Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli Bir Sorun.. Yardım!!!

merhaba..
ben saklı sayfalar hakkında bir soru soracam bilenlere..
forumdaki dokumanlara baktım hepsi forum girişi forum uyeliğinden bahsetmis ama ben sadece saklı sayfa olusturmak ıstıyorum uye olun panallerim filan hazır ama tek sorunum uye gırıs panali.. bu panali kendi kafama gore hazırlayıp istediğim alana yerlestıreceğim bir kod lazım (iceblue kullanıyorum)
oreğin bir kod buldum..

<form action="SAYFA ADRESİ" method="post">
<table class="forumtabelle">
<tbody>
<tr>
<td>Kullanıcı Adı:<br />
<input type="text" name="modulenter[nick]" value="Kullanıcı Adı" style="width: 100px;" /></td>
</tr>
<tr>
<td>Şifre:<br />
<input type="password" name="modulenter[pwd]" value="Şifre" style="width: 100px;" /></td>
</tr>
<tr>
<td><input type="submit" value="Giriş" /><input type="hidden" name="mode" value="login" /></td>
</tr>
</tbody>
</table>
</form>
Kayıtlı değil misiniz? <a href="YÖNELENECEK SAYFA"><strong>Kayıt Ol</strong></a>

iste bu koddaki sayfa adresi kısmına saklı sayfamın kodunu ekledğimde giris yap diyorum ama yapmıyor ben yeni bi sayfa daha gelsin istemiyorum burdan kolayca giris yapılıp çıkıs yapılabilsin.. bunu nasıl basaracağım ? ayrıca sizde de gusel gırıs paneli kodları varsa paylasırsanız sevınırım..

Baska bi husus ise saklı sayfa içeriklerini nasıl dğeiştiriyoruz orneğin giris yaptıgımızda '' Girs yaptın bu sayfalar sımdı gorunuyor olmalı '' vs bu içerikleri nasıl değiştireceğiz.. yardımlarınız için simdiden tesekkurler..

umarım bi insan evladı doğru bı sekılde erinmeden gucenmeden anlatır..
Mesaj17.01.2010, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css design tasarımı seç daha sonra ekstralardan saklı sayfalarını önizleme yap kaynak kodundan "<form action" diye başlayan </form> olarak biten kısma kadar kopyala sonra tekrar iceblueya geç.En son formu kendine göre düzenle

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Önceki mesajları göster: