Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2007, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu: seyduna türküleri

slmlar bana seyduna türkülerinden kazım koyuncudan veya şahruddan hayatınlinkini yollayabilirmisiniz.
Mesaj06.09.2007, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: seydına türküleri

saitatay yazmış:
slmlar bana seyduna türkülerinden kazım koyuncudan veya şahruddan hayatınlinkini yollayabilirmisiniz.

kazım koyuncu - hayat
Kod:
<object width="300" height="80"><param name="movie" value="http://media.imeem.com/m/a6a0-1Tx4Q"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://media.imeem.com/m/a6a0-1Tx4Q" type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="80" wmode="transparent"></embed></object>

Mesaj07.09.2007, 05:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk,
fakat ben çalmayı beceremedim hala sitede ekstralarda arka plan müziği ekle kısmına yapıştırıyoruz dimi acaba yanlış nerde
Mesaj07.09.2007, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

saitatay yazmış:
tşk,
fakat ben çalmayı beceremedim hala sitede ekstralarda arka plan müziği ekle kısmına yapıştırıyoruz dimi acaba yanlış nerde

url ekleyebılırsın arka plan muzıgıne benım verdıgım player kodu eklemek ıstedıgın sayfaya gır kaynaga tıkla yapıstır
Mesaj07.09.2007, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok tşkler çok güzdl oldu eline sağlık farklı kodları nerden alabiliriz her seferinde seni yormayalım
Mesaj07.09.2007, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

çok tşkler çok güzdl oldu eline sağlık farklı kodları nerden alabiliriz her seferinde seni yormayalım
Mesaj08.09.2007, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

saitatay yazmış:

esnips.coma gır yukarıda searc bolumu var ordan sarkının adını yaz bulur otomatık calmasını ıstersende playerın altında mp3 widgets yazar oraya tıklayıp ayarrlayabılırsın
Mesaj08.09.2007, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

teşekkürler çok iyi oldu eline sağlık arkaddaş
Mesaj08.09.2007, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tşk

saitatay yazmış:
teşekkürler çok iyi oldu eline sağlık arkaddaş

rica ederim