Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: sayın yöneticilerimiz

sayın yöneticilerimiz sitemde bu sorun devam etmekte support adresine problemleri anlattım ama bir cevap gelmedi sitem açılıcakmı yada bu sorun nezaman çözülür bir yardımcı olabilirmisiniz sorun bu
Website offline, contact webmaster
Mesaj28.01.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayın yöneticilerimiz supporta mail de attım ama cevap gelmedi 1 günü geçti ama açılmadı henüz Crying or Very sad
Mesaj29.01.2010, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanli-devleti1299 yazmış:
sayın yöneticilerimiz supporta mail de attım ama cevap gelmedi 1 günü geçti ama açılmadı henüz Crying or Very sad

Support'un cevabının olumlu yönde olacağını sanmıyorum.
Çünkü Support'un yapabileceği bir durum söz konusu değil.
Sitenizde aşırı klik sonucu oluşan bir problem bu.
Bunu yapan kasıtlı bir kişi olduğunuzu düşünseniz bile Support'un bu duruma bir çözümü olacağını düşünmüyorum
.

Mesaj29.01.2010, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Sitelerinizde ''Website offline, contact webmaster'' ibaresi ile karşılaşıyorsanız açıklaması şudur;
Sitenizdeki olağan ziyaretçi sayısı anormal şekilde arttığında sistem otomatik olarak siteyi 1 gün kapatıyor.
Kendi sitenize iframe veren webmasterları bulup iframeleri kaldırmasını rica edin.
Ayrıca Bedava-Sitemin Türkiyeye erişim probleminin ortadan kalkması , anormal şekilde ziyaretçi artışına neden olabileceği için , web siteleriniz geçici bir süre offline olabilir.

İyi Eğlenceler