Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaprak Dökümü'nün Bitiş Tarihi Belli Oldu...

Ali Rıza Bey'in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiş herhalde dizinin yapımcıları da öyle düşünmüş olmalı ki dizinin bitiş tarihini belirledi.

Yaprak Dökümü dizisinde ‘Ali Rıza Bey’ karakterine hayat veren usta oyuncu Halil Ergün, reyting rekorları kıran dizinin mayıs ayında biteceğini açıkladı. “Dört yıldır zirveden inmedik, artık çok yorulduk” diyen Ergün, “Romanı çarpıttılar, uzattıkça uzattılar” şeklindeki eleştileri de anlamsız bulduğunu belirterek, “Aslında sosyoljik bir durum bu. Çok sayıda dizide oynamış biri olarak iddia ediyorum ilk kez toplumsal olarak bütün kesimlere hitap eden ve hepsinden reaksiyon alan bir dizi yapıldı. O yüzden 7’den 70’e hitap ettiği için başarılı. Seyirci de beni seviyor sanırım.

Ortak karar aldık. Dizi mayıs ayında bitecek” diye konuştu.

Yurtdışına açılmayı hiçbir zaman düşünmediğini ancak iyi teklif gelirse projelerde yer alabileceğini ifade eden ünlü oyuncu, “Ben bu ülkede doğdum, bu dili konuşuyorum. Bu ülkeye ancak yetiyorum. Ne yapayım Hollywood’u hiç öyle heveslerim olmadı. İyi proje olur, iyi para verirlerse “Hayır’ demem. Ama gözümüzde fazla büyütüyoruz yurtdışını. Bazı arkadaşlar Hollywood’a gitmek için can atıyor. ‘Gideyimde figüranlık bile yaparım’ diyorlar. Ne münasebet!.. Öyle komplekslere girmeyi doğru bulmuyorum. Bu ülkenin çocuğu olarak Türk Sineması’nda oynuyor olmaktan çok büyük onur duyuyorum” dedi.

medyacafe.com alıntıdır...
Mesaj12.12.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonunda bitiyor Razz

ne diziymiş be kardeşim Ali rıza'nın başına gelmeyen kalmadı Laughing

fanatikleri bu bhabere üzüleceklerdir ama yapacak bir şey yok

Her güzel şeyin bir sonu vardır... Wink
Mesaj12.12.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya valla ne film di ya çarşamba akşamları Şampiyonlar ligi maçları olurdu annemin yüzünden iziliyemezdim , oley artık bitiyor ..
Mesaj12.12.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bıktım artık gerçekten ali rıza dan yaa..Sonunda bitiyor demek.. Güzell.. Very Happy
Mesaj12.12.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bitmesi beni hiç ilgilendirmez.O diziyi başından bitene kadar 1 kere bile izlemedim.Daha ana fikri ve konusu ney onu bile bilmiyorum.Şu Türk dizilerinden nefret ediyorum (tartışma ortamı olmasın).Genel de seyrettiğim filmler.
Mesaj12.12.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçen sene bitecekti.Ertelediler ocak dediler.Şimdide mayıs diyorlar.Aydın doğan değil mi işte kartel

أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ / Bilesiniz ki Allah ın yardımı yakındır
Mesaj12.12.2009, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lan Abartılar Zaten Ablam Kitabını okudu azcık şeyi çook uzattılar
Mesaj13.12.2009, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bitsinde kurtulak artık. Very Happy Çarşamba günleri Yaprak Dökümü gibi saçma bir diziyi izlemekten bıktım. Bir bölümde kanlı kavgalı olan 2 kişi diğer bölümde aynı yatakta oluyor.
Mesaj14.12.2009, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap yazmış:
Bitsinde kurtulak artık. Very Happy Çarşamba günleri Yaprak Dökümü gibi saçma bir diziyi izlemekten bıktım. Bir bölümde kanlı kavgalı olan 2 kişi diğer bölümde aynı yatakta oluyor.

Saçma Diyorsun Dizİye Ama İzliyorsun Smile

Ben Sevmem Zaten Çarsamba Günler Lost Gibi Dizi Varken .. Wink
Mesaj14.12.2009, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

300-400 sayfalık kitabı kaç bölüm yaptılar helal olsun valla.
Mesaj14.12.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

nihayet Razz
zaten duyduğuma göre kitabın dısına cıkmıslar..Yani konu amacından sapmıs.

Mesaj14.12.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonunda bitiyor çok şükür
Yemin ediyorum bizim Türk insanını aptal yerine koyuyorlar ya
4 sezondur aynı senaryoyu aynı şekilde anlatıyorlar
Bizim türk insanı da oturup bunları izliyor
Sadece bu dizi de değil altında Ay Yapım'ın imzasının olduğu tüm dizilerde resmen insanların ahlakları sömürülüyor
Mesaj14.12.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nihayet kurtuluyoruz..

Pembe Dizi tadında bir filim..

Hepte dedikleriniz gibi aynı konu işleniyor.Yok Ferhunde vs.

Senarist daha uzatacak bir şey bulamayınca ( Mr. Green ) filmi bitirmeye karar verdiler.. Laughing

Alıntı:
“Romanı çarpıttılar, uzattıkça uzattılar”

Bu sözü bende destekliyorum..

Ali Rıza Bey'in başına gelenler Küçük Emrah'ın başına gelmemiştir Allah bilir..

En son benimsitem1993 tarafından 14.12.2009 14:21:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.12.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Size Soriyim Yönetmeni Siz olsaydınız sizde Uzatırdınız Cünkü adamlar Para kazanmayı biliyorlar Bu Filim 2 Sene Daha Olsun gine kırar reytingleri Kadınlar'ın İşine Belli olmaz. Laughing
Mesaj14.12.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hele Şükür Razz

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Önceki mesajları göster: