Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Eski Bs ve Yeni Bs

Ben 3 yildan daha fazla bir süredir Bedava Sitedeyim Arkadaslar. Yani biri bana önceden bu kadar gerileyecegiz deseydi gercektende inanmazdim ve güler gecerdim. Nedenleri cok ama gercekten eski b-s yi getirmek bizim elimizde. Bunun icin görevlilere söylüyorum;
Lütfen yarismalar düzenleyelim. Baskalarina tavsiye edelim. Tabii bu dediklerimin bazilari üyeler icinde gecerli. Eskj sofrayi kurmaya calisalim. Bunun icin bircok sey yapabiliriz. Mesela almanca versiyondaki gibi görevliler kendi arasinda radyo kurup kisi toplayabilir ve tabii bu seyler bs forumunada yansir. Mesela radyoda soru-cevap yarismasi yapilabilir. Canli Yardim icin msn siteleri acilabilir. Forum da olsun illaha derseniz forumdada yarismalar yapilabilir. Mesela almanya forumu kendi bayramlarinda bir sey forumun bir yerine saklayip bunu ilk bulup o konuya söyleyene hediyeler veriyor. Bence bizim bayramlarimizdada bunlar yapilmali mesela kurban bayraminda bir inek resmini forumun herhangi bir yerine saklayip üzerine bir yazi yazarsiniz inegin mesela üzerinde Kurban Sitem yaziyor. Bunu ilk o konuya söyleyene hediye verilir. Daha bircok seyler olabilir. Bunlar sizin aklinizdada vardir. Onlari bu konuya yazip bana katilmanizi bekliyorum. Eger bedava sitem bize bu kadar hizmet veriyorsa bizimde bedava siteme katkida bulunmamiz gerekiyor.

Benim aklimda büyük bir proje var.Mesela Bedava Sitem Dergisi yazabiliriz.Bir site acip özgün yazilari toplayip ilk önce her 3 ayda bir dergimizi cikarir. Ileride her aya kadar yükselebiliriz.bunun icin ben elimden geleni yaparim.Ancak ortak bir bicimde hareket etmemiz gerekiyor.Ve bu is icin bastada Görevlilerin örnek ve ortak olmasi gerekiyor.

Düsüncelerinizi ve Fikirlerinizi bekliyorum...
Mesaj25.01.2010, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkezin Diinde Eskiler Eskiler....

Niye Yeniler Eskilerden İyi Olmasin Neden Eski Zamanlardan Daha iyi Ortamlar Olusturulmasın ?

bunları gerçekleştirmek için bir engel mi var? hayır...
bunu sadece biz başarabiliriz.. başkası değil..

diğer önerilerin güzel gerçekleştirilebilir. Wink
Mesaj25.01.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende zaten yenilerin eskisi gibi olmasini aile gibi olmamizi öneriyorum kardes. Wink
Mesaj25.01.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Bende zaten yenilerin eskisi gibi olmasini aile gibi olmamizi öneriyorum kardes. Wink

Eskiden daha iyi olmalı...
Mesaj25.01.2010, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayyildizli yazmış:
anadolulular yazmış:

Eskiden daha iyi olmalı...

Bencede ama önce herkezin bir olmasi gerekiyor...
Mesaj29.01.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabır arkadaşlar
Yavaş yavaş.
Yalnız forumla ilgili önerilerinizi ilgili duyuruda dile getirin.
Mesaj29.01.2010, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
Sabır arkadaşlar
Yavaş yavaş.
Yalnız forumla ilgili önerilerinizi ilgili duyuruda dile getirin.

Kardesim, öncelikle görüsüme katildigin icin tesekkür edelim. Tabiki sabir ediyoruz ama bizde üyeler olarak hep beraber etkinlikler yapmamiz ve üye cekmemiz gerekiyor.hep beraber bu is olur insallah.Eski halimizi cok özledim gercekten... Wink
Önceki mesajları göster: