Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2010, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sercan Adım adım Beşiktaş'a

Galatasaray ve F.Bahçe'nin istediği Sercan için Beşiktaş önde gidiyor. Milli futbolcunun menajeri Beşiktaş'ı işaret ederken, Bursaspor ve siyah beyazlı takım takastaki isimler için sıkı pazarlıkta
Beşiktaş, Bursasporlu Sercan Yıldırım'ın transferinde atağa kalktı. SABAH'ın 19 Aralık 2009'da duyurduğu transfer için siyah-beyazlı takım ile Bursaspor arasındaki pazarlıklar tam gaz devam ediyor. Özellikle yaşadığı para sıkıntısı nedeniyle Sercan'ı gözden çıkaran Bursaspor en iyi teklifi verecek olan kulübe, milli futbolcuyu satacak. Beşiktaş, Sercan için 2 futbolcu artı para teklif ederken, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da istediği 19 yaşındaki golcü için menajeri Metin Korkmaz, "En iyi teklif Beşiktaş'tan geldi. Eğer Sercan ayrılacaksa gideceği takım Beşiktaş olacak" dedi. Korkmaz, "Yaptığım görüşmelere dayanarak söylüyorum; Sercan Beşiktaş yolunda. Beşiktaş Serdar Özkan ve Batuhan'ı verirse bu iş biter. Bursa hem futbolcu almış olacak hem de para... Biz kulüplerin anlaşmasını bekliyoruz" diye konuştu.

FENERBAHÇE DE ATAKTA
Beşiktaş cephesi ise Batuhan'ı Bursa'ya vermeyi kabul ederken Serdar Özkan'dan vazgeçmiyor. Bu futbolcunun yerine 'Zapotoncy formülünü tartışalım' teklifini sunuldu. Bursa'ya kiralanan Çek futbolcunun bonservisi Beşiktaş'ın elinde. Ertuğrul Sağlam'ın gelecek sezon da takımda kalmasını istediği Zapo için iki kulübün tekrar görüşeceği öğrenildi. Bu arada Semih kriziyle sarsılan Fenerbahçe Kulübü de Sercan için Bursa'ya yeni bir teklif vermeye hazırlanıyor.
Mesaj02.01.2010, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alırız inşallah. Cool
Mesaj02.01.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım Beşiktaşım Alır.
Batuhanla Serdarın Gitmesi Doğru Olacak Gibi..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj02.01.2010, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahçe sercanı almak istemesin yeterki yoksa her türlü alır mehmet topuz örneğinde olduğu gibi
Mesaj02.01.2010, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçe(m) Sercan'ı Artık İstemiyor. Wink
Mesaj02.01.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
fenerbahçe sercanı almak istemesin yeterki yoksa her türlü alır mehmet topuz örneğinde olduğu gibi

Yıldırım Demirören mehmet topuzu gerçekten almak isteseydi alırdı. Wink

İyiki almadık. Gol atınca nolcaktı? Mehmett TOPUZZZ Laughing
Mesaj02.01.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:

xd adın üstünde top"uz" xd anlayana...
Mesaj02.01.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

yıldırım demirören transferin nasil yapılacağını bilmediğinden kendi kendine konuştu sonrada sustu
Mesaj02.01.2010, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
yıldırım demirören transferin nasil yapılacağını bilmediğinden kendi kendine konuştu sonrada sustu

tamam haklısın. Laughing
Mesaj02.01.2010, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:

valla o nasıl transfer yapılacağını bilmiyor olabilir ama yinede takımı disiplin içinde tutmayı biliyor...yani futbolcuları bardan, sokaktan, genelevden, hastaneden topLamıyor.
Mesaj02.01.2010, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu bir gerçek demirören transfer politikası çok saçma ve yapmış olduğu transferlerde ortada ama ernst hariç
Mesaj02.01.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
valla o nasıl transfer yapılacağını bilmiyor olabilir ama yinede takımı disiplin içinde tutmayı biliyor...yani futbolcuları bardan, sokaktan, genelevden, hastaneden topLamıyor

toplamasına gerek yok zaten oda onlarla oralarda yatıyo Very Happy
Mesaj02.01.2010, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
Alıntı:
valla o nasıl transfer yapılacağını bilmiyor olabilir ama yinede takımı disiplin içinde tutmayı biliyor...yani futbolcuları bardan, sokaktan, genelevden, hastaneden topLamıyor

toplamasına gerek yok zaten oda onlarla oralarda yatıyo Very Happy

buna dair bi kanıtırın yok dostum ama fenerlilere ait çok kanıt var. bi ara aç bir amagazin sitesi veya haberi kanalı bak bakalaım fenerli futbolcuların (özellikle brezilyalı olanların) haberlerine...

ha + bu disiplinsizliğini daumda kabul ediyor =) bi gazete felan okumanı tavsiye ederim.
Mesaj02.01.2010, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu saptırma istersen
Mesaj02.01.2010, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ah Sercan Ah Senin Yüzünden Konu Genelevlere Kadar Gitti Ne Adamsın ya. Laughing
Önceki mesajları göster: