Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: EROTİK REKLAMLAR

MERHABA SAYIN SİSTEM YÖNETİCİLERİ BİR BUÇUK YIL OLDU SİZLERE KATILALI. BUNCA ZAMAN SIZLERDEN COK MENUNUM VE DILERIM HERDAIMDE ÖYLE OLACAK LAKIN SITE TEMALARININ UZERINDE YER ALAN REKLAM SATIRINDA EROTIK REKLAM OLMASI SITEYI OLUMSUZ ETKILIYOR TAMAM ONLARIN ORDA BULUNMASI MECBURI AMA BU TUR REKLAMLARA YAPACAK BIRSEYINIZ VARMI ACABA SAYGILARIMLA......
Mesaj20.11.2009, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,

- Bu reklamları webme seçip koymuyor

- Kırk yılda bir çıkan bir reklam kime ne zararı olucak arkdaşım Question

İyi Forumlar

Mesaj20.11.2009, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu: cevabım

zaten bırseyler yapa bılırmıyız dıye sordum ben tutunda reklamı kaldırın demıyorum gecen siteye aile girdi üste sevişmenin yollarini anlatan kocaman bir yazi ayda yilda ama denk geldımı gelıyo meret
Mesaj20.11.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

odevst yazmış:
Merhabalar,

- Bu reklamları webme seçip koymuyor

İyi Forumlar

ayda yılda birmi ben arkadaşlarım arasında Saygın Birisiyimdir Benim Siteme Girdiklerinde Böyle Şeyleri Gördüklerinde Ne Saygınlığım Kalır ???
Mesaj20.11.2009, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu: katılıyorum

Evet bencede kimine yarar kimini bozar normal reklam olsa basımızın ustune ama ben ıcerıgı erotık olarak tanıtmadım cevreme arasıra cıkıyo ama ınsan utanıyo
Mesaj21.11.2009, 01:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes itiraz ediyor ama kimse protesto etmiyor böyle olunca da bs ciler kıs kıs gülüp kenarda bekliyorlar sitelerimden birini 03,00 itibarıyle yayınını durduruyorum ve kendi mantığım içersinde de ziyaretçimi üzmemeye özen gösteriyorum duruma göre bütün sitelerimi silebilirim. işte yeni prostesto uygulamam böyle burada
Kod:
http://rahmiyekoyu.tr.gg/
buyurun arkadaşlar biyerlerden başlıyalım.
Mesaj21.11.2009, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlara katılıyorum...Yeter artık ya...Bu kadar da olmaz...Dün özellikle o resmen erotiklik içeren reklamı ilk kez gördüm...

Maalesef bs için kara bir leke.. İnanın o reklam dan sonra bs den iyice soğudum. Yakın bir zamanda da ayrılırım büyük ihtimal....

Mesaj21.11.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sitede yazılanları okuyacak hiç bir görevli yok mu ya!
O kadar emek edip bu kadar uğraş vermenin sonunda site yapan bunca insana yazık değil mi?
Düşünün parmak kadar çocuklarımıza faydalansınlar diye site yapIYORUZ, her gün onlarca öğrencimin girdiği siteye birden bire bir reklam konulUYOR hemde en ayıbından...SÖYLERMİSİNİZ onların yüzüne nasıl bakabilir ONLARA Nasıl bir CEVAP VEREBİLİRİZ!!!
BU ÇOCUKLAR SİZLERİN OLSAYDI NE DÜŞÜNÜR NE SÖYLERDİNİZ?
SİZLERE HİÇ YAKIŞMAMIŞ...

SONUÇTA MECBURİYETTEN DOLAYI SİTEYİ SİLECEĞİM.
Mesaj21.11.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizler varız ya...Zaten bizden başka uğrayan bakanda yok...Bs bize kaldı sanırım... Very Happy

Mesaj21.11.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

odevst yazmış:
Merhabalar,

İyi Forumlar

Arkadaşım eLimde SS'Leri var.

O kırk yıLda çıkan dediğin rekLamLarın.Hiçte 40 yıLda bir çıkmıyorLar vaLLahi..

Sen kendini öyLe kandır.. Wink
Mesaj21.11.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba haklısınız. Question
Mesaj21.11.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Dini İçerikli BLoglrada Var Anlmadımn Şimdi Kİm GÜnaha Gİriyo REklamları Yayınlayan mı Blog AÇanlar mı ? Very Happy
Mesaj21.11.2009, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
Valla Dini İçerikli BLoglrada Var Anlmadımn Şimdi Kİm GÜnaha Gİriyo REklamları Yayınlayan mı Blog AÇanlar mı ? Very Happy

Tabikide rekLamı yayınLayan kişi..

Bedava-Sitem.Com giriyor..

Biz site açarken bu tür rekLamLar var mıydı?Yada bu rekLamın içeriğini değiştirme gibi bir lükse sahip miyiz değiLiz..Kim bu lükse sahip Bedava-Sitem.Com OnLar o tür rekLamLarı görmeye teşviktte buLunuyor.. Wink
Mesaj21.11.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu: katılıyorum

DİNİ İÇERİKLİ SİTEDE ÜSTTE SEVİŞME ÖGRETME REKLAMI ALTTA İLAHİ DİNİ İÇERİKLİ YAZİ DUSUNE BILIYOMUSUNUZ ARKADASLAR? REKLAM OLSUN TAMAM AMA EROTIK İÇEREN REKLAM OLMASIN AİLE COLUK COCUK AKRABA ARKADASLARIM GİRİYO BÖYLE OLCAKSA HIC OLMASIN DAHA IYI BU REKLAMLAR DURMAZSA BEN KAPATIRIM BU SITEYI
Mesaj21.11.2009, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu: alman webme ye yakışmıyor

herkesin uğraştığı web siteleri kimi hobi kimi ihtiyaç gereği bir hizmeti veya işletme gibi bir çok tr.gg siteler var üst kısmında çıkan reklam banneri o sitelerde hiç yakışmıyor diğer bir site olan eğitim sitesinde küçük çocukların o siteye girerek erotik banneri görünce ne dersiniz tamam sonuçta webmenin biryerlerden geliri olması gerekiyor izler destek veririz gerek reklam olsun gerekse ekstra özellik olarak reklasız web olarak yıllık bir ücret karşılığında hosting ve domain ücreti öder makul bir fiyat olarak umarım devlet bu bizim tr.gg sitelerin erotik reklam yayınımızı görmeden webme çaresini ulur aksi halde akp hükümeti erişim engelini koyacak
Önceki mesajları göster: