Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2010, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Acilen yardım gerekli!!

Siteme girdiğimde durmadan bi sayfaya girip duruo lütfen biri sölesin nedenini Crying or Very sad Question Question
Mesaj15.01.2010, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitende baya bir süre durdum biyere girdiği felan yok tarayıcında vardır bir sorun
Mesaj15.01.2010, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya girmek derken sürekli sayfa yeniliomuş gbi oluyo öle yeni sayfa yada sekme deil
Mesaj15.01.2010, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

onun sebebi sitende ansayfada çok fazla resim veya link olması ile alakadardır vede o linklerden vede resimlerden birisi bir türlü açılmıyodur o yüzden sayfan bir türlü googleden çıkmaz mesela diğer sayfalarında böyle bir sorun yoktur
Mesaj15.01.2010, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet hepsini kontrol ettim hitmania nın reklamı yüzünden oluomuş Confused onu silince düzeldi Smile ayh ilk defa başıma geldide böle bşi birdan heycan yabtım hemen buraya yazdım çok teşekkür ediorm sanada yardımcı olduun içn.
Mesaj15.01.2010, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim kardeş kolay gelsin
Önceki mesajları göster: