Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2010, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemizin Tasarımına Yorumlarınızı Bekliyorum

Sitenin İçeriği Şuan İçin Yok Çünkü Sitenin İçeriğinin Tamamen Kodlarla Olmasını İstemiyorum Bunun İçin Kendim Yapıyordum Ama Şuan Yoğunluktan Dolayı Yapamıyorum

Sadece Tasarımımı Yorumlamanızı İstiyorum

http://www.futboldaima.tr.gg
Mesaj03.02.2010, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fena Değil.Başarılar.
Mesaj03.02.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

eurovisionnet yazmış:
Fena Değil.Başarılar.

Fena Değil Derken

Madem Bi Yorum Yaptınız Eksiğinide Söyleyin Ayrıca Bu Tasarımı %100 Ben Kendim Yaptım Sizinki Hazır

Evet Arkadaşlar Yorumlara Devam...
Mesaj03.02.2010, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

güsel bi başlangıç ama yeterli deil. sitenin daha göze çaepan bi tasarımı olmalı bence tabi... Idea Idea Very Happy

Mesaj03.02.2010, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız kendinize ait olabilir saygı duyarım fakat benim hoşuma gitmedi.Ayrıca ben size benim sitemle ilgilli yorum yapın dediğimi hatırlamıyorum.
Mesaj04.02.2010, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboldaima yazmış:
eurovisionnet yazmış:
Fena Değil.Başarılar.

Fena Değil Derken

Madem Bi Yorum Yaptınız Eksiğinide Söyleyin Ayrıca Bu Tasarımı %100 Ben Kendim Yaptım Sizinki Hazır

Evet Arkadaşlar Yorumlara Devam...

Tasarımın tek kelimeyle harika olmuş.Yalnız benim kafama takılan site değerlendirme alanına açmış olduğun başlıkta; siteni beğenmeyen de olacak fena değilde diyen olacak yani eleştiriye açık olman gerekir .Ayrıca bu arkadaş kötü bir eleştiride bulunmamışki neden sinirlerinize hakim olamıyosunuz .ve neden arkadaşın kendi sitesini değerlendiriyosunuz.Yani insanlar bu konuyu eleştirmekten çekiniyo yani Mad Sizin eleştiriye açık olmanızı dilerim Başarılar ,Saygılar

Ayrılmış css tasarımlar | Css Dikey Yazı yazma |
Önceki mesajları göster: