Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Yardım Elinizi Uzatın arkadaşlar

Sayın arkadaşlar şimdi bilgisayarda bir siteye girdiğimde kaydırma çubuğunu aşağıya veya yukarıya sürüklerken donarak gidiyor ağır bir biçimde nedeni ne olabilir veya bir klasörü üst kısmından tutup taşırken de öyle oluyor nedeni nedir acaba arkadaşlar lütfen yardım edin
Mesaj24.12.2009, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba@

cerezleri, cookıeleri, gecmiş, sifirla

eyer 3 ten fazla tarayıcı bulunuyorsa kullanmadıklarını sil.
kullanmadıgın programları da sil

düzelmezse

c,d,e,f,g yani bütün diskleri virus taramasından gecir,

yani komple (full scan) yap.

eyer diskte boş alan kalmadıysa ufak tefek sorunlar yaşarsın
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.12.2009, 01:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Lütfen Yardım Elinizi Uzatın arkadaşlar

nusaybinlim yazmış:
Sayın arkadaşlar şimdi bilgisayarda bir siteye girdiğimde kaydırma çubuğunu aşağıya veya yukarıya sürüklerken donarak gidiyor ağır bir biçimde nedeni ne olabilir veya bir klasörü üst kısmından tutup taşırken de öyle oluyor nedeni nedir acaba arkadaşlar lütfen yardım edin

bu sorun ekran kartından kaynaklanıyor (bende de oluyordu) ekran kartı driverlerini yukle düzelir.
Mesaj31.12.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımcı ekran kartı ile alakalı değil tabiki ekran kartı zayıf olabilir ama yukarda belirtigim konular nedeniyle bu sorun oluyor bende yaşadım ordan biliyorum..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj31.12.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Lütfen Yardım Elinizi Uzatın arkadaşlar

tasarimci-amca2 yazmış:
nusaybinlim yazmış:

bu sorun ekran kartından kaynaklanıyor (bende de oluyordu) ekran kartı driverlerini yukle düzelir.

Haklısın bende bu cevabı vercektim.
Mesaj31.12.2009, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

seo-canavari@

sen bu cevabı vermiyecektın
benim cevapladıgım konuları takip edıp gereksiz konuştuğun icin bunu yazacaktın
böyle olacak kendini kandırma...
bana bulaşmaa Wink
Mesaj31.12.2009, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni tanımıyorum kardeşim Smile senle herhangi bi sıkıntım yok bu pc yi ilk aldığımda bu sorun bendede olmuştu çünki Smile
Mesaj31.12.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

seo-canavari yazmış:
Seni tanımıyorum kardeşim Smile senle herhangi bi sıkıntım yok bu pc yi ilk aldığımda bu sorun bendede olmuştu çünki Smile

tamam öyle olsun bakalım Laughing

ama sonradan gelen bir sorun da olabilir adama boşuna masraf etırıp ekran kartı aldırmayın benım söyledıklerımı yapsın sorun cözülmezse sızın dedıgınızı yapar Wink
Mesaj31.12.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
seo-canavari yazmış:

tamam öyle olsun bakalım Laughing

ama sonradan gelen bir sorun da olabilir adama boşuna masraf etırıp ekran kartı aldırmayın benım söyledıklerımı yapsın sorun cözülmezse sızın dedıgınızı yapar Wink

Ekran kartı almasına gerek yok birader gerekli driver'ı yüklesin sorun çözülür Smile
Mesaj31.12.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

seninle ıddasına girerim sorun arkadaşın pcsınde vırus oldugu icin dıskte boş alan olmadıgı ıcın yapiyor Wink
Önceki mesajları göster: