Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2010, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu: yardımcı olun arkadaşlar

sitelerin hakları korumalıdır deniliyor ya c harfli bu basıl yapılıyor bedava sitemde böyle bir uygulama varmı bilen söylesin
Mesaj07.02.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun : ©
Bu bir karakterdir. Sitenizde istediğiniz yere normal harf veya sayı ekler gibi ekleyebilirsiniz.
Mesaj07.02.2010, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben anlatamadım galiba bunu bende ekleyebilirim siteme ekleyince kim tarafından koruma altına alınacak bunu herkes eklemiş ama bunları kim koruyor bunların sitesi hergün çalınıyor nasıl koruma bu
Mesaj07.02.2010, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ücretsiz sitelerin çoğunda o harf bulunur ama esası yoktur..
çünkü telif hakkı almak zordur. her güncellendiğinde para vermek zorunda kalırsınız.. paralar dolar şeklinde diye biliyorum.
www.copyright.gov

bu siteden alınır.. translate'den çevirin..

not: tr.gg sitenizden kendi içeriğinizi veya tasarımınızı çalan birisini gördüğünüzde
support-tr( at )webme.com 'a mail atarak şikayetinizi bildirebilirsiniz..

not: (at) yerine @

Mesaj07.02.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemden benim istemediğim dışında kimse hiç birşey alamaz ki benim öyle bir sıkıntım yok olanlar için sordum
Mesaj07.02.2010, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

mysebebim yazmış:
sitemden benim istemediğim dışında kimse hiç birşey alamaz ki benim öyle bir sıkıntım yok olanlar için sordum

sizin istemediğiniz şeyler yapılabilir bazen.. çalabilirler bir türlü.
neyse ben bilgilendirdim, ihtiyacı olan arkadaşlar o verdiğim siteye baksınlar..

Mesaj07.02.2010, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

mysebebim yazmış:

sitendeki herşey çokta rahat bir biçimde çalınır kardeş çalınamaz diye bir durum yoktur o açıdan içerikleri korumak istiyorsan üstteki arkadaşın gösterdiği yolu izle Wink
Önceki mesajları göster: