Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2010, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Spor Severler (Gs , Fb , Bjk v.s) Deneme Başlığınız

merhaba arkadaşlar ısrarlar üzerine deneme bir başlık açtık

Bu bölümde futbol ile ilgili konuşabilirsiniz.

FAKAT

Arrow En ufak karşılıklı bir diyalogda (tartışma demiyorum dikkat edin diyalogada yer yok)
Arrow yine en ufak bir tartışmaya yer yok.
Arrow Takımını övücü yorumlara yer yok. Sadece objektif yorumlara yer var.

Exclamation BU KURALLARA UYULMADIĞI TAKTİRDE BAŞLIK KİLİTLENİR. (bir daha açılmamak üzere)

Ve kural ihlali yapan kullanıcılar Banlanır !

Yorum yazıyorsanız bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

En son ysnsen tarafından 17.10.2010 19:05:10 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj27.01.2010, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlık iyi Oldu Smile Çünkü spora her zaman yer verilmeli
Mesaj27.01.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

arkadaslar başlik deneme sürecinden gececektir.
Bu başlik forumda spor konularin gelecekte forumda yeri olup olmadigini belirliyecektir.
eyer bu başlik kilitlenirse, forumda neden spor konulari yasak diye artik sormayiniz.. Cünki sebeb olarak bu başlik gösterilecektir..

Serbest bölgede bu başlik altinda spor konularina izin verilmiştir,
Yeni başlik acan olursa forumdan banlanacaktir.

BUYRUN SIZE BÜYÜK FIRSAT..

iyi eglenceler.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 27.01.2010 21:02:41 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj27.01.2010, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da

Kulübümüz, İngiltere Premier League takımlarından Tottenham oyuncusu, Meksikalı Giovani Dos Santos Ramirez ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşmaya varmıştır.

Dos Santos’un yarın saat 17.30’da İstanbul’da olması bekleniyor.

Giovani Dos Santos Ramirez bu sezon Galatasaray'da 30 numaralı formayı giyecek.

Giovani Dos Santos Ramirez'e hoşgeldin diyor, Sarı Kırmızı forma altında üstün başarılar diliyoruz.

Giovani Dos Santos Ramirez
Hakkında

Giovani dos Santos Ramírez, 11 Mayıs 1989’da Meksika'nın Monterrey şehrinde doğdu. Henüz 13 yaşındayken FC Barcelona Futbol Akademisi La Masia’ya katılan Giovani, 2002 ila 2006 yılları arasında altyapı kategorilerinde gösterdiği başarılarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2005 senesinde Peru’da düzenlenen FIFA U17 Dünya Şampiyonası’nı zirvede tamamlayan Meksika’nın yıldızı olarak ön plana çıkan genç futbolcu, organizasyon boyunca gösterdiği büyük başarıdan dolayı Brezilyalı Anderson’un ardından turnuvanın en iyi ikinci oyuncusu seçildi ve ‘’Adidas Silver Ball’’ ödülüne layık görüldü. 2007 yılında bu defa FIFA U20 Dünya Kupası’nda Çeyrek Final’e yükselen Meksika’nın en önemli oyuncusuydu. Giovani, attığı üç golün yanı sıra, sergilediği performansla turnuva sonunda ‘’Bronze Ball’’ ödülünün de sahibi oldu.

Kanada’daki şampiyonanın hemen öncesinde Barcelona’nın hazırlık kampı kadrosuna katılan oyuncu, U20 Dünya Şampiyonası sonrası A Takım bünyesinde forma giymeye devam etti. Dönemin Barcelona Teknik Direktörü Frank Rijkaard tarafından 2 Eylül 2007 günü oynanan Athletic Bilbao karşılaşmasında Thierry Henry’nin yerine maça dâhil edilen Giovani dos Santos, 18 yaşında La Liga kariyerine başladı. 2007-08 sezonunun son haftasında Murcia’ya karşı hat-trick yapan genç Meksikalı, bir sonraki sezon için İngiltere’nin Tottenham Hotspur takımına transfer oldu.

2008-09 sezonunun ikinci yarısında Championship ekiplerinden Ipswich Town’a kiralandı. Buradaki başarısının ardından Tottenham Hotspur’a geri dönse de, beklediği süreleri bulamadı.

Kısa kariyerine önemli başarılar sığdıran Dos Santos, 18 yaşında taşımaya başladığı Meksika Milli Takım formasıyla çıktığı 22 maçta 5 gol atarken; 2009 yılında CONCACAF Gold Cup’ta şampiyonluğa ulaşan kadroda da yer aldı. Turnuvanın final maçında ABD’yi 5-0 mağlup eden Meksika’nın gollerinden birinin altına imzasını atan 1.74 metre boyundaki yıldız oyuncu, hücum bölgesinin her alanında görev yapıyor.

Olağanüstü hızı ve tekniği ile dikkat çeken Giovani dos Santos Ramírez, artık Galatasaray’ın başarısı için mücadele edecek.
"Kaynak : Galatasaray.org"

En son japon-cocuk tarafından 27.01.2010 20:28:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.01.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da

Galatasaray büyük bir transfere daha imza attı.
Geleceğin ronaldinho'su olarak gösterilen Giovani Dos Santos'u kadrosuna katarak büyük bir yarar elde edecek diye düşünüyorum.
Bu sayede türk futbolu'da olumlu sonuçlar kazanır inşallah
...

Mesaj27.01.2010, 23:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Giovani güzel oyuncu Galatasarayı tebrik etmek gerekiyor.
Ama bunun gibi geleceğin yıldızları olarak gösterilen futbolcular hep transfer olduklarında dağıldılar.
Bu durum Galatasaray için gercekleşmez umarım.

Taklit, asıl olanın beğenildiğinin, sevildiğinin bir göstergesidir. Her yerde olduğu gibi fazla sayıda taklitin olması bıkkınlık yaratabilir. Ama ne kadar benzesede benzesin taklit taklittir ve ondan öteye geçemez.
Mesaj28.01.2010, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daum delirmek üzere!

Daum, Dentinho ve Suarez için "Mutlaka alınmalı" raporu verdi. İki yıldız alınmadığı gibi hâlâ transfer yapılmaması, Alman hocayı patlama noktasına getirdi!
Fenerbahçe’de teknik direktör Daum, istediği tek transferin yapılmaması yüzünden sıkıntılı. Alman teknik adam, transfer döneminden önce yönetimle gerçekleştirdiği toplantıda listenin başına Dentinho’yu yazdı ve “Mutlaka alınmalı” dedi.

Tecrübeli hoca, Ajax’ta oynayan Suarez’i de çok istiyordu. Ancak bu transferin mümkün görünmemesi yüzünden ilk sıraya Brezilyalı Dentinho’yu aldı. Daum’un bu talebi sonrası yönetim ve sportif direktör Kocaman harekete geçti. Ancak transfer maddi konulara takıldı. Bu futbolcudan hem kanatta hem de ileri uçta faydalanmayı düşünen Daum’un, transferin gerçekleşmemesi ile tüm planları bozuldu.

3 MİLYON EURO FARK KALMIŞTI
Aslında yönetim Dentinho’yu transfer etmeye çok yakındı. Her ne kadar takımdan ayrılırken kulübü eleştiren açıklamalar yapsa da Roberto Carlos da Dentinho’ya Türkiye ile ilgili olumlu bilgiler vermişti.

Ancak futbolcunun bonservisinin 3 farklı kişide olması fiyatı yükseltti. F.Bahçe’nin önerdiği ile istenen rakam arasında 3 milyon Euro fark kalmıştı. Ancak yönetim fiyatı çok bulup Dentinho’nun transferini şu an için sezon sonuna bıraktı. Bu durum Daum’u iyice sıkıntıya soktu. Carlos ve Kazım’ın ayrılması ile takımın güç kaybettiğini düşünen Alman çalıştırıcının, şimdilik tepki vermese de ilerleyen haftalarda işlerin kötüye gitmesi durumunda bu sessizliğini koruması zor görünüyor. Bunun için de şu anda Sarı-Lacivertliler’de tam bir fırtına öncesi sessizliği yaşanıyor.

Kaynak:Ajansspor
Mesaj28.01.2010, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray Ekibi İstediği Oyuncuları Özelliklede Premier Ligde Top Koşturmuş Oyuncuları Transfet Etti. Hayırlı Olsun Diyoruz.

Fenerbahçede İstediği Oyuncuları Alırsa Lig Daha Bir Kaliteli Daha Bir Zevkli Daha Bir Dikkati Üzerine Toplayıp Avrupada Ses Getiren Bir Lig Haline Dönüşür.

Zaten Ligdeki Gidişaat'ta Gösteriyorki Yeni Oyuncular Takımlarına Ne Kadar Çok Emek Ve Çaba Gösterirse gerek Ligde Gerekse Avrupada Başarılı Olacağına İnanıyorum.

Şuanda Da Avrupada Yoluna Devam Eden Temsilcilerimizde Var. Onlarada Başarılar Diyerek Sözümü Burada Bitiriyorum.

İyi Günler...

Mesaj28.01.2010, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demin Öğrendim Fenerbahçede Ziraat Türkiye Kupasında Bursaspor İle Eşleşmiş. Bu Bilgiyide Paylaşmak İstedim Sizlerle.

İki Takımada Bol Şans.

Şuan E limde Dİğer Takımların Kimler İle Eşleştiği Hakkında Bir Bilgi Yok Olan Arkadaşlar Varsa Paylaşabilir..

FB-Bursaspor Maçının Galibide

Denizli Yada Manisaspor Takımlarından Biri İle Eşleşecekmiş..

İyi Günler...

Mesaj28.01.2010, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değişim başladı..Umarım hayırlı olur..Yeni bir değişime gerek kalmaz Razz

@Ysnsen hocam bu arada banlanma bece bir çözüm değil.Çözüm fakat etkili ve uzun değil bu ihlanin tekrarlanması durumunda web site silinmesine kadar gidilmeli diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir ?
Mesaj28.01.2010, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Değişim başladı..Umarım hayırlı olur..Yeni bir değişime gerek kalmaz Razz

@Ysnsen hocam bu arada banlanma bece bir çözüm değil.Çözüm fakat etkili ve uzun değil bu ihlanin tekrarlanması durumunda web site silinmesine kadar gidilmeli diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir ?

Spor Hakkında Sohbetler Burda Yapılmaktadir.
eğer bir öneriniz varsa
>>>http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=143151
bu adreste yapınız. Wink
Mesaj28.01.2010, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu: İŞTE EŞLEŞMELER

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor
Antalyaspor-Galatasaray
Fenerbahçe-Bursaspor
Manisaspor-Denizlispor

Yarı finalde ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor eşleşmesinde turu geçen takımla, Antalyaspor-Galatasaray eşleşmesinde turu geçen ekip, Fenerbahçe-Bursaspor eşleşmesinde turu geçen ekiple de Manisaspor-Denizlispor eşleşmesinin galibi karşı karşıya gelecek.

Kupada çeyrek finalde ilk maçlar 3 Şubat Çarşamba, rövanşları ise 10 Şubat Çarşamba günü oynanacak. Yarı final ilk maçları 24 Mart Çarşamba, rövanşları ise 14 Nisan Çarşamba günleri yapılacak.

2009-2010 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanacak takım ise 5 Mayıs'ta oynanacak final maçı ile belli olacak.
Mesaj28.01.2010, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İŞTE EŞLEŞMELER

htlmkodes yazmış:
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor
Antalyaspor-Galatasaray
Fenerbahçe-Bursaspor
Manisaspor-Denizlispor

Yarı finalde ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor eşleşmesinde turu geçen takımla, Antalyaspor-Galatasaray eşleşmesinde turu geçen ekip, Fenerbahçe-Bursaspor eşleşmesinde turu geçen ekiple de Manisaspor-Denizlispor eşleşmesinin galibi karşı karşıya gelecek.

Kupada çeyrek finalde ilk maçlar 3 Şubat Çarşamba, rövanşları ise 10 Şubat Çarşamba günü oynanacak. Yarı final ilk maçları 24 Mart Çarşamba, rövanşları ise 14 Nisan Çarşamba günleri yapılacak.

2009-2010 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanacak takım ise 5 Mayıs'ta oynanacak final maçı ile belli olacak.

Finali Antalyaspor ile Bursaspor oynar diye düşünüyorum.
Mesaj28.01.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Dos Santos'un kurbanı açıklandı

Dos Santos'un kurbanı açıklandı

!Ve Galatasaray'da Dos Santos'un transferinin ardından kimin gönderileceği belli oldu.28/01/10 16:53Meksikalı oyuncunun transferinden sonra Kewell ve Nonda ikilisi arasında gidip gelen Sarı-Kırmızılı yönetim, Kongolu golcü Shabani Christophe Nonda ile yollarını ayırdı.

Nonda'nın gönderilmesiyle sarı-kırmızılı kulübün yabancı futbolcu sayısı 7'ye düşerken, anlaşma sağlanan ve İstanbul'a gelecek olan Dos Santos ile sözleşme yapma imkanı doğdu.

Geçtiğimiz günlerde Başkan yardımcısı Ali Haşhaş'ın, “Kararımızı tamamen Kewell’ın sakatlığıyla ilgili gelecek olan doktor raporuna göre vereceğiz” açıklaması üzerine, Kewell'ın kısa bir sürede takıma dönebileceği tahmin ediliyor.

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
"Galatasaray Futbol AŞ ile oyuncu Shabani Christophe Nonda arasındaki sözleşme tek taraflı olarak feshedilmiştir. Shabani Christophe Nonda’ya kulübümüze yaptığı hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz."

TARAFTARIN İSTEDİĞİ OLDU
Galatasaray taraftarları, Dos Santos'un transferinden sonra Kewell'ın gönderileceği yolundaki iddialara tepki göstermişlerdi. HTSPOR.COM olarak yaptığımız ankete katılanların % 58.63'ü "Nonda Gitsin" derken, % 11.07'si "Kewell Gitsin" ve % 30.3'ü "Başka bir yabancı gitsin" şeklinde oy kullandı.
Mesaj28.01.2010, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Dos Santos'un kurbanı açıklandı

sevgikodes yazmış:
Dos Santos'un kurbanı açıklandı

!Ve Galatasaray'da Dos Santos'un transferinin ardından kimin gönderileceği belli oldu.28/01/10 16:53Meksikalı oyuncunun transferinden sonra Kewell ve Nonda ikilisi arasında gidip gelen Sarı-Kırmızılı yönetim, Kongolu golcü Shabani Christophe Nonda ile yollarını ayırdı.

Nonda'nın gönderilmesiyle sarı-kırmızılı kulübün yabancı futbolcu sayısı 7'ye düşerken, anlaşma sağlanan ve İstanbul'a gelecek olan Dos Santos ile sözleşme yapma imkanı doğdu.

Geçtiğimiz günlerde Başkan yardımcısı Ali Haşhaş'ın, “Kararımızı tamamen Kewell’ın sakatlığıyla ilgili gelecek olan doktor raporuna göre vereceğiz” açıklaması üzerine, Kewell'ın kısa bir sürede takıma dönebileceği tahmin ediliyor.

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
"Galatasaray Futbol AŞ ile oyuncu Shabani Christophe Nonda arasındaki sözleşme tek taraflı olarak feshedilmiştir. Shabani Christophe Nonda’ya kulübümüze yaptığı hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz."

TARAFTARIN İSTEDİĞİ OLDU
Galatasaray taraftarları, Dos Santos'un transferinden sonra Kewell'ın gönderileceği yolundaki iddialara tepki göstermişlerdi. HTSPOR.COM olarak yaptığımız ankete katılanların % 58.63'ü "Nonda Gitsin" derken, % 11.07'si "Kewell Gitsin" ve % 30.3'ü "Başka bir yabancı gitsin" şeklinde oy kullandı.

Kewell'ın gitmemesine sevindim.Nonda'ya spor hayatında başarılar diliyorum...