Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2010, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Onlarında Yardıma İhtiyacı Var | Bedava-Sitem Tek Bilek Ol..

arkadaşlar yardıma ihtiyacı olan köy okullarına kitap, oyuncak, kırtasiye malz, giyecek, ayakkabı vb. tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.
hepimizin evinde okumadığımız kitaplar giymediğimiz ama sağlam giyecekler ve yukarda yazdıklarım vardır mutlaka bunları ihtiyacı olan köy çocuklarına ulaştırmak istemez misiniz?

bu konu altında duyarlı arkadaşlar vasıtası ile yardım bekleyen okullara kargo ile yardımlarımızı iletebiliriz.

elimde yardım bekleyen okulların listesi mevcut. öncelikle ben müdür veya yetkili öğretmenleri ile iletişime geçeceğim neler gerektiğini öğrenip adres bilgilerini alacağım.

sonrasında o ihtiyaçları karşılabilecek arkadaşlar kargo ile okula yollayacaklar.
not: kargo ücretinide yollayan kişi ödeyecek.
not 2: yollamadan önce benimle iletişime geçip neler yollayacağınızı ve bilgilerinizi bana ileteceksiniz.
amacımız her okula ihtiyacı kadar yardım göndermek ve sıradaki okula ulaşmak.

yardım olarak elinizdekileri yollayabilirsiniz. yeni alarak yollayabilirsiniz size kalmış bir durum ama kargoyu kesinlikle gönderen kişi ödücek.
umarım konu ilgi görür ve birçok okuldaki çocukların yüzünü güldürürüz.

serbest bölümde gezenler bu konuya daha çabuk ulaşsın diye buraya açtım.yanlış yerse lütfen taşınsın.

sorularızı konu altından sorabilirsiniz.

ben yardıma varım diyen arkadaşlar konu altından yazsınlar. ilk mesaja not alıcam. okulla görüştükten sonra ben öm ile ulaşıcam

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj20.01.2010, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden olmasınki...
Mesaj20.01.2010, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz Kuzenlerimle Sene Başında Muş İlimize Kargo İle Bir Sürü Eşya Gönderdik..
Bu Dönemde Göndermeyi Düşünüyoruz.
Gerçekten Onların Yardıma,Sevgiye İhtiyacı Var...

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj20.01.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben kargo olmasa bedava olsa gönderirdim ama kargo varsa malesef
Mesaj21.01.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okuyup bitirdiğim ve şu anda rafda duran bir kaç kitabım var onları yollamak isterim. Ek işe giriyorum ve eğer güzel bir para kazanırsam bir miktarda para bağışı yapabilirim tabi alacağım paraya bağlı : ) ben varım arkadaşlar bence herkez sitesinde bedava-sitem yardımsever gönüllüleri ismi altında bir sayfa açıp sitesindede bildirebilir Burak seni taktir ettim : )
Mesaj21.01.2010, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bi düşünce.Bu olayın gerçekleşmesi beni gerçekten çok mutlu eder. Smile
Mesaj21.01.2010, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Güzel bi düşünce.Bu olayın gerçekleşmesi beni gerçekten çok mutlu eder. Smile

kesinlikle katılıyorum
Mesaj21.01.2010, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım gerekli yerlere gerektiğinden fazla yardım yapabiliriz...temennim bu. Smile

Afilli ... paradan ziyade onlara gidecek olan eşyalar daha mutlu edecektir onları sanıyorum ki.

Umarım TR.GG ailesi olarak iyi bir yardım yaparız.

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj23.01.2010, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burak'ın sitesi silinmiş haliyle bedava-sitem profilide ama bu projeyi o başlattı biz devam ettirebiliriz.. ? Yokmu gönüllü olan!
Mesaj23.01.2010, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Burak'ın sitesi silinmiş haliyle bedava-sitem profilide ama bu projeyi o başlattı biz devam ettirebiliriz.. ? Yokmu gönüllü olan!

Sanırım siteyi Burak kendisi kapatmış.Site silinmemiş. Wink

Ek olarakta bende destekçisiyim.

Bundan hemen hemen 4 ay önce filan Toçev'e göndermiştik.

http://www.cartoonnetwork.com.tr/pspk/ => Reklam gibi algılanmasın lütfen.Burdan bilgi alabilirsiniz.
Mesaj23.01.2010, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:

Arkadaşlar byqraphix'i sil(diril)mek zorunda kaldığım için özür dilerim hepinizden...

Bu sitemden devam edeceğim Wink

Mesaj23.01.2010, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

Sanırım siteyi Burak kendisi kapatmış.Site silinmemiş. Wink

Ek olarakta bende destekçisiyim.

Bundan hemen hemen 4 ay önce filan Toçev'e göndermiştik.

http://www.cartoonnetwork.com.tr/pspk/ => Reklam gibi algılanmasın lütfen.Burdan bilgi alabilirsiniz.

aslında bu site yararlı ama sadece kitap diyor biz hertürlü eşya vs... vs... üzerinden düşünüyorduk kampanyayı.
Mesaj24.01.2010, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlık düşmemeli hadi destekçiler... Araştıralım hangi köyün okulu ihtiyaç varsa oraya yardım edelim...
Mesaj24.01.2010, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Bu başlık düşmemeli hadi destekçiler... Araştıralım hangi köyün okulu ihtiyaç varsa oraya yardım edelim...

Araştırma listesini hallederiz arkadaşlar,önemli olan kimler ne gönderebilir onu bi konuşmalıyız.

Ayrıca afilli ; haklısın bu başlık düşmemeli gereksiz başlıklara saçma yorumlar yapmaktansa gerekli insanlara ve geleceğin gençlerine yardım yapmak daha mantıklı olur Wink