Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: gece 3,15 de sitemde gördüğüm reklamla şok oldum

Bu gece sıkıldım erken uyuyamadım. Nete gireyim dedim. Girmişken siteme de uğrayayım dedim. Gördüğüm reklam karşısında şoka uğradım. Bir kız resmi ama sadece bikini bölgesinin alt kısmı var resimde. Bir tanga giymiş iki parmağı tangada biriyle hafifçe indiriyor bir parmağı da hafif içinde, reklamda yazıyor ilişkiye nasıl girilir diye, ben yazarken utandım ki o reklamı hazırlayanlar utanmadı mı acaba merak ettim. Ben çizdiğim karikatürlerde bile belden aşağı espri yapmıyorum ki siteye çoluk çocuk girebilir diye, bu reklam kötü oldu.Siteye giren morno site bile sanabilir. Ki kaldı ki benim sitem karikatür üzerine sitesinde dini içerik bukunduranlar da var onların sitelerinde de bu reklamlar çıkıyodru. Düşünsenize altta ayetler üstte ahlak dışı reklamlar. Bi de işin tuhafı ben sitemde normal saatte gezerken reklamlar normal gibi ama saat 3,15 olunca reklamın karakteri değişiyor. Kimbilir daha geç saatte daha da açık saçık reklam konuyor. Düşünsenize sitemi bi amcaya öneriyorum. Oğlunuza verin adresi de girsin diyorum. öğretici şeyler var diyorum. Sonra adam diyo ki oğlum baktı sitene çok şey öğrenmiş ilişkiye nasıl girilir onu öğrenmiş okulda arkadaşında denemeye kalktı dediğini. Ne kadar utanç verici bi olay olur.
Burası Türkiye, değer yargılarımız var. Bu tür içerikler olmamalı. Yarın öbür gün bedava siteme girdiğimizde mahkeme kararıyla engelledi yazısı görme ihtimalimiz artar bu reklamlarla.
Ki ayrıca reklam şeklinin değişmeyeceği de garanti edilmişti.
Bi de şu var reklamda o ahlaksız reklamda o resim var kim bilir tıklayınca açık açık resimlerle öğretiyolar. Çok ayıp birşey.
Mesaj21.11.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın kardeş ama bi yerde yanlışsın.saate göre değişmiyolar.ben bugün öğleyin bi sattlerde uğradığımda aynı reklam bende vardı. yani o reklam çok az rastlıyo.ama gerisine yürekten katılıyorum....
Mesaj21.11.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: gece 3,15 de sitemde gördüğüm reklamla şok oldum

arhavilikomik yazmış:
Bu gece sıkıldım erken uyuyamadım. Nete gireyim dedim. Girmişken siteme de uğrayayım dedim. Gördüğüm reklam karşısında şoka uğradım. Bir kız resmi ama sadece bikini bölgesinin alt kısmı var resimde. Bir tanga giymiş iki parmağı tangada biriyle hafifçe indiriyor bir parmağı da hafif içinde, reklamda yazıyor ilişkiye nasıl girilir diye, ben yazarken utandım ki o reklamı hazırlayanlar utanmadı mı acaba merak ettim. Ben çizdiğim karikatürlerde bile belden aşağı espri yapmıyorum ki siteye çoluk çocuk girebilir diye, bu reklam kötü oldu.Siteye giren morno site bile sanabilir. Ki kaldı ki benim sitem karikatür üzerine sitesinde dini içerik bukunduranlar da var onların sitelerinde de bu reklamlar çıkıyodru. Düşünsenize altta ayetler üstte ahlak dışı reklamlar. Bi de işin tuhafı ben sitemde normal saatte gezerken reklamlar normal gibi ama saat 3,15 olunca reklamın karakteri değişiyor. Kimbilir daha geç saatte daha da açık saçık reklam konuyor. Düşünsenize sitemi bi amcaya öneriyorum. Oğlunuza verin adresi de girsin diyorum. öğretici şeyler var diyorum. Sonra adam diyo ki oğlum baktı sitene çok şey öğrenmiş ilişkiye nasıl girilir onu öğrenmiş okulda arkadaşında denemeye kalktı dediğini. Ne kadar utanç verici bi olay olur.
Burası Türkiye, değer yargılarımız var. Bu tür içerikler olmamalı. Yarın öbür gün bedava siteme girdiğimizde mahkeme kararıyla engelledi yazısı görme ihtimalimiz artar bu reklamlarla.
Ki ayrıca reklam şeklinin değişmeyeceği de garanti edilmişti.
Bi de şu var reklamda o ahlaksız reklamda o resim var kim bilir tıklayınca açık açık resimlerle öğretiyolar. Çok ayıp birşey.

e kardeşim ben bununla ilgili bir konu açınca kilitlendi...yapcak bişi yok.özgür bir ülkede özgürce davranamıyoruz...
Mesaj21.11.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

eee sen neysen burada gizliilimler, islamanahtari var dini içerikli siteler onlar napsın?
Mesaj21.11.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:
eee sen neysen burada gizliilimler, islamanahtari var dini içerikli siteler onlar napsın?

yani Embarassed
Mesaj21.11.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlar daha başlancı. daha neler görcez belli olmaz
reklam formatı hakkındada yakında tasarım alrına aynı boyutta tasarım çıkarırlar oda bunlara yetmez her siteye intro yaparlar koskoca introda reklam olabilir olmaz diye birşey yok bunlar yapar
Mesaj21.11.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisi bu reklamları kaldırıp iframe kodu koyalım sitelerimize hem her girenden para kazandırır.

hemde sitemizde hiç bir reklam görüntüsü yaratmadan kazançlarını sağlarlar.

olmaz mı ?
Mesaj21.11.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
en iyisi bu reklamları kaldırıp iframe kodu koyalım sitelerimize hem her girenden para kazandırır.

olmaz mı ?

Ah bunu birde onlar düşünseler. Evil or Very Mad
Mesaj21.11.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
desingxxkod yazmış:

olmaz mı ?

Ah bunu birde onlar düşünseler. Evil or Very Mad

Walla Bakın Kodları Hazırlamakta Eriniyorlarsa Razz Ben Hazırlayım Veriyim Bu Reklamların Oldugu Yere o Kodları Yapıştırsınlar Hem BS'De Reklam Olmadıgını Gören Eski Kullanıcılar Geride Gelirler.. Wink

Bende Eski Tanıdığım BS'Dekileride Çağırırım Gelen Olur Diye Düşünüyorum...
Mesaj21.11.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ASLINDA BİR AN ÖNCE ÜCRETLİ BİR SİSTEM OLUSTURSALAR İYİ OLACAK AMA ARTIK BENİM İCİN SORUN DEĞİL İNŞ. YAKINDA FORUM SİTESİ ACYORUM ONLA MESKUL OLACAGIM HEM İSTEDİĞİMİ KOCAM HEM DE KENDİ REKLAMALRIM OLACAK İNŞ.Smile

Önceki mesajları göster: