Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Pagerank önemli bir etken mi?

Link takaslar burada yapıldığı için buraya açtım bu başlığı.
Arkadaşlar link takas yaparken karşınızdaki sitenin pagerankını baz almayın önemli olan o sitenin yaptığı hit ve ziyaretçinin o sitede geçirdiği ortalama süredir.Tabi ki bir de içerik aynı olmalı.sinema izle diye bakın google a orda pr 0 siteler var bu da en büyük kanıtıdır pr nin çok da önemli olmadığının.
Mesaj12.12.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Pagerank önemli bir etken mi?

garom yazmış:
Link takaslar burada yapıldığı için buraya açtım bu başlığı.
Arkadaşlar link takas yaparken karşınızdaki sitenin pagerankını baz almayın önemli olan o sitenin yaptığı hit ve ziyaretçinin o sitede geçirdiği ortalama süredir.Tabi ki bir de içerik aynı olmalı.sinema izle diye bakın google a orda pr 0 siteler var bu da en büyük kanıtıdır pr nin çok da önemli olmadığının.

Googleye Sinema İzle Diye Yazınca Üst Sıralarda Çıkan Siteler Seo (Search engine optimization) Kullandıkları İçin Google'de Üst Sırada Çıkıyorlar.Ne Kadar Seo Çekersen O Kadar Yükselirsin.Pr ile Alakası Yok Yani Dediğinin..
Mesaj12.12.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: seo

Seo çekilmez bir siteye seo yapılır.Okumadan yazdığın çok belli bende link takaslarda pagerankı baz almayın diyorum zaten Smile
Mesaj12.12.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: seo

garom yazmış:
Seo çekilmez bir siteye seo yapılır.Okumadan yazdığın çok belli bende link takaslarda pagerankı baz almayın diyorum zaten Smile

Seo Çekmek Dediğim Zaten Kullanımı Anlamında Dedim.Link Takaslarda Pagerank'a Bakmazsan Pr 0 Sitelerle Yapman Senin Karından Çok Zararına Yarar..
Mesaj12.12.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizzat dikkat ediyorum.
Pr çok önemli. Link takaslarda yani.
Benim tespit ettiklerim
Pagerank, Backlink, Site Etiketleri önemli.

Mesaj12.12.2009, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: seo

odev-arsivleri yazmış:
garom yazmış:

Seo Çekmek Dediğim Zaten Kullanımı Anlamında Dedim.Link Takaslarda Pagerank'a Bakmazsan Pr 0 Sitelerle Yapman Senin Karından Çok Zararına Yarar..

Link takasla backlink kazanılmaz.. Backlink kazanılmadığı doğrultuda Pagerankd'da artmaz.. İstiyorsan link takas yaptığın site pr 10 olsun.. Rolling Eyes
Mesaj19.12.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Link takas

Link takas la backlink çapraz takas yaparak kazanılır.Bir paravan bir de asıl site kurarsın böylelikle backlink kazanırsın.Pr artık etkisini yitirdi önemli olan alexa ranktır.Benim blogcu da 4 adet pr 2 sitem var fakat günlül 1 hit almıyor ama pr 1 sitem 5k tekil hit gördü.
Mesaj19.12.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Link takas

garom yazmış:
Link takas la backlink çapraz takas yaparak kazanılır.Bir paravan bir de asıl site kurarsın böylelikle backlink kazanırsın.Pr artık etkisini yitirdi önemli olan alexa ranktır.Benim blogcu da 4 adet pr 2 sitem var fakat günlül 1 hit almıyor ama pr 1 sitem 5k tekil hit gördü.

Eğer google'den hit almak istiyorsan Pr değerin olacak.
O hit alma almama ayrı birşey.
Mesaj21.12.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

inceleyin mysinema.org u pagerankı ne hiti ne anlarsınız ?