Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.11.2009, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Sulperazon Güvenlik Paketi Çıktı !

İçindekiler :

1)AntiVirüs:
-Avira_AntiVirüs_Personal
-AVG_Free_sft_en
-Avast_Home_Setup

2)Firewall
-Zone_Alarm_Setup
-Comando_İnternet_Security_Setup

3)AntiSpyWare
-SpywareTerminatorSetup
-Ad-AwareAE

Hepsi Güncel Programlar

İndirmek İçin Sitemize Girin Link Koymak Yasak :S

Peki Bunu Neden Buraya Açtım Derseniz Bir Daha ki Paketimiz Msn Paketi Olacak Buraya Linklerinizi Verin 5 Şanslı Kişiye Paketimizde Bedava Reklam Verilecektir
Mesaj27.11.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vayyyy be pakete bak kardeşim dalgamı geçiyon bunların hepsi piyasada olan şeyler kendin mi yazdın programları yok
Exclamation

Ayrıca 2009 sürüm antivürüslerde genelde 3ü 1 arada oluyor zaten!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj27.11.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne dalgası ya kendim hazırladım programları taibki ben hazırlamadım Ne Demeye Çalışıyorsun ? Sadece Kaliteli Programları Yan yana Getirdim Size Sundum.. İsteyen Yükler İstemeyen Yüklemez Programların İsimlerine Bakarsan En Kaliteli Programlar.. Lütfen Konuyu Dağıtma Zaten Böyle Bi Dağıtıonuz sonra tut tutabilirsen Ben PAylaşımımı Yaptım.. İSteyen Yükler İstemeyen Yüklemez
Mesaj27.11.2009, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

up
Mesaj28.11.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sulperazon yazmış:
up

Size ait olmayayan veya free olmayan birşeyin download linkini veremezsiniz!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.11.2009, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bence daha fazla emek vermeden siteni bırakmalısın birisi şikayet ederse siten silinir veya bir yönetici siteni görürse siler.Çünkü sitende download linki vermek yasaktır.Ama kendi yaptığın bir şeyi download ettirebilirsin.Sen proramları başka sitelerden alıp koymuşsun bu yasaktır seni uyarmak istedim emeğin boşa gitmesin daha fazla.
Mesaj28.11.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile ne diyorsunuz ya hepsini teker teker toplayıp kendim upload ettim :S bunun yasal olmayan yönü ne ? Hepsi Yasal Programlar Sitemde Bir Program Yayınlamak İçin Programı KEndimmi Yazmam lazım ? Upload Benim Programları Ben Topladım ! Yasal Olmaya Tek Yanı Programları Benim Yazmamam mı ? Buna Cevap Verin Hemen Kaldırayım Smile
Mesaj28.11.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
Arkadaşım bence daha fazla emek vermeden siteni bırakmalısın birisi şikayet ederse siten silinir veya bir yönetici siteni görürse siler.Çünkü sitende download linki vermek yasaktır.Ama kendi yaptığın bir şeyi download ettirebilirsin.Sen proramları başka sitelerden alıp koymuşsun bu yasaktır seni uyarmak istedim emeğin boşa gitmesin daha fazla.

Ayrıca Son Derece Yasal Bu Linkleri Aldığım Yerler İle görüştüm Görüşmediğim yerler İse KEsinlikle Copy Hakkı Olmayan Sitelerdi Yani Tamamen Yasal Bir Sitem Olduğunu Düşünüyorum.. bir iki kişi Supporta Aynı GErekçeyle Verdi Siteme Bir Şey Olmadı Belkide Daha Görmemişlerdir Onu Bilemem Ama Sitem Yasaldır !
Mesaj28.11.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25759&highlight=download

Bu linkte böyle diyor ama ben bilemem neyse sen daha iyisini bilirsin başarılar
Mesaj28.11.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın Dikkat Ederseniz Direkt Linkler Ya Benim Uploadım yada PAylaşıma Açık Olan Programlar Copyright lı Olanlar İndirmek İçin Siteye Yönlendiriyir Smile mesela indir . com die bi site var tıkladığınızda o site açılıor ve ordan indiriorsunz Smile
Mesaj28.11.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yinede haklıysanız ve sitem kurallara uymuyorsa Kapatsınlar saygımız sonsuz bir daha ki sefere yasal açarız Smile neyse iyi günler sitemi supporta gönderiyorum yasal mı die sonuç aldığımda hemen buraya koyacağım Smile