Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Kaydırma çubuğu kaymasın YARDIM

photoshopar.tr.gg/ daki gibi kaydırma çubukları sabit kalsın klavyedeki ok yön tuşlarıyla sayfayı kaydırmak istiyorum. bunun kodunu ben forumdan bulamadım da size sorayım dedim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Mesaj06.02.2010, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka bir site'ye o kodu eklemeden nasıl yapacaksınız ki...
Mesaj06.02.2010, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş burası istek bölümü değildir.Lütfen Genel Problemlerinizi burada paylaşınız.Şimdiden anlayışınız içi teşekkürler.

Saygılarımla Mylet

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj06.02.2010, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
Arkadaş burası istek bölümü değildir.Lütfen Genel Problemlerinizi burada paylaşınız.Şimdiden anlayışınız içi teşekkürler.

Saygılarımla Mylet

Bu bir istek değil ki ben bu dediğim şeyi bir türlü yapamadım ve sizlerden yardım istiyorum nasıl yapabilirim diye.
Mesaj06.02.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

119successan119 yazmış:
mylet yazmış:

Saygılarımla Mylet

Bu bir istek değil ki ben bu dediğim şeyi bir türlü yapamadım ve sizlerden yardım istiyorum nasıl yapabilirim diye.

Arkadaş bu bir sorun değilki.Eğer sen web programlama dillerini bilirsen yapabilirsin.Eğer sitende teknik bir arıza veya bedava-sitem ile ilgili bir sorun varsa burada paylaşabilirsin.

Saygılarımla Mylet

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj06.02.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
119successan119 yazmış:
mylet yazmış:

Saygılarımla Mylet

Arkadaş bu bir sorun değilki.Eğer sen web programlama dillerini bilirsen yapabilirsin.Eğer sitende teknik bir arıza veya bedava-sitem ile ilgili bir sorun varsa burada paylaşabilirsin.

Saygılarımla Mylet

Bana göre birşeyi yapamamak bir sorundur(Kimden kaynaklandığı önemli olmaksızın).. Saygılar..
Mesaj06.02.2010, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Konuyu Uzatmayın Bu bir Sorunmudur Değilmidir Bİlemem Kişiye Göre Değişir

benim anladımıa göre sen yandaki barları kaldırmak yerine ok tuşları kullanmak istiyosun bunun için bir kod olması gerek heralde buydu inşşal işine yarar denmedim buyrun siz deneyin

Yana doğru scrollbar 'ı iptal etmek için bu kodu giriyoruz

Html kodu
<body style="overflow-x:hidden">

Css kodu
<style type="text/css">
BODY { overflow:-moz-scrollbars-vertical; overflow-x:hidden; overflow:-moz-scrollbars-vertical; overflow-y:hidden;}
</style>

saygılar inşallah yardımcı olmuşumdur
Mesaj06.02.2010, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dantel-elisi yazmış:
Lütfen Konuyu Uzatmayın Bu bir Sorunmudur Değilmidir Bİlemem Kişiye Göre Değişir

benim anladımıa göre sen yandaki barları kaldırmak yerine ok tuşları kullanmak istiyosun bunun için bir kod olması gerek heralde buydu inşşal işine yarar denmedim buyrun siz deneyin

Yana doğru scrollbar 'ı iptal etmek için bu kodu giriyoruz

Html kodu
<body style="overflow-x:hidden">

Css kodu
<style type="text/css">
BODY { overflow:-moz-scrollbars-vertical; overflow-x:hidden; overflow:-moz-scrollbars-vertical; overflow-y:hidden;}
</style>

saygılar inşallah yardımcı olmuşumdur

Teşekkürler. Güzel yalnız google chrome de ok tuşlarıyla kaymıyor sayfa acaba bu kodda ne eksik veya fazla?
Mesaj06.02.2010, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Crome Kullanmadıgım için bilemiycem belki o özellik yoktur belkide yanlı tuşla onda başka bir tuştur
Mesaj06.02.2010, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

dantel-elisi yazmış:
Google Crome Kullanmadıgım için bilemiycem belki o özellik yoktur belkide yanlı tuşla onda başka bir tuştur

Herşey için teşekkürler..
Mesaj06.02.2010, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

asıl ben teşekkür ederim yardımcı olduysam

teşekkür yerine bir hayır duanda yeterdi ginede saol iyi geceler
Mesaj06.02.2010, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

birde bunu dener misiniz ?
width ve height boyutlarını sayfa yapısına göre değiştirmeyi unutmayınız

Kod:
<div style="overflow: auto; width: 480px; height: 805px; background-color: rgb(255, 255, 255);">SAYFA İÇERİĞİ</div>
Önceki mesajları göster: