Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayaç Hakkında

Arkadaşlar,forumu tam kullanmayı bilmiyorum,öncelikle özür dilerim..Sayaçlarda bir arıza mı var? nasıl cevap alabilirim? Teşekkürler...
Mesaj01.12.2009, 12:33 (UTC)    

Bu arada sorun var derken şu an çalışıyor da,ziyaretçi sayımda her nedense dünden beri bayağı azalma olmuş,çok sorun değil,merak ettim,umarım cevap alabileceğim birileri vardır?
Mesaj01.12.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayaç Hakkında

canbaha yazmış:
Bu arada sorun var derken şu an çalışıyor da,ziyaretçi sayımda her nedense dünden beri bayağı azalma olmuş,çok sorun değil,merak ettim,umarım cevap alabileceğim birileri vardır?

Merhaba,

Evet bende bugün baktığım zaman,önceden 2 gün önce 10.000'nin üzerinde kişi girişi görünüyordu fakat bugün 8.000'e düştü..Sanırım bir arıza var..

İyi günler.. Wink
Mesaj01.12.2009, 13:02 (UTC)    

Teşekkürler ilginiz için "benimsitem.tr.gg" biz daha o kadar rakamlarla uğraşmıyoruz 10 binli falan..Sorun nerede onu merak ettim sadece..naçizane diyeceğim şu ki,sorunlar merak edildiği zaman rakamlarla pek alakalı değildir..Ziyaretçiniz 1 olur 1000 olur..ama sorun tekdir..ilginiz için tekrar teşekkürler.Başarılar,kolay gelsin...
Mesaj01.12.2009, 13:03 (UTC)    

Teşekkürler ilginiz için "benimsitem.tr.gg" biz daha o kadar rakamlarla uğraşmıyoruz 10 binli falan..Sorun nerede onu merak ettim sadece..naçizane diyeceğim şu ki,sorunlar merak edildiği zaman rakamlarla pek alakalı değildir..Ziyaretçiniz 1 olur 1000 olur..ama sorun tekdir..ilginiz için tekrar teşekkürler.Başarılar,kolay gelsin...
Mesaj01.12.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayaç Hakkında

canbaha yazmış:

Merhaba,

Asıl ben teşekkür ederim..

İyi günler.. Wink
Mesaj01.12.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Karşılıklı teşekkürler ettik de hocam,sanırım hala sorun hakkında bir bilgi sahibi olamadık..neyse zaten ne demiş atalarımız "az bilgi az sorun" ne kadar az bilirsen o kadar az sorun çıkarırsın bu alemde...sevgiler..kolay gelsin...
Mesaj01.12.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

canbaha yazmış:
Karşılıklı teşekkürler ettik de hocam,sanırım hala sorun hakkında bir bilgi sahibi olamadık..neyse zaten ne demiş atalarımız "az bilgi az sorun" ne kadar az bilirsen o kadar az sorun çıkarırsın bu alemde...sevgiler..kolay gelsin...

Merhaba,

Şuan Admin olmadığı için kesin bir bilgiye bende sahip değilim..
Bu açıdan Teknik bir Sorun demekten başka bir çaremiz yoktur.. Wink

İyi günler..
Mesaj01.12.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada aklıma ne geldi benimsitem.tr.gg arkadaşım.Bir deprem sırasında adamın biri komşusunun yakasına yapışmış benim sarı saçlı civcivim nerde diye? Komşu hiddetlenmiş,ulan bizim çift sarılı yumurtlayan tavuklar ortada yok,sen sarı civcivi soruyorsun.. Sizler 10 bin ziyeretçilerde ben de 3-5 ziyaretçi nerede diye soruyorum..Olsun ne dedik sorun nerede?????İlginiz için tekrar teşekkürler.
Mesaj01.12.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

canbaha yazmış:
Bu arada aklıma ne geldi benimsitem.tr.gg arkadaşım.Bir deprem sırasında adamın biri komşusunun yakasına yapışmış benim sarı saçlı civcivim nerde diye? Komşu hiddetlenmiş,ulan bizim çift sarılı yumurtlayan tavuklar ortada yok,sen sarı civcivi soruyorsun.. Sizler 10 bin ziyeretçilerde ben de 3-5 ziyaretçi nerede diye soruyorum..Olsun ne dedik sorun nerede?????İlginiz için tekrar teşekkürler.

Ziyaretcinin Neden Düşdüğünü Biliyorum Ara sıra Teknik Hatalar oluyor Yada Sayaç Kendini Belli bir rakamda Herkesde Aynı oranda Sıfırlamaya alıyor Bunu her yıl görüyorum. Neredeyse Burada Ve Gine aynısı oldu... Razz Bişey Olmaz. Bunlardan Wink
Mesaj01.12.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala cevap bekliyorum sayaç konusunda..birileri çıkıp bana cevap vermek zorunda değiliz üleynnnnn,burası bedava sitemin bir bloğu diyebilirler..başım gözüm üzerine..ama ben de döner adama [Upss!Lütfen dikkat ediniz..] dersem ayıp olur,kırcı olur,kalp kırılır değil mi? ben bu cümleleri etmem de,bir de cevap beklerim...

@benimsitem1993
Lütfen,belki daha tam cevap verilmemiş olabilir fakat üslubunuzu korumaya özen gösterin.Her yaştan kişi giriyor buraya..

O argo kelime tarafımca düzeltimiştir.. Wink

En son canbaha tarafından 01.12.2009 18:49:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.12.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet sorun olduğu kesin Mr. Green

Toplam ziyaretçi sayım 847 gösteriyor Crying or Very sad
Normalde 10.000'in üstünde Mr. Green