Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok acil Türkçe Karakter

Selam arkadaşlar yine ben bir sorunum daha olcak ama nedensen genelde hiç bir soruma cevab alamıyorum inş. buna yazanlar olur.

Örneğin bu linkten bakabilirsiniz. http://akcakasabasii.tr.gg/Amacimiz.htm türkçe karakterb sorunumum var forumda da okadar aradım taradım nafile bir yarımcı olsanız lütfen.
Bu sorun yüzünden kafayı yiycem, kodmu yapıştırcam nere yapıştırcam ne yapmam gerek bir kod denemiştim forumda bulup olmadı malesef
Mesaj22.12.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine kimse yazmadı iş başa düştü dedim ve halleddim. Saygılar
Wink

Buna benzer sorunu olanlar varsa onuda yazayım başkalarınında işine yarasın,

Siteye eklediğiniz yazıların stilini tohoma,Verdana, veya arial yapınca sorun kalkıyor en azından şimdilik çıkmadı henüz bende.
BS her yazı fontunu desteklemiyor sanırım sorunda ondan kaynaklanıyormuş galiba. Yaniiiiii yazı stilinizi değiştirin arial,verdana,tohoma yazı fontlarını kullanın
Mesaj22.12.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

onun bs ile alakası yok , o türkçe karakterler çıkmayan yazı tipleri türkçe karakteri desteklemediği için türkçe karakter çıkmıyor. herşeyi bs ye yüklemeyelim Smile
Mesaj22.12.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyidi herşeyi bs ye yuklemiş mi oluyor şimdi ben sence Very Happy

Bs çok güzel bir sistem illaki ufak tefek sorunlar çıkabilir. Bu benim azydıgım gibi mesela ama buda yuklnmek değil bilgilenmek ve bilgilendirmek amaçlıdır.Very Happy
Mesaj22.12.2009, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

genel konuştum Wink
Mesaj24.12.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy
Önceki mesajları göster: