Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.11.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Kazım trafik kazası geçirdi[haber]

Antremana giderken trafik kazası geçiren Fenerbahçeli futbolcu Kazım hastaneye kaldırıldı.. Kazım'ın el bileğinde kırık tespit edildi.

Antremana yetişmek evden çıkan Kazım, Kavacık'ta kaldığı evin yakınlarında saat 09.15 sıralarında aracıyla takla attı. Futbolcu vatandaşlar tarafından Kadıköy Acıbadem hastanesine kaldırıldı.

3 hafta sonra sahada

Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde Kazım'a ilk müdahaleyi yapan Doç. Dr. Ufuk Nalbantoğlu, Kazım'ın ağır bir yaralanmasının bulunmadığını belirterek, ''Birazdan bir operasyon geçirecek. 2-3 hafta içinde sahalara dönebilir'' dedi.

Sağ el bileği kırıldı
Crying or Very sad
Nalbantoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli oyuncunun trafik kazası geçirdiğini ifade ederek, ''Genel beden travması dışında ağır bir yaralanması yok. Sağ el bileğinde oynamış bir kırığı var. İnce bir kırık meydana gelmiş. Yeniden sahalara hızla dönsün, bilekteki fonksiyonları yerine gelsin diye bir ameliyat geçirecek. Bu akşam burada kalacak, yarın taburcu edeceğiz. Tahminen 2-3 hafta içinde yeniden sahalara dönebilir'' diye konuştu.

Ufuk Nalbantoğlu, milli oyuncunu bunun dışında yumuşak doku yaralanmaları ve zedelenmeleri olduğunu, ancak genel sağlık durumunun iyi olduğunu ve olayın şokunu yaşadığını sözlerine ekledi.
Mesaj29.11.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gecmiş olsun Kazıma Bu takımların Üstünde Bir uğursuzluk var son haftalarda Galatasarayda Domuz gribi Beşiktaşda Sakatlar Cogaldı Fenerdede Kazalar Sonumuz Hayrola
Mesaj29.11.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş Olsun Sad

Umarım Kötü Bişi Yoktur... Sad
Mesaj29.11.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Gecmiş olsun Kazıma Bu takımların Üstünde Bir uğursuzluk var son haftalarda Galatasarayda Domuz gribi Beşiktaşda Sakatlar Cogaldı Fenerdede Kazalar Sonumuz Hayrola

Evet ya küçük takımlar büyümü yapıyorlar nemi ya Shocked
Mesaj29.11.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
htlmkodes yazmış:

Evet ya küçük takımlar büyümü yapıyorlar nemi ya Shocked

Mr. Green
Mesaj29.11.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş olsun demekten başka bir çare yok
Mesaj29.11.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arabadan böyle ucuz kurtulması bir mucize
Mesaj29.11.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
Ya arabadan böyle ucuz kurtulması bir mucize

aynen
Mesaj29.11.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ölmemesi Mucize Ölmesinde İsterse Sahalardan 2 ay uzak Kalsın..
Mesaj29.11.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Ölmemesi Mucize Ölmesinde İsterse Sahalardan 2 ay uzak Kalsın..

Doğru diyorsun ya
Mesaj29.11.2009, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah cezasını verdi sanırım. Gecelerde herkesin anasından girip babasından çıkan birisinin başına gelebilir, geçmiş olsun.

1)Colin Cazım xD
2) C.Ronaldo

ikiside birbirinden .....