Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2010, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem css tasarımda çalışmıyor acil yardım

selam degerli dostlar bana acil yardım benim sitem css tasarımda çalışıyordu fakat ne olduysa 1 ay süre sonra beyaz bir ekran çıktı ve sadece tr.gg nin reklamı var ama başka hiç bir şey gelmiyor her şeyi denedim ama nedense sorunu çözemedim lütfen bilen arkadaşlar acil yardım bekliyorum yoksa link veren siteler beni silecekler meail atıp duruyorlar başka css tasarımlarıda denedim ama onlarda sorun oluyor yazılar küçükten büyüğe doğru büyüyor şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim[/i][/b]
Mesaj23.01.2010, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com durumu özetleyen mail atınız.İstediğiniz tarihe geri aldırabilirsiniz

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj24.01.2010, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni site aç napcan Very Happy
Mesaj24.01.2010, 03:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

atraksiyon´un dedigi gibi,,

support-tr( at )webme.com mail atarak sitenizi gecmis bir tarihe backup etme talebini hakan bey´e iletiniz...

fakat dikkat etmen gereken birsey var..
Sitenizin iceriligi backup yaptiigniz tarihe göre düzenlenecektir..

önerim, Haftada en az 1 kere metinleri indirin
metinleri indirmek icin

Arrow bedava-sitem editörü
Arrow Ayarlar
Arrow ordan metinleri indir butonuna tikla ve dosyayi masaüstüne kaydet..

Metinler ne ise yarar diyorsaniz..
Arrow metinler sitenizin yedegini oluşturur..
Arrow örnek yeni site actiniz fakat eski bir siteniz var iceriligini en kolay sekilde yeni sitenize aktarmak icin de bu yöntemi kullana bilirsiniz...

Iyi eglenceler.. uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: