Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.01.2010, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Googlede Olsun! Yardım

Sitem google de olsun istiyorum siteden arastırdım genelde herkes google sitesini vermis ordan URL ve Yorumu yazıp kaydet diyorum sitem googlede görünmüyor sadece site verip bırakmayın bana nasıl yapılacağınıda anlatırmısınız ? yardım Question Question
Mesaj13.01.2010, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Googlede Olsun! Yardım

kemaltoy yazmış:
Sitem google de olsun istiyorum siteden arastırdım genelde herkes google sitesini vermis ordan URL ve Yorumu yazıp kaydet diyorum sitem googlede görünmüyor sadece site verip bırakmayın bana nasıl yapılacağınıda anlatırmısınız ? yardım Question Question

sen yapman gerekeni yapmışsın zamanla çıkıcaktır
Mesaj13.01.2010, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece kaydetmekle olsaydı. Razz
Sitenize baktım hiç içerik yok.. İçeriksiz bir sitenin Google'da indexlenmesi çok çok zor.. Öncelikle içerik ekleyin..
Mesaj14.01.2010, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google da Sitem Gözükmüyor Ne Yapmalıyım ?
Soru şekli 1
Yeni bir site açtım. Üstünden bir-iki hafta geçti hergün yeni içerik ekledim ama hâla google da gözükmüyor sitem. Ne yapmalıyım ?

Cevap:
Google er ya da geç mutlaka bir şekilde sitenize girecektir. Tabi bu süre iki gün de olabilir , bir ay da... Eğer blogger vb. ücretsiz servisler kullanıyorsanız google kısa sürede sitenizi ziyaret eder. Ama uzun zaman geçmesine rağmen google dan ses seda yok ise siz kendinizi gösterin. Google a indexli sitelere link verin, mümkünse karşılıksız olarak. Benim tavsiyem bloglara yorum yapınız en kolay indexlenme yöntemidir.

Soru Şekli 2
Yeni bir site açtım. Her gün içeirk ekliyorum, link de ekledim diğer sitelere ama tık yok. Sitem google da hâla gözükmüyor.

Cevap:
Öncelikle eklediğiniz sitenin seo kalitesi ne durumda onu bilmeniz gerekir. Eklediğiniz linkler kalitesiz sitelerde yer alıyor ise google sizi göz ardı edebilir. Şöyle düşünün; sevmediğiniz bir arkadaşınızın arkadaşıyla tanışmak size cazip gelmez değil mi ? Google da işte böyle bir mantık kurar. Unutmayın ki google çok zekidir. Siz güncel olmaya devam edin, google sitenizi maksimum iki üç hafta içinde ziyaret eder. Hem tadını çıkarın sitenizi büyütün.
Mesaj22.01.2010, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu: aynısı bendede var

arkadaşlar benim eski sitem vardı adı baymayanbir.tr.gg o gooleda gözüküyotr ama nasıl olduğunu bilmiyorum şimdiki tiklagezgor adlı sitemi koyamıyorum Neutral
Mesaj22.01.2010, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: aynısı bendede var

tiklagezgor yazmış:
arkadaşlar benim eski sitem vardı adı baymayanbir.tr.gg o gooleda gözüküyotr ama nasıl olduğunu bilmiyorum şimdiki tiklagezgor adlı sitemi koyamıyorum Neutral
yukarıda anlattım
Mesaj22.01.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm
Mesaj28.01.2010, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu: www.havfvereca19.tr.gg

arkadaşlar bemin sitem de gözükmüyor neden acaba www.havfvereca19.tr.gg cevabını bu siteye gönderir seinz sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Mesaj21.05.2010, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yav abi benimde daha çıkmadı 2 3 hafta oldu google ye kaydettim siteyi hağla tın yok HTML kodlar oyunlar müzik hepsi var sitemde günde 70 ziyaretçi oluyor ama google de çıkmadı sitem ne yapmam gerekir ?
Mesaj25.05.2010, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiler için tşk
Mesaj25.05.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim iş baya karışık . google 1 günde indexliyo ama googleye hiered.tr.gg yazınca anasayfa değil başka sayfalarım çıkıyor . işin ilginç yanı 2-3 günde bir bu değişiyor bir oyun sayfam ilk sırada bi video sayfam ...

ne yapcağımı şaşırdım
Mesaj25.05.2010, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

delyceinndir yazmış:
yav abi benimde daha çıkmadı 2 3 hafta oldu google ye kaydettim siteyi hağla tın yok HTML kodlar oyunlar müzik hepsi var sitemde günde 70 ziyaretçi oluyor ama google de çıkmadı sitem ne yapmam gerekir ?
Mesaj25.05.2010, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

delyceinndir yazmış:

senin ki çıkmış zaten abicim
Önceki mesajları göster: