Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2010, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitemin AÇıgını Buldum

bu açık sistemi kullanmayı bilen bir hacker tarafından kullanılırsa sistem çöker ben bunu buldumm ve video ya çektim paylaşacam burda bu yazdıgım mesajda kanıtırdır
Mesaj01.02.2010, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

deneyimde görün
Mesaj konusu:

deneyimde görün
Mesaj konusu:

bu yazıyı ölesine yazdım videoyu çekmek için
Mesaj01.02.2010, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

video çekemedim ama sorunu şöle belirtem yöneticilere

bir mesaj yazıyorsunuz f5 veya sayfa yenileye tıklıyorsunuz ama mesaj

gönderildi görmek için tıklayın dedigi anda ozaman f5 tıkladınızda mesaj çogalıyor iki tane gönderiyor sisteme bunu ping çekerek veya çogaltılarak duramadan yapılırsa sistem çökme tehlikesi yaşabilir bunun için sölemek sitedim video çekemedim ama deneyin görün mesaj çogalıyor ben şuan arda arda deneyimde görün adlı 2 mesajı öle yaptım bilmiyorum sizdede oluyormu ?
Mesaj01.02.2010, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın 3 konu açmışım ben açmadım oysaki ben sadece 1 kere açtım mesaj gönderildi bakınyada foruma gidin yazısı gelince f5 tıkladım ozaman mesaj çogaldı
Mesaj01.02.2010, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim hiç bir kötü amacım yoktur duyrulur sadece buldugum açıgı sizlerle paylaşmak istemiştim yanlış anlaşılmasın
Mesaj01.02.2010, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya sorun bendeyse ayrı bir olay ama sorun bs de ise sorun bence büyük reklamını yapmak isteyen bir adam bir mesaj yazar ve devamlı F5 tuşuna basark çogaltır tekrar yazmasına gerek kalmaz isterseni ben dedeyim 1 dk içinde aynı mesajı kaç kere yazıyor yani bedava sitem yardımcı olmak istedim sorun var sanıyorum :S
Mesaj01.02.2010, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ne ya xD xD xD xD
Mesaj01.02.2010, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumu boşuna kirletmeyin,flood yapmaktan kaçının
Mesaj01.02.2010, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

dedim ki bedava sitemin açıgını buldum konu boşsa silinsin

1 bir mesaj yazı gönderin
2 mesajınız gönderildi tıklayın yada foruma dönün dedigi anda F5 basın veya SAyfayı yenile tuşuna

3 aynı yazı tekrar gelcek
4 ozaman bilinki mesajınız ikinci defa gönderilmiş
5 böle yaparak daha hızlı yada seri hiç olmadı C+ dili bilen biri sadece bu sayfa yenileme işini yapacak küçük bir kod yada program yazarak sürekli göndermesine devam ederse sistem o kadar mesajı aynı anda kaldıramayıp çöker

bunun bir başka örnegi metin 2 adlı oyunda vardır insanlar orda sitelerinin reklamnı yapmak için bir benzerini kullanır ve devamlı herkeze mesaj gönderir bu yüzden siste dakiaka bir bir kişiyi oyundan atar buda onun gibi bişey olabilirmi moderatorler araştırsın dedim sadedce bs iyiligi için açtım bu konuyu
Mesaj01.02.2010, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood yapmanın ne demek oldugunu sizden daha iyi biliyor ve size hakaretten kaçınıyorum lütfen küçümseiyici laflardan kaçının ben sadece bende olan bir açıgı size paylaşmak ve bedava siteme bir zararı olmasını engellemek amacıyla yazdım ama ilk başta kendimi anlatamadım şimdi supporta mail atıp soracam olabilirmi diye bu bir flood değildir benim zaten gerekli ziyaretçilerim var bana yeter flooda ihtiyacım yok :S
Mesaj01.02.2010, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keşke buraya değilde direk mesaj atsaydınız..Bunu ben biliyordum ancak belkide bilmeyen kişiler öğrenmiş oldu:D

Umarım söyleyeceğim sözden kimse alınmaz..

++Eşşeği aklına karpuz kabuğu soktunuz....
Mesaj01.02.2010, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozaman konuyu silelim bilmeyenler ögrenmesin ben supporta ulaşcam
Mesaj01.02.2010, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede saçma:S
Önceki mesajları göster: