Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2010, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağ tarafa link ekleyecem bunun için kaddırma çubuğu

selam arkadaşlar ben alt sayfaları sitenin sağ tarafına eklemek istiyorum bunun içinde mesela duyuru panosu gibi bişeyin içine koymak istiyorum ama kendiliğinden değilde kaydırma çubuğuyla olsun
Mesaj04.02.2010, 00:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin dediğin tarz menü aklıma geldi ama koduda vardı aslında ama bulamadım şunu dene daha güzel bana göre

Kod:
<SELECT NAME="menu">
 <OPTION SELECTED VALUE="url adresi buraya">baslık
 <OPTION VALUE="url adresi buraya">baslık
</SELECT> <INPUT TYPE=BUTTON VALUE="Git" onClick_fckprotectedatt=" onClick="document.location.href = this.form.menu.options[this.form.menu.selectedIndex].value"">  </FORM>

umarım işine yarar
Mesaj04.02.2010, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
Senin dediğin tarz menü aklıma geldi ama koduda vardı aslında ama bulamadım şunu dene daha güzel bana göre

Kod:
<SELECT NAME="menu">
 <OPTION SELECTED VALUE="url adresi buraya">baslık
</SELECT> <INPUT TYPE=BUTTON VALUE="Git" onClick_fckprotectedatt=" onClick="document.location.href = this.form.menu.options[this.form.menu.selectedIndex].value"">  </FORM>

umarım işine yarar

ben anlatamadım heralde benim linklerim hazır ben sadece o linklerin fazla uzamaması için ufak bi kutu içerisinde olmasını istiyorum bu kutuda kaydırma çubuğu olacak
Mesaj04.02.2010, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam işte ordaki url yazan yerlere yaz bu kod farklı alt alta yazmıyokı kucucuk oluyo zaten dene ondan sonra söle
Mesaj04.02.2010, 00:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzamaması için zaten buda sana şimdi örnek göstercem de dışarı link vermek yasak sen url yazan yerlere url yaz bı bak baktıysan isteğine uymadıysa bılmıyorum ama kısa buda yani
Mesaj04.02.2010, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

denedim arkadaşım bende 150 tane link var hepsini nasıl ekleyecem sen benim demek istediğimi anlamadın ben kaydırma çubuğu diyorum senin verdiğin koda tek tek link eklenecek benim linklerim hazır sadece olinkleri kaydırma çubuklı bi kutunun içine ekleyeceğim bu kadar
Önceki mesajları göster: