ama gene de dene sen.

tasarımı introya eklemişsin alta devam tuşu çıkıyoı bu kodu eklemeni tavsiye ederim intro giriş butonu kaldırma kodu

Kod:
<style type="text/css">
input {visibility:hidden;}
</style>