Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.01.2010, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenize Hit Kazandırır

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımız sitesinin hitlerinin düşük olmasından yakınır.Hit almanın çeşitli yolları vardır.En önemli hit arama motorlarının gönderdiği hittir.Bunun için Bedava-Sitem Extralarında bulunan meta tag aracını aktif hale getirmemiz önemlidir.
Şimdi size başka bir hit alma yönteminden bahsedeceğim.
http://www.hitcanavari.com/?refid=12055 bu linkten Hit Canavarına üye olarak sitenize HiT sağlayabilirsiniz.Sistemin çalışma mantıgı kısaca şöyle:Siz başka siteleri ziyaret ettikçe sistem size belli bir puan kazandırıyo ve bunun karşılıgında baska kişilerde sizin sitenizi ziyaret ediyor.Üye olan herkese 500 hit hediye ediliyor.
Exclamation (Unutulmamalı ki Bu Hit Sahte Hittir.Site Ziyaret Ettğiniz Sürece Siteniz Hit Alır)
Mesaj04.01.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

benden kullanıyordum zamanında kaldırdım çünkü google amca benim sitemi virüslü olarak gösteriyordu hitcanavarı yüzünden
Mesaj04.01.2010, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
benden kullanıyordum zamanında kaldırdım çünkü google amca benim sitemi virüslü olarak gösteriyordu hitcanavarı yüzünden

Sitenin hit canavarı yüzünden virüslü gördügünü pek sanmam.bir cok site bu yöntemi kullanıyor.ama zaten googledan hit alan bir sitenin bunu kullanmasına gerek te yok zaten Smile