Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2009, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlarla İlgili

Ben bir okulda matematik öğretmeniyim.Matematik kulubümüze bir site açtık böle bi imkan sağladığınız için teşekkürler.Fakat üst taraftaki reklamların bazıları uygunsuz bunları bizim sitemizde yayınlamayıp onların yerine baska reklamlar yayınlayabilirmiyiz.Mail adresinizi bulamadım burdan söyleyeyim dedim.
Mesaj18.11.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlarla İlgili

cumhuriyetioomatematikkulubu yazmış:
Ben bir okulda matematik öğretmeniyim.Matematik kulubümüze bir site açtık böle bi imkan sağladığınız için teşekkürler.Fakat üst taraftaki reklamların bazıları uygunsuz bunları bizim sitemizde yayınlamayıp onların yerine baska reklamlar yayınlayabilirmiyiz.Mail adresinizi bulamadım burdan söyleyeyim dedim.

Hocam o Reklamlar Bu Sit Açma İmkanı Veren Sitenin Reklamlarıdır...

Bunlara Biz Hiç Birşey Yapamıyoruz.. Wink

Mesaj18.11.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlarla İlgili

cumhuriyetioomatematikkulubu yazmış:

ÜcretLi EkstraLar geLene kadar onLara bir şey yapamayız..

Bir modumuza danıştım bu cevabı aLdım..

Ek Olarakta o rekLamı kaLdırmaya sakın kaLkışmayın mazALLAH siteniz siLinir.. Wink
Mesaj18.11.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef Birsey yapamıyoruz galıba bundan 1,5 sene once bedava sitem kendı reklamını yazıyla verıyordu ama artık deyıstı bazıları sıldı kısa zamanda onlarında sıtesı sılındı ama nasıl sıldıler bılmıyorum
Önceki mesajları göster: