Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitelerinizdeki Reklamları Kaldırın !!

Arkadaşlar başımızda adam gibi yönetici yok sesimizi duyanda yok forumda boşuna reklamlar kalksın diye başlıklar açmayın.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25761

yukarda gördüğünüz başlıkta uyarı yapmışlar ama malesef kendileri böyle işin içine girince bize ancak kendimiz reklamları kaldırmak düşüyor.(tabi isteyen varsa) sitemiz silinir diye dert ediyorsanız sitenizdeki çıkan uygunsuz içerikli reklamın komple sitenizle beraber resmini çekin ve siteniz silinir ise mahkemeye verin.Bunlar adam gibi iş yapmadıkları sürece benim kişisel sitemde bedava-sitemin reklamlarını yayınlamıyacağım.Eğer sizlerde benim gibi düşünüyorsanız verdiğim kodu tasarım ayarlarına yapıştırın reklamlardan kurtulun derim ben...Herkese Hayırlı Günler

Kod:

<BODY>
</style>

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız

En son atraksiyon tarafından 22.11.2009 21:42:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.11.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

uygunsuz reklam diye tanımladığınız reklamlar yasaldır.Google bu konuda hassastır ve kriterleri vardır.
Bu gibi erotik reklamları, filitleriyerek mücadele etmek neredeyse imkansızdır.(Her gün binlerce AdWords e site eklenmektedir)
Sayfalara göre farklı reklamlar görünebilir.(İçeriğinize göre)...

Memnun değilseniz alternatif aramanız iyi olur.Sizin yaptığınız; kayıt olurken verilen B-S sözleşmesine ters düşmektir.Yasal olmayan sizinkisidir.
Mesaj21.11.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba,

uygunsuz reklam diye tanımladığınız reklamlar yasaldır.Google bu konuda hassastır ve kriterleri vardır.
Bu gibi erotik reklamları, filitleriyerek mücadele etmek neredeyse imkansızdır.(Her gün binlerce AdWords e site eklenmektedir)
Sayfalara göre farklı reklamlar görünebilir.(İçeriğinize göre)...

Memnun değilseniz alternatif aramanız iyi olur.Sizin yaptığınız; kayıt olurken verilen B-S sözleşmesine ters düşmektir.Yasal olmayan sizinkisidir.

Verdiğim başlıkta neden o zaman erotik reklam veren firmalardan reklam almayınız diyorda kendileri böyle birşey yapıyor.Bu yasal mı sizce? Onlar reklamları düzeltesiye kadar ben kendi bildiğimi yapıcam

Mesaj22.11.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemin basinda su kizla reklam var onu kaldira bilen var mi?
Mesaj22.11.2009, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayselteymurzade yazmış:
sitemin basinda su kizla reklam var onu kaldira bilen var mi?

reklam kaldırmak istiyorsanız en üstte verdiğim kodu tasarım üstüne yapıştırınız

Önceki mesajları göster: