Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2010, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adsense

Arkadaşlar ben güvenipte adresimi vermek istemiyorum fakat para eve getiriliyormuş banka hesabımda yok sonra yazın açacam benim şuanda istediğim sadece reklama tıklanarakta hesapta para birikmesi bunu Google Adsensede nasıl yapabilirim veya başka bir site önerir misiniz.

Not: +18 reklamları kesinlikle olmayacak!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj07.02.2010, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Adsenseye kayıt ol.Fakat bilgilerini doğru yaz.Sonra ise kodları sitene ekle.Paran biriksin.İstediğin zaman paranı alabilirsin.İyi Günler...

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj07.02.2010, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
Google Adsenseye kayıt ol.Fakat bilgilerini doğru yaz.Sonra ise kodları sitene ekle.Paran biriksin.İstediğin zaman paranı alabilirsin.İyi Günler...

Fakat ben o bilgileri vermek istemiyorum Sad

Mesaj07.02.2010, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgileri vermek istemiosan para nasıl kazancan kardeş bende vermıyorum sonuçta güven meselesi dogru ama baska türlü para kazanamassın (internette)
Mesaj07.02.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Güvenbilirsiniz.Bu sizin düsünceniz ancak Google bir dünya markasi, hatta kullanim sartlarina bile Bilgiler 3. bir kisiye verilmez diyor.Internette en güvenebileceginiz site bence Google olmalidir...Ki zaten bilgileri vermeden onlar zaten size parayi veremez...

Iyi eglenceler... Wink
Mesaj07.02.2010, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilerini Güvenirsen Verirsin Bu Konuda Hak Veriyorum Fakat Bilgilerin sadece Ücret Yatırımı ve Arşiv İçin İsteniyor Vermek Zorunludur.

Adsense Hoşuna Gitmiyorsa Adworld Kullanabilirsin İyi Günler

M.Kemal Atatürk
Mesaj07.02.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Bence Güvenbilirsiniz.Bu sizin düsünceniz ancak Google bir dünya markasi, hatta kullanim sartlarina bile Bilgiler 3. bir kisiye verilmez diyor.Internette en güvenebileceginiz site bence Google olmalidir...Ki zaten bilgileri vermeden onlar zaten size parayi veremez...

Iyi eglenceler... Wink
Ben zaten parayı almak istemiyorum para birikecek istediğim zaman bilgileri verecem ve paramı çekecem...

Mesaj07.02.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
anadolulular yazmış:

Iyi eglenceler... Wink
Ben zaten parayı almak istemiyorum para birikecek istediğim zaman bilgileri verecem ve paramı çekecem...

Kardes Kisaca hicbir Reklam sitesi sana bilgilerini almadan para vermez...Iyi calismalar... Wink
Mesaj07.02.2010, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş google ye güvenebilirsin çok sağlamdır ama google hariç adtech veya bir başka reklam sitelerini bilemem şimdi sen yinede banka bılgılerını vermen lazım yoksa kazandıgın para gözukmez sen en iyisi banka bılgılerını ver yoksa alamazsın paranı Wink
Mesaj13.02.2010, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya google senin evine mi gelecek seni mi dolandıracak milyonlarca site var ayda 140 bin dolar kazanan adamlar var turkiyede 10bin 20bin kazanan adamlar var google senin 3 ayda kazandıgın 100 dolarımı arastıracak

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj13.02.2010, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

bence adsense güvenilir bir firma bunun yanısıra adport adtech ve adhood da var bunlar en iyi ilk 4 firma
Mesaj11.09.2010, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş doğru söylüyor sen yinede güven hitinide yükselt bu arada yoksa para kazanamazsın
Mesaj12.09.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ev adresine PİN geliyor. Parayı çekebilmek için ev adresini mutlaka doğru girmek zorundasın.